ישלי הרהורי תשובה שלא נותנים לי ל

ישלי הרהורי תשובה שלא נותנים לי ל

לישון/=! היצר הטוב אומר לי שאני יצא כבר מהנט הזה וזלא מתאים לי המקום הזה ועדיף שאעשה בזמן הזה דברים יותר מועילים... והיצר הרע מקרר את הכול... בקיצור מה עושים עם המחשבות הללו? לילה טוב ומקסים לכולם(=

לא בנתי מה הבעיה להיות כאן

ומה הבעיה לעוף מכאן.. כל עוד אתלא נשואה ואת נכנסת לכאן לפעמים סתם כך להעביר שיעמום אז למה לא? מה רע? ואם את מרגישה רע עם זה אז פשוט מאוד.. תמחקי תסימניה ואל תיכנסי! בהצלחה!

תגובה:

מה רע?זה ידוע שהרבנים נגד המקום הזה..הם מסכימים נט בשביל ע0קים ורובנו לא עושים כאן ע0קים... דבר שני אחותי לוקחת תפון ונכנסת למקומות לא מבוקרים... ואני לא מעוניינת שתלמד ממני ותתחבר לנט גם... דבר שלישי זה גורם לבזבוז זמן גם אם לא נכנסים לכאן המון... ח ח למה קשה לצאת? תשאלי את כול אלה שיצאו וחזרו יצאו וחזרו... ‏

קובי 9

New member
הרסת לי את הבריאות

מצד אחד את רוצה חתן נורמלי,ולא הבנתי נראלך שהאינטרנט והפורומים יעזרו לך ..הצחקת אותי(האינרטרט זה למקולקלים/מקוללים/ודפוקים בשכל/)תשאלי את מיין

ח ח גרמת לי לצחוק ח ח

אז אתה מודה שאתה אחד מכול המגרעות האלו? ח ח לאדעת אנלא התחברתי לשום קבוצה שהזכרת:)ח ח

כולם פה צדיקים אולי אפילו נסתרים

כולם פה טובלים ושרץ בידם. עושים מעשי זימרי וכותבים עד כמה הם מסכנים שרק בא להם לבכות על מר גורלם. תצאי או לא זה סיפור קטן את בכל מקרה נמצאת פה וכותבת בלי סוף,

למעלה