ישראלביץ` זומן לסגל, ואז נופה בגלל עברו בנבחרת ארגנטינה

פרסום ראשון: קשר כפ"ס קיבל זימון בעקבות פציעתו של זנדברג, ואחר כך ביטול בגלל ששיחק במדי מולדתו. ישראלביץ`: "אני שמח בכל זאת". מההתאחדות, ששוב עשתה ורק אז בדקה, נמסר: "לא יזומן שחקן אחר"
תאריך עדכון:10/4/2006 18:14:0

גייז`רמו ישראלביץ`, קשרה של הפועל כפר-סבא, קיבל הבוקר (רביעי) זימון מפתיע לנבחרת ישראל, אחרי שהתברר כי קשר בית"ר ירושלים, מיכאל זנדברג, לא יוכל להצטרף למסע למוסקבה כיוון שאינו כשיר במאת האחוזים. אבל למרות זאת, ישראלביץ` לא ייצא בסופו של דבר לרוסיה.

זמן קצר אחרי שקיבל את הזימון בטלפון, התקשרו אליו שוב מהנבחרת וביקשו ממנו להמתין בבית עד שתיערך בדיקה ויתברר אם העובדה ששיחק בנבחרת הצעירה של ארגנטינה תמנע ממנו ללבוש את המדים הלאומיים של ישראל. טלפון נוסף בישר לו שהוא ייאלץ להשאר בבית.
בנבחרת גילו בבוקר אופטימיות בעניין ישראלביץ` לאור העובדה שהוא כבר שיחק בנבחרת הצעירה של ישראל, תחת הדרכתו של משה סיני, אבל השחקן עצמו אמר בצהריים לאתר ספורט 5: "שיחקתי פעמיים בנבחרת של סיני, אבל אחרי שני משחקים אמרו לי שיש בעיה ולא שיתפו אותי יותר". לדברי ישראלביץ`, יש לו 21 הופעות בנבחרת עד גיל 17 של ארגנטינה.

ישראלביץ` לא איבד את מצב רוחו אחרי הפרשה: "אני שמח בכל זאת, שדרור קשטן ראה אותי והחליט שאני ראוי לשחק בנבחרת. לא נורא אם אני לא יכול לשחק, אני יודע שזה מסיבות טכניות. המדינה הזו נתנה לי הרבה לאורך חמש שנים ואני רוצה להחזיר לה".
"http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/2/24682.jpg
בהתאחדות אמרו על הפרשה: "מיד אחרי שג`יזרמו קיבל זימון בדקנו אם יש אישור לשתף אותו בנבחרת ישראל. קיבלנו תשובה שלילית והחלטנו לא לקחת סיכונים. כרגע לא מתוכנן להזמין שחקן אחר לסגל, כי אי אפשר להוציא ויזה לרוסיה תוך יום אחד. רק אם יימצא שחקן מתאים שכבר יש לו ויזה, הוא יזומן".

לפני הודעת הביטול המאכזבת, אמר ישראלביץ` הנרגש לאתר ספורט 5: "אני שמח כמו ילד בן 12. זה בא לי בהפתעה מאוד גדולה. לא ידעתי שרוצים אותי, אין לי מילים לתאר איך אני מרגיש. אני שמח שאחרי חמש שנים בארץ דברים קורים כל כך טוב. למרות שהכל קרה כל כך מהר הספקתי להתקשר למשפחה שלי בארגנטינה, הם שמחו מאוד. ככה זה החיים, לפעמים אתה למטה ולפעמים למעלה. טוב לי בכפר סבא ובגלל זה כולנו נראים טוב".

לכתבות נוספות >

hanaorb9999

New member
ממתי הרופא של מכבי חיפה משחרר שחקני

ם מהסגל של הנבחרת? חיפה החליטה בשביל הנבחרת שקטן לא כשיר לשחק, אבל שהיא צריכה אותו הוא עולה עם זריקה. בושה מה שהולך שם. העיקר שביתר עושה את זה היא עומדת לדין ומרחיקים לה תשחקנים. אני רוצה שגם חיפה תעמוד על זה לדין.

moti286

New member
זהירות!!!!!

משיחה שהייתה לי עם ישראלביץ' לפני כחודש בערך, דיברתי איתו על עניין הנבחרת והוא אמר לי שהוא לא יכול לשחק בנבחרת ישראל בגלל ששיקח בנבחרת הנוער של ארגנטינה. הייתי מציע להתאחדות לבדוק טוב את הנושא, כדי שלא נפסיד טכני.

רמי ורד

New member
הוא כבר שיחק באולימפית של ישראל

אם הוא יכל לשחק באולימפית איך הוא לא יכול לשחק בבוגרים. מישהו בהתאחדות עוקב אחרי מה שקורה או שנותנים למנקה השירותים לנהל את ההתאחדות

רק,אבל רק אצל קשטן../images/Emo47.gif../images/Emo41.gif../images/Emo24.gif

שחקן מקבוצת תחתית מוזמן לנבחרת,קבוצה קטנה.חבל שישראליביץ' לא יכול לשחק,אבל העיקר הכוונה,אצל קשטן מי שיהיה טוב יקבל זימון,לא משנה באיזה קבוצה הוא,זה מה שטוב בקשטן,רק אצל קשטן. לפי מסכת הפצועים עושה רושם שרק בניון וקולאוטי יפתחו בהתקפה,אנחנו נלך על תיקו בכל הכוח,זו תהיה תוצאה מצוינת והלוואי שנצליח.

moti286

New member
קבוצה תחתחית למה?

הפועל כפר סבא מדורגת לאחר 4 מחזורים במקום השני. אולי בשבלך זה תחתית, אבל כפר סבא היא קבוצה צמרת לכל דבר שמשחקת את הכדורגל הכי יפה בליגה. וכמו שחשבתי אכן ישראלביץ' נופה בגלל ששחיק בעבר בנבחרת ארגנטינה.

4 מחזורים הספיקו לך??../images/Emo3.gif

עם כל הכבוד,כפ"ס כבר כמה שנים קבוצה שמתנדנדת בין הליגות והיא קבוצת תחתית וזה מעיד עליה הרבה יותר מאשר 4 מחזורים של העונה הזו,נכון שככל הנראה שהעונה היא תסיים באמצע,אבל בשביל לשנות פאזה היא תצטרך יותר מעונה אחת. ומכבי ת"א בתחתית אחרי 4 מחזורים,זה אומר שהיא לא קבוצה גדולה??

moti286

New member
השנה יש בכפר סבא משהו שונה

והמועדון מתנהג כמו קבוצת צמרת לכל דבר. אם מדובר על מכירת מנויים ששברנו השנה שיא במכירת מנויים, אם מדובר על כמות הקהל במשחקי בהבית שמידי שבוע אנחנו כמעט וממלאים את האצטידון עד 0 מקום, כמובן על המגרש, היום קבוצות באות לשחק נגדנו במטרה להוציא תיקו, תראה את נתניה למשל 90 דקות של נודקר הספיקו להם לתיקו והם התאראיינו אחרי המשחק כאילו שהם נצחו את המשחק. היום כפר סבא היא כבר לא כפר סבא של פעם , מאז שאחונה הגיע הקוצה השתנתנה מהקצה לקצה, ואפילו אנחנו כבר מקבלים יותר כבוד מהשופטים. נדבר בסיום העונה, אני לא אומר שניקח אליפות אבל מקומות 1-6 בהחלט נראים לי ריאלים מאוד.

mont

New member
האם יש פיתרון

ישראלביץ' שיחק בנבחרת עד גיל 17 בהיותו קטין ואזעלה לארץ האם החוק כולל גם קטינים אין פיתרון יצירתי אחר בעניינו

למעלה