ישבתי עם עצמי...

ariane

New member
ישבתי עם עצמי...

ואחרי דיון ארוך הגעתי לגיבוש החלטה. נעשה את המפגש מ-10:00 בבוקר. אמרו שיהיה מזר אוור נוח אז אפשר לגלוש לצהריים בלי להתבשל. המקום יהיה אותו מקום מפעם שעברה רק טיפה יותר פנימה כך שיהיה יותר מתקנים לגדולים. תשרשרו כאן את האוכל. מי שצריכה הוראות הגעה שתציין את זה כאן גם. חשוב מאוד: אשמח שמישהי תבאי שולחן כי פעם שעברה זה היה ממש בלגן עם הקטנטנים שהלכו על האוכל שהיה מפוזר על כל הסמיכות. להת'

ariane

New member
../images/Emo21.gif../images/Emo135.gif../images/Emo212.gif../images/Emo97.gif../images/Emo78.gif

evemon

New member
אני כבר לא יודעת

אם אני באה. נראה לי שאני לא אספיק...
אולי

ariane

New member
פלייז, את יכולה

גם רק לקפוץ לשעה להגיד שלום או משהו.

78ליאב

New member
אני באה ...

רק אם אפשר לדעת מתי (באיזה יום) ואיפה? אני יכולה להביא בורקסים / מתוקים מה שבא לכן. האם אפשר לבוא גם עם הכלבה שלי?

ariane

New member
שולחת לך הוראות במסר

לגבי בורקס או מתוק, מה שיותר נוח לך, מה שיותר טעים לך. לגבי הכלבה לא תהיה בעיה אם מישהי תביא שולחן כי אחרת כל האוכל על הריצפה ועם כלבה זה נראה לי קצת מסובך.

נעמולה

New member
לצערי לא נבוא הפעם

חזרתי מחופש (כן, כן, יש לי חובות אליכם מחופשתנו ברודוס - תיפתח הודעה רשמית כאהיה מסוגלת לכך) לכאוס פשוטו כמשמעו בעבודה. אני נאלצת לעבוד בחול המועד, ועומר עושה קייטנה אצל סבא וסבתא ולכן בבוקר אין מצב שנבוא.

נעמולה

New member
לצערי לא נבוא הפעם

חזרתי מחופש (כן, כן, יש לי חובות אליכם מחופשתנו ברודוס - תיפתח הודעה רשמית כאהיה מסוגלת לכך) לכאוס פשוטו כמשמעו בעבודה. אני נאלצת לעבוד בחול המועד, ועומר עושה קייטנה אצל סבא וסבתא ולכן בבוקר אין מצב שנבוא.

נעמולה

New member
לצערי לא נבוא הפעם

נייטי

New member
נראה לי שבסוף כולם נעלמו

בכל מקרה, אם בסוף כן תהיה הענות אז אנחנו נקפוץ לחפוז. נביא שתיה קלה.

noaagr

New member
אולי כדאי לנסות לדחות ליום ו'

אולי תהיה יותר הענות, זה יום חופשי להרבה מהבנות

רונה 4

New member
לא נכנסתי לכאן כמה ימים

ולא ידעתי שכבר פתחת שרשור אוכל. אנחנו יכולים להגיע בעיקרון, רק תגידו אם המפגש באמת מצליח להתרומם, או שהוא עובר ליום ו', אולי זה באמת עדיף.

ariane

New member
אני כבר לא יודעת

כי זה היה הזדמנות לעשות מפגש ביום שהבעל בעבודה ולא ישגע אותי עם זה שאני במפגש, הוא ממש לא אוהב את זה כשזה על חשבון הזמן שלו עם בתו. אז ביום שישי לא בטוח שאוכל לבוא, זה גם יום של הסידורים שאנחנו יכולים לעשות יחד כי יום היחיד שהוא לא עובד. אבל אם כולן רוצות ביום שישי ולכולן מתאים ביום שישי נעביר ביום שישי. ואם יש כאלה שביום ראשון רוצות סתם להפגש אפשר גם במקום אחר ככה בכיף. רונה מה זה הדבר הזה שהצעת לי בתל אביב?? וכמה זה עולה?? זה מתאים לגיל של עדן?? טוב תנו תשובה לגבי ראשון או שישי עוד היום שנתארגן.

nitzansa

New member
אני אביא סלט פירות, וזקוקה להוראות

הגעה למקום. תודה

למעלה