ירושלמיות
התעזרו לסמויה?

galibos

New member
ירושלמיות ../images/Emo124.gif התעזרו לסמויה?

זה פשוט הפורום הכי ירושלמי שיצא לי לפגוש ברחבי הרשת (אולי יש פורום של אוהדי בית"ר יותר ירושלמי...) עד שאני לא יכולה להתאפק... אז גם אני לאחר לידה והנסיכה שלי בת שלושה חודשים מחר. אני אוכל להסתדר (אני מקווה) בלי מטפלת או משפחתון עד דצמבר/ינואר, אבל צריך להתחיל לחפש. מישהי יכולה להמליץ לי על מטפלת או משפחתון באזור הגבעה הצרפתית? אם לא בפורום, אפשר במסר כמובן. תודה תודה תודה ותבוא הברכה עליכן

כן, אני יודעת ../images/Emo10.gif

גם אני קלטתי את זה רק היום, אבל לא רציתי לבאס אותך עוד יותר. גם האמבטיות המשותפות בנובמבר...

דונתלה

New member
אגב משפחתונים

אנחנו מוציאים את הקטן מהמשפחתון, לא מרוצים. חוץ מהמתנ"ס את מכירה עוד מקום באזור? ואיך המתנ"ס לגיל שלו? וחוץ מזה מה שלומך?

היי ../images/Emo13.gif

שלומי טוב, נהנים מסופ"ש רגוע בבית
מקווה שגם אצלכם טוב
אני מופתעת לשמוע שאת לא מרוצה (לאור העובדה שחברתי מרוצה, אבל אף פעם אי אפשר להסיק מבנאדם אחד לאחר). מה שהתכוונתי הוא שבמתנ"ס יש להם כתובות של משפחתונים מומלצים באזור והם יכולים להפנות. אאל"ט הגן של המתנס הוא מגיל שנה אז נראה לי שקצת מוקדם לכם, אבל עד כמה שידוע לי הוא טוב (אנחנו בגן ההמשך ומאוד מרוצים). יכול להיות שתוכלו להכניס בדצמבר, שווה לשאול בכל מקרה.

דונתלה

New member
תודה

ממה שבררנו במתנ"ס לא יודעים על משפחתונים, ובעיקרון לא מפריע להם שהוא צעיר קצת. נקווה שיסתדר לנו טוב. שמחה לשמוע שאתם מרוצים

למעלה