ירושלים תחבורה ציבורית סביב לה

מצב
הנושא נעול.

פוסט חדש ברוכב לאוטובוסים שנראה לי יעניין אתכם במיוחד, מה גם שזה נושא די מסובך ולכן לא בטוח שדייקתי.

אלן, אני מתנצל על כך שלא ביקשתי מראש רשות להשתמש במפה שהעלית פה לפני כמה שבועות, אבל אני מקווה שציון המקור מספיק, אם תרצה אוריד אותה. אבל היה לי חשוב לפרסם את הפוסט היום.

orchilit

New member
קראתי. גמעתי. נהניתי. אלוף אתה.

פוסט חדש ברוכב לאוטובוסים שנראה לי יעניין אתכם במיוחד, מה גם שזה נושא די מסובך ולכן לא בטוח שדייקתי.

אלן, אני מתנצל על כך שלא ביקשתי מראש רשות להשתמש במפה שהעלית פה לפני כמה שבועות, אבל אני מקווה שציון המקור מספיק, אם תרצה אוריד אותה. אבל היה לי חשוב לפרסם את הפוסט היום.

wapy

New member
חולפים על "תחנת הקריאה" בפארק המסילה
**

חולפים על "תחנת הקריאה" בפארק המסילה
**

מזל שנכנסתי לכאן לפני שההודעה ירדה לארכיון
לפני מספר ימים - פרסמתי כאן וגם בעמוד שלי
(בקישור)
בזכות ההודעה המפורטת שלך - למדתי את כל התמונה

"
רוכבים חולפים על "תחנת הקריאה" בפארק המסילה
מתברר שבירושלים אוהבים אופניים
רק ותנו נתיבים מתאימים
המלצה מהתחנה הראשונה
דרך פארק המסילה, נחל רפאים,...
אל עמק מוצא, עמק הארזים נחל צופים
פרוט בקרוב בקישור
"בשביל ירושלים"
ללחוץ כדי לדעת
https://www.facebook.com/wapy.land
ש.ח. ירושלים

פוסט מקיף ויפה!

פוסט מקיף ויפה!
הנה הפשקוויל שהזכרת...

ההתנגדות לשינויים מוכתבים היא אוטומטית

באמת אין בזה כלום חוץ מהתנגדות אוטומטית לכל שינוי?
ההתנגדות לשינויים מוכתבים היא אוטומטית
בבחינת "חדש אסור מן התורה" (מושג שאול).

בדרך כלל זו התנגדות של הפלגים הקיצוניים ביותר, אך לפעמים חוברים אליהם גורמים נוספים מההנהגה המרכזית יותר מסיבות ענייניות יותר או פחות.

פעם הבאה אשתדל לצלם באיכות טובה יותר...

תודה, הוספתי לפוסט
פעם הבאה אשתדל לצלם באיכות טובה יותר...
אגב, כבר בזמנו היו פשקווילים ואפילו אי אלו הפגנות כשפורסם על הקו הכחול שיעבור ברחוב יחזקאל ושטראוס, מה שהתברר למפרע כקווים העורקיים (הזמניים) העוברים שם כיום ("מהירים" "BRT").

פנחס25

New member
מישהו עם תוכנה פשוטה עבד עליכם. אין תוכנית לרכבת תחתית שם

פוסט מקיף ויפה!
הנה הפשקוויל שהזכרת...
מישהו עם תוכנה פשוטה עבד עליכם. אין תוכנית לרכבת תחתית שם
לא יודע למה יש אנשים שמאמינים לכל פתק. זה בדיחה שמישהו כתב לבד. ולא תלו את זה בשום מקום.

GLSRA

Active member
היה תענוג לקרוא - תודה

היה תענוג לקרוא - תודה

davidfainshtein

Member
מנהל
הייתי חייב

הייתי חייב

https://www.facebook.com/Fainshtein/posts/10153533475929198

amit1270

New member
תודה רבה על הפוסט המצויין

נכנסת "כמו גדול" לנושא רחב מאין כמותו ואפשר למלא עוד כמה עשרות פוסטים באורך דומה ועדיין יישאר מה להוסיף בנושא...

בכל זאת, כמה הערות ותיקונים:
1. שם השכונה המתוכננת מעל עמק הארזים הוא מצפה נפתוח ולא מי נפתוח (שזה שמו העברי של הכפר ליפתא).
2. כפי שכתבתי כאן בתגובה למישהו אחר, הכותל הוא לא רק של החרדים, גם אם הם מהווים נתח גדול מהמבקרים שם. לא ידוע לי גם על "אירועי חג חרדיים". בחול המועד פסח וסוכות, בימי הסליחות ובתשעה באב, שבהם העומס רב ביותר, עולים לכותל אנשים מכל העדות והגוונים בעם ישראל ולאו דווקא חרדים, שהם יותר הקהל הקבוע בכותל.
3. אופניים - חבל שלא הזכרת את הפיאסקו של שבילי (=תעלות) האופניים בגבעה הצרפתית...
4. בניגוד למה שכתבת (או כך לפחות הבנתי) יש תכנית להרחיב את כביש הכניסה לעיר ל-3 נתיבים בכל כיוון, כולל הפרדה מפלסית בצומת גינות סחרוב וכמובן המשך הנת"צ עד אזור התחנה המרכזית.

תודה, עדכנתי ותיקנתי

נכנסת "כמו גדול" לנושא רחב מאין כמותו ואפשר למלא עוד כמה עשרות פוסטים באורך דומה ועדיין יישאר מה להוסיף בנושא...

בכל זאת, כמה הערות ותיקונים:
1. שם השכונה המתוכננת מעל עמק הארזים הוא מצפה נפתוח ולא מי נפתוח (שזה שמו העברי של הכפר ליפתא).
2. כפי שכתבתי כאן בתגובה למישהו אחר, הכותל הוא לא רק של החרדים, גם אם הם מהווים נתח גדול מהמבקרים שם. לא ידוע לי גם על "אירועי חג חרדיים". בחול המועד פסח וסוכות, בימי הסליחות ובתשעה באב, שבהם העומס רב ביותר, עולים לכותל אנשים מכל העדות והגוונים בעם ישראל ולאו דווקא חרדים, שהם יותר הקהל הקבוע בכותל.
3. אופניים - חבל שלא הזכרת את הפיאסקו של שבילי (=תעלות) האופניים בגבעה הצרפתית...
4. בניגוד למה שכתבת (או כך לפחות הבנתי) יש תכנית להרחיב את כביש הכניסה לעיר ל-3 נתיבים בכל כיוון, כולל הפרדה מפלסית בצומת גינות סחרוב וכמובן המשך הנת"צ עד אזור התחנה המרכזית.
תודה, עדכנתי ותיקנתי

מצב
הנושא נעול.
למעלה