ישיבה לפני זחילה על 6

ישיבה לפני זחילה על 6

היי
ביתי בת 11 וחצי חודשים, זוחלת גחון (לא סימטרי) ומטופלת אצל פיזיותרפיסטית.
היתה בתנוחת ה"דוגמנית" בערך חודש וחצי כבר והיום לפתע הצליחה להתיישר ולהתיישב ממנה.
אני מעט דואגת כי היא יושבת לפני שהצליחה לעמוד על 6 ולזחול..
אשמח לחוות דעת מקצועית
תודה

michalola25

New member
אל דאגה : ) היא תגיע לשש ותזחל

הי נמלה חרוצה קטנה
האם עושה את תנוחת הדוגמנית לשני הצדדים? אם לא החליפי צדדים...
בקצב הזה היא גם תעמד לפני שתזחל שש וזה גם בסדר...
כדי לעודד זחילת שש שימי אותה אל מול מדרגות ג'ימבורי ותני לה לזחול,שימי דברים בחולצה שלה כמו כדורי קוצים או סקוטש ברייט...השכיבי על דשא רק עם חיתול או על חול ים-מתכון בדוק לעלות לעמידת שש!
ודבר נוסף הכניסי שתי רגליים לשרוול מכנס אחד(מקטין פישוק) ותני לה לחקור את התנוחה על משטח רך למשך 10-15 דקות וכתבי לי מה קרה??!!
בגיל 11 וחצי חודשים אני כבר מעמידה תינוקות...האם את מעמידה אותה עם תמיכה של ספה עד גובה בית חזה????
כמה פעמים בשבוע את בפיזיו'?
אשמח להמשיך לענות :)
מיכל נעם
פיזיותרפיסטית ילדים נוירו-התפתחותית

תודה על המענה! תשובות...

את תנוחת הדוגמנית היא עושה רק לצד אחד..אנחנו מנסים להפוך לה צדדים אבל מהר מאד היא חוזרת לצד הנוח יותר..זה משהו שהפיזיותרפיסטית עובדת עליו איתה.אנחנו בפיזיו פעם בשבוע כרגע ולפני שבועיים התחלנו גם חוג בריכה לתינוקות כי זה כנראה לא מספיק פעם בשבוע וצריך עוד משהו לעשות כדי לחזק אותה.
הרעיונות שלך לעידוד עמידה על 6 נראים לי טובים מאד ואני אנסה אותם.
לגבי העמדה : אני מעמידה אותה והיא דווקא מאד אוהבת לעמוד עם תמיכה. אני לא משחררת אותה לגמרי בלי תמיכה שלי כי חששתי שזה לא טוב..אבל עושה רושם שהיא רוצה לעמוד.כשיש לה משהו לתפס עליו אז היא עולה על הברכיים ונראה שהיא מנסה אפילו לעלות כבר עוד.אבל זה קשה לה עדיין.
אעדכן אותך כיצד היא מגיבה לרעיונות הנוספים שלך :) תודה רבה!!!!

michalola25

New member
להמשיך לעודד ישיבת דוגמנית לצד שני

להנות בבריכה : ))) להמשיך בפיזיו' ובעיקר להתאזר בסבלנות
לגבי העמידה....להעמיד ליד ספה בסלון עם השענות בגובה בית חזה
לילה טוב
מיכל

למעלה