ירושלים: פיגע טרקטור - ככה"נ אוטבוס שהתהפך

ירושלים: פיגע טרקטור - ככה"נ אוטבוס שהתהפך

דוברות איחוד הצלה: בכיכר זוועהיל בירושלים נמסר על אירוע חבלני, עשרות כונני איחוד הצלה בדרכם, בשלב זה ככה"נ מספר רב של נפגעים במקום, מדיווח ראשוני ככה"נ אוטבוס הפוך.
 
בהמשך לירושלים: מדובר בטרקטור שהפך אוטובוס - ככה"נ נפגע קל

בהמשך לירושלים: מדובר בטרקטור שהפך אוטובוס - ככה"נ נפגע קל בלבד
&nbsp
ומדיווח ראשוני נהג הטרקטור נורה נהרג, נהג האוטובוס מטופל במצב קל.
&nbsp
 
בהמשך לירושלים - החייאה על נפגע ככה"נ מהטרקטור

דובררות איחוד הצלה: טרקטור הפך אוטובוס ללא נוסעים ברחוב זקס בירושלים בסמוך לכיכר זווהעיל, חובשים מתנדבים של איחוד הצלה מבצעים פעולות החייאה על נפגע אנוש ככה"נ אזרח שנפגע מהטרקטור לפני שהפך את האוטובוס, וכמו כן נהג האוטובוס טופל במצב קל. מדיווחים מהזירה עולה כי המחבל נהג הטרקטור נורה ונהרג.
 
פגיעה דריסה ברח משה זקס בירושלים:

דיווח ראשוני אודות ניסיון פגיעה דריסה ברח משה זקס בירושלים: טרקטור פגע באוטוס והפך אותו, שוטר במקום ביצע ירי לעבר נהג הטרקטור והרג אותו.
 
עדכון לפיגוע הדריסה בי-ם כיכר זוויל:

מוקד זק"א ארצי: עדכון לפיגוע הדריסה בי-ם כיכר זוויל: הולך הרגל כבן 25 שככל הנראה נפגע מהטרקטור במהלך נסיעתו הפרועה נפטר מפצעיו הי"ד. בשורות טובות.
&nbsp
 
בהמשך לירושלים - נקבע מותו של האזרח שככה"נ נפגע מהטרקטור

דובררות איחוד הצלה: טרקטור הפך אוטובוס ללא נוסעים ברחוב זקס בירושלים בסמוך לכיכר זווהעיל, חובשים מתנדבים של איחוד הצלה ביצעו פעולות החייאה על נפגע אנוש ככה"נ אזרח שנפגע מהטרקטור לפני שהפך את האוטובוס ולמרבה הצער נקבע מותו, וכמו כן נהג האוטובוס טופל במצב קל. מדיווחים מהזירה עולה כי המחבל נהג הטרקטור נורה ונהרג.
&nbsp
&nbsp
נחום ברנשטיין סגן ראש סניף 'ירושלים' של איחוד הצלה מספר: "ביצענו החייאה בתוך אתר הבנייה על אברך חרדי שנפגע אנוש לאחר שככה"נ נדרס ע"י הטרקטור לפני שיצא להפוך את הטרקטור וביצע את הפיגוע, לאחר החייאה ממושכת נקבע מותו, אפשר לומר כי האירוע הסתיים בנס ללא הרוגים או נפגעים נוספים, בשלב זה האירוע בשליטה - כוחות גדולים של משטרה ומתנדבי איחוד הצלה במקום".
&nbsp
&nbsp
לראיונות מהזירה 0573634444 שרגא הופמן סמנכ"ל איחוד הצלה או 0546679529 נחום ברנשטיין סגן ראש סניף 'ירושלים' של איחוד הצלה
&nbsp
 
למעלה