ירידה איטית, נמאס לי

Naughty Girl1

New member
ירידה איטית, נמאס לי../images/Emo123.gif

אני כבר 4 חודשים [כמעט] בשומרי משקל והצלחתי להוריד רק 6.5 ה6.5 האלה עשו לי ממש טוב אבל להוריד אותם ב4 חודשים זה ה-מ-ו-ן זמן. ההורים שלי לא יכולים לשלם טו מאטש על שומרי משקל. החלטתי- ממחר אני מתחילה לאכול 16 נקודות במקום 18. חישבתי וזה יוצא בערך 1200 קלוריות ליום. בסדר גמור. נמאס לי מהירידה האיטית, אני רוצה שהעניינים יתחילו לזוז! 4 חודשים זה המון זמן והורדתי רק 6 וחצי, ממחר דברים יתחילו להיות רציניים. ממחר אני אוכלת 16 נקודות. עכשיו אני הולכת ליום הולדת, וכמובן שלא אוכל עוגה. רציתי לאכול חתיכה אבל זה עולה מלא נקודות:( [למרות שממש בא לי, כבר 4 חודשים שלא נגעתי בעוגה!] זהו רק רציתי לעדכן, אם למישהו אכפת.. יום טוב

קליאו2

New member
היבא לי אכפת!!../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מאד מאד אבל אני באמצע העבודה... מבטיחה להגיב יותלר מאוחר!! בינתיים שולחת חיבוקים

היבא..../images/Emo54.gif

מי שרוצה להוריד במשקל, 1200 לא אמור להיות מספיק? כמה היית אוכלת לפני? לפי דעתי 1200 זה מספיק ומשביע מאוד. אבל! אם את עושה כל יום ספורט, זה יכול להיות קצת מידי. אל תכריחי את עצמך. אם את מרגישה יותר רעבה מהרגיל, תחזרי ל18 נקודות. 6.5 ק"ג ב4 חודשים זה קצב מצוין לא? תנסי כמה ימים ותראי אם את עומדת בזה. אני מאחלת לך המון בהצלחה..

מותתתתק../images/Emo85.gif

זה מעולה! מה שווה לך לאכול 14 נקודות ושתגייע לנוקה היעד שלך שתאכלי לאוכל פחות דברים, או לאכול 18 נוקודת לרדת כמה שיותר לאט ושתגיעי לנוקת היעד שלך לאכול יותר מתאמצים קצת יותר מחכים עוד חודש וחצי על תעשי את זה מהר כמה שיותר איטי אחר כך רק החילוף חומרים שלי יהיה טוב יותר

סיון b

New member
יצאתי רגע מהקונכיה

רק בשביל להגיב לך... 6.5 ק"ג זה הרבה! זה יפה מאוד ומגיע לך כל הכבוד!
ואני לא חושבת שלרדת 6.5 ק"ג ב- 4 חודשים זה מאוד איטי. ואת יודעת מה? גם אם כן... אז מה? הירידות האיטיות הן אלה שהכי טובות לטווח הארוך. ואת יודעת בדיוק מה המשמעות של לרדת מהר מהר. כי ענית כאן כמה תשובות מאוד יפות בנושא הזה. אפילו אם תרדי לאט. העיקר שתרדי, לא? אני ירדתי לאחרונה 4.5 ק"ג. אין לי מושג בכמה זמן. זה לא באמת משנה. חשוב לי שאני יורדת. ואת יודעת מה? אני עושה את זה לבד. אני אוכלת הכל (!) אבל פחות. ולא באמת משנה לי בכמה זמן זה ירד. כי לפעמים עולים חצי קילו ויורדים קילו. והזמן עדין עובר. זה לא משנה... ותאכלי עוגה! 4 חודשים לא אכלת עוגה! זה המון זמן! היבא, תחזרי קצת אחורה ותקראי תשובות שלך לבנות, ותנסי ליישם את זה על עצמך. אני מצטערת אם אני נשמעת תוקפנית, כי זו ממש לא הכוונה. יצאתי מהקונכיה רק כדי להגיד לך דברים שאת אמרת לפני. תאכלי עוגה, אל תתבאסי מהזמן שאת יורדת. המטרה שלך היא לרזות. והנה, רזית! זה באמת משנה בכמה זמן זה ירד??? ו... שיהיה בהצלחה!

shanyz

New member
היבושלהההה../images/Emo24.gif

מה זה אם ךמישהו אכפת!? בטח שאכפת
לי אכפת מאוד! ותראי את האמת אני לא יודעת כמה אמורים הלרזות בכמה זמן אז אני לא יודעת אם זהה רבה זמן או לא- אבל מה זה משנה בכלל? את רזית!!!! את הצלחת!! את צריכה להרגיש מצויין!!!!!!!!!!!!! אני ממש גאה בך..!
פשוט מאוד תעשי יותר ספורט, ואולי באמת את צריכה להוריד את מספר הנקודות ל-17 או 16 (כי המינימום הוא הרי 1200 וזה יוצר לך ככה בדיוק) ותרשי לעצמך לאכול עוגה!!!! 4 חודשים זה מלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאן הרי אם תמנעי מעצמך יותר מידי בסוף זה יבוא לך בבום!!! תרשי לעצמך פעם בשבוע להתפנק באיזה משהו מתוק!!

היי לך

"רק" 6.5? זה דווקא ממש מכובד,וכנראה את פשוט לא צריכה להוריד כ"כ הרבה,בכל אופן כל הכבוד על ה6.5 קילו האלה!!!!!!!!!!!!!!! אם נתנו לך 18 נק' אז למה שתרדי ל16? את הרי כן יורדת ויורדת באפן בטוח ובריא! ולמה את לא תאכלי עוגה?את בעונש?אם חבל לך אז קחי חתיכה קטנה או משהו אבל למה לוותר? למה כולם יכולים ולך "אסור"? בכל אופן שוב-אני מברכת אותך על ההרזיה היא בהחלט מכובדת!!! :] בהצלחה בהמשך :]

1נרקיס

New member
היבא מתוקה ../images/Emo24.gif

אני כל כך כל כך מבינה את הרצון שלך "להריץ את הדברים קצת", אבל תראי באיזה כוחות נפש ורצון חיית את הארבעה חודשים האחרונים האלה. לא היה תמיד קל, נכון? ולא היה תמיד פשוט, למרות ה-18 נקודות, נכון? אבל עם מספר הנקודות הזה הסתדרת והורדת כל כך יפה במשקל! 6.5 קילו זה המון, פשוט המון ותזכרי שמה שיורד לאט-לאט יש לו יותר סיכוי להישמר, כי את מעצבת לך הרגלי אכילה חדשים, שיהיה להם יותר קשה להתמסמס אחר כך, חס וחלילה טפו טפו טפו
אם את מרגישה שאת אוכלת יותר מידי, ולא צריכה את זה, רדי לחודש ל-17 נקודות, אבל אחר כך תחזרי ל-18, כי כנראה שזה מה שהגוף שלך צריך לאכול, לפי הגובה והמשקל, ואם הוא צריך, אז למנוע את זה ממנו יגרום לתוצאה ההפוכה, ואת יודעת את זה. את פשוט יודעת את זה, אחרת לא היית שומרת בצורה מדהימה כזו בחודשים האחרונים, אבל זה מראה שיש לך אנרגיה וסבלנות גם יחד, ואני מאמינה שאם תמשיכי ככה תוכלי גם לשמור על ההרגשה הטובה (את לא רוצה להחליף אותה בתחושת רעב, נכון?) וגם על המשקל המהמם

Naughty Girl1

New member
אנשות../images/Emo25.gif

תודה רבה על כל התגובות, קראתי כ-ל תגובה של כל אחת, ובאמת גרמתן לי להרגיש יותר טוב, אז אני מודה לכל מי שביזבזה עליי כמה דקות ורשמה לי, זה ממש עזר
בקשר לעוגה-כן , אכלתי בסוף חתיכה ממש קטנה. אני גאה בעצמי את האמת. חשבתי שאחרי העוגה אני יאכל ללא סוף, אבל אחרי החתיכה הקטנה, הסתכלתי על הקוראסונים הקטנים ואמרתי "די, נהנית. עכשיו מספיק". העוגה הזאת עשתה לי טוב, כבר 4 חודשים שלא נגעתי בעוגה. [אפילו ביום ההולדת שלי לא אכלתי עוגה! קלטו!]. טוב אז.. אני ממחר הולכת לאכול 16 נקודות, ולהתעמל 4 פעמים בשבוע על ההליכון, ונראה את התוצאות:) מבטיחה לעדכן ותודה לכל מי שהגיבה
אה, ואני יודעת ש6 וחצי זה המון:) ואני לא מפקפקת בעצמי
להפך גאה בעצמי ויודעת שאני מסוגלת להכל.

גם אנחנו גאים בך =]

כל הכבוד,יפה שידעת לעצור את עצמך. ובקצב הזה את באמת תראי את התוצאות,והם יהיו טובות :) וכל הכבוד שאת יודעת להעריך את עצמך :] ביי מותק :]

shanyz

New member
או, עכישו אני שמחה../images/Emo9.gif

לראות הודעות כאלו ממך! זה מה שאני אוהבת
כל הכבוד מתוקה!!!!! גאה בך מאוד מאוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנהלת הפורום דוחה את ארוחת הערב כדי

להגיב בדחיפות. חשוב לי שיקראו זאת אנשים!!! בבקשה היבא אל תעשי זאת לעצמך. גם כך לדעתי 18 נקודות זה מעט מדי לאנשים שפעילים גופנית, אז לקצץ? קיצוץ במזון לא יביא לך עוד ירידה במשקל, להפך - הוא יכול להאט אותה ואף לעצור אותה. הגוף שלנו צריך מינימום אנרגיה כדי לחיות. אם הוא לא מקבל אותה, הוא מפעיל מנגנון השרדות ומייעל את עצמו. כך שהוא לומד להסתפק ב16 נקודות וסופח אליו את השומנים לימי חירום הבאים. במילים אחרות - גופך מאט את חילוף החומרים. מה שאנחנו שואפים זה להעלות אותו, לא להוריד!!! לימים, כשתחזרי לאכול יותר, גופך יראה בכל מה שהוא מעבר ל16 נקודות עודף, ויאגור זאת בצורת - שומן!!! גם יותר פעילות גופנית תזיק, כי אם תאכלי כל כך מעט לגוף לא תשאר אנרגיה, מאוד תחלשי ובודאי לא תרזי. בבקשה!

Naughty Girl1

New member
מיכלי..

תודה מתוקה על הדאגה
אני ממש רוצה לרזות ולפי החישובים שלי, 16 נקודות זה 1200 קלוריות בערך. אז זה כן בריא. נשאר לי רק להתייעץ עם המדריכה שלי אורלי. תודה על התגובה, השפעת קצת על ההחלטה שלי, אני אתקשר עוד 5 דקות למדריכה. תודה מיכלי.

בבקשה אבל שימי לב

"1,200" זה לא מספר קסם. קלוריה זה לא ערך תזונתי, זאת יחידת אנרגיה שיש בתוך חלבון, פחמימה ושומן. את יכולה לאכול 1,200 קלוריות והם לא יהיו מאוזנות. בכל אופן תרגישי טוב. חובה שתתייעצי עם האיש מקצוע שלך לפני שתעשי משהו נמהר... אגב, אמרתי לך שרזית יפה מאוד?

Naughty Girl1

New member
כן...

תודה רבה מיכלי על המחמאה
ובכלל על התגובה המקסימה. החלטתי לאכול 17 נקודות במקום 18. אולי לאכול 16 זה יותר מדי קיצוני. אז מהיום אני מתחילה לאכול 17, וכמובן על ההליכון. אני רוצה לראות תוצאות, נמאס לי להיות ככה.

Naughty Girl1

New member
כן

לפני חודש דיברתי איתה כשרציתי לרדת מ20 נקודות ל17, והיא הסכימה. אז ברור שזה בסדר לרדת מ18 ל17:)

pomelit

New member
ולי נראה

שזו בדיוק הדרך הכי טובה להאט את הקצב עוד יותר. לאן את ממהרת? אז תהיי פחות 4 קילו רק בעוד שנה, ולא בעוד חודשיים. אז מה? בשיא הרצינות, בלי לנסות לכעוס או להכעיס, בלי ציניות, בלי צחוקים בכלל: מה זה משנה?

למעלה