ישראמקו מודיעה על חלוקת דיבידנד שמן

dw2322

New member
ספליט הפוך 2:1 בנייר

מאחר והחברה הולכת לחלק דיבידנד ענקי של 5 אגורות, והשער הוא 38, הרי שכדי שהנייר לא יסתכן בירידה מתחת ל 30 אגורות, רף הדרוש כדי להכלל במדד ת"א90, הם מתכננים לעשות בחודש הבא ספליט הפוך 2:1, כלומר שכל 2 מניות (יהשים) יהפכו לאחד. https://maya.tase.co.il/reports/details/1297271
 
זו חלק מהשחיתות בשוק ההון.. צריך לפטר את הדירקטוריון

יש מושג של PAYOUT PERCENTAGE כמה מהרווחים מחולקים כדיבידנד. בדרך כלל נהוג עד מקסימון 50-60%. פה זה 90% חלוקה. מה שאנחנו לא יודעים זה את המסג'ים למאזן להראות את הרווח כלומר תשלומים דחויים, פחת מואץ ושאר תרגילים. מוצצים הכל כאן ועכשיו ולא משאירים כסף להתמודד עם משברים עתיים וחוסן פיננסי. מודה שאני לא מכיר את ישראמקו בכלל לא מה היא עושה ולא את ההיסטוריה ובטח לא ניתחתי את המאזן אבל חלוקת הרווחים היא שערורייתית ולא קוראת באף חברה רצינית בארה"ב. אתם יודעים אפשר גם להקטין חוב עם הרווחים... ולא לחיות במקסימום מינוף כל הזמן.
 

dw2322

New member
יה"ש זה כמו ריט

היצור הזה אמור לחלק את רוב רווחיו למשקיעים. באסיפות (טרום הקורונה) יכולת לראות פנסיונרים שמגיעים, כשמבחינתם ישראמקו ודלק"ד זה נכס מניב, מעין תחליף לדירה להשכרה. הם מחזיקים מיליונים בנייר, ומעוניינים בדיבידנד.
 
למעלה