ירושלים: מנוף קרס על גשר בסיבוב מוצא וגרם לפציעתו של עובד

מצב
הנושא נעול.

לנגלי

New member
אני כבר לא יודע איך להתייחס לזה... הבסיס שלך שגוי

ספרתי את הימים שנה שנה, חודש חודש - 1290 היום.
באיזה מקום יש לך טעות. עשיתי זאת אפילו ידנית ! אתמול היו 1289 ימים במדוייק. הפעם אתה טועה. (וגם מטעה אחרים).
בשנה רגילה יש 365 ימים.
בשנה מעוברת יש 366 ימים.
&nbsp
זה לא כזה מסובך.
&nbsp
מ-11.3.78 ועד 10.3.14 יש בסה"כ 36 שנה.
36 כפול 365 ימים = 13140
ועוד 9 ימים של שנים מעוברות
ועוד 151 ימים עד ה-9.8.14
&nbsp
זה בדיוק 13,330.
יותר מזה כבר אין לי איך להסביר את אותו הדבר.
&nbsp
אתה טועה לחלוטין וזה כנראה נובע מחוסר הבנה של כמה ימים יש בשנה וכמה יש בשנה מעוברת. אני מזמין אותך לקרוא קצת על זה ואז להגיב.

לנגלי

New member
*13300 כמובן

בשנה רגילה יש 365 ימים.
בשנה מעוברת יש 366 ימים.
&nbsp
זה לא כזה מסובך.
&nbsp
מ-11.3.78 ועד 10.3.14 יש בסה"כ 36 שנה.
36 כפול 365 ימים = 13140
ועוד 9 ימים של שנים מעוברות
ועוד 151 ימים עד ה-9.8.14
&nbsp
זה בדיוק 13,330.
יותר מזה כבר אין לי איך להסביר את אותו הדבר.
&nbsp
אתה טועה לחלוטין וזה כנראה נובע מחוסר הבנה של כמה ימים יש בשנה וכמה יש בשנה מעוברת. אני מזמין אותך לקרוא קצת על זה ואז להגיב.
*13300 כמובן

לנגלי

New member
והנה גם צילום מסך של האתר אם אתה לא מאמין במתמטיקה

ספרתי את הימים שנה שנה, חודש חודש - 1290 היום.
באיזה מקום יש לך טעות. עשיתי זאת אפילו ידנית ! אתמול היו 1289 ימים במדוייק. הפעם אתה טועה. (וגם מטעה אחרים).
והנה גם צילום מסך של האתר אם אתה לא מאמין במתמטיקה
למרות שההסבר המתמטתי היה מאד ברור.

לנגלי

New member
זהו? זה מה שאני מקבל ממך?

או.קיי. אחלה ! תודה !
אחרי שהכפשת אותי כאן שאני טועה ומטעה אחרים, אפילו לא סליחה או מצטער על האשמות?
אחרי שעשיתי באמת מאמץ גדול לנסות להסביר לך את דרך החישוב באופן מתמטי ורציונאלי?
&nbsp
אוקי, אחלה?

Rubim88

New member

אחרי שהכפשת אותי כאן שאני טועה ומטעה אחרים, אפילו לא סליחה או מצטער על האשמות?
אחרי שעשיתי באמת מאמץ גדול לנסות להסביר לך את דרך החישוב באופן מתמטי ורציונאלי?
&nbsp
אוקי, אחלה?

נראה כמו הכירות מוצלחת.

בינתיים אתה בגרמניה ומת מפחד לחזור הנה

נראה כמו הכירות מוצלחת.
יש לך מס' אישי בצה"ל? תן לי לבדוק אותו. ברשותי המאגר החיילי של כל המספרים האישיים. בוא נראה אם היית בצבא או שאתה עריק במדור עריקים במקמצ"ר. היכרות מוצלחת? אני מחרים כל מי שלא היה בצבא !

Rubim88

New member

יש לך מס' אישי בצה"ל? תן לי לבדוק אותו. ברשותי המאגר החיילי של כל המספרים האישיים. בוא נראה אם היית בצבא או שאתה עריק במדור עריקים במקמצ"ר. היכרות מוצלחת? אני מחרים כל מי שלא היה בצבא !

אין לך מושג מי אני או איפה אני
, אגב הבחור עדיין מחכה לסליחה

מה אכפת לנו מי אתה בכלל? מעניין לי את ה...

אין לך מושג מי אני או איפה אני
, אגב הבחור עדיין מחכה לסליחה
אכפת לי רק לדעת שהיית חייל מן המניין ! תמיד התחמקת מדיון על הצבא. כנראה שמעולם לא היית בצה"ל. יש לך הוכחה שכן? למה אתה חושש למסור לי מספר אישי? כנראה אין לך מס' אישי בצה"ל. תוך 5 שניות אוכל לדעת לפי המס' אם היית חייל או לא. (לפי המספר האישי גם אוכל לדעת אם יש לך רישיון נהיגה ישראלי, ממתי ואיזה סוג של רישיון).
הבחור קיבל בכיף התנצלות. כולם טועים ! גם אותך תפסתי לא פעם ולא פעמיים בטעויות עלייהן לא הבעת התנצלות מעולם.

Rubim88

New member
לנו? יש לך פיצול?

אכפת לי רק לדעת שהיית חייל מן המניין ! תמיד התחמקת מדיון על הצבא. כנראה שמעולם לא היית בצה"ל. יש לך הוכחה שכן? למה אתה חושש למסור לי מספר אישי? כנראה אין לך מס' אישי בצה"ל. תוך 5 שניות אוכל לדעת לפי המס' אם היית חייל או לא. (לפי המספר האישי גם אוכל לדעת אם יש לך רישיון נהיגה ישראלי, ממתי ואיזה סוג של רישיון).
הבחור קיבל בכיף התנצלות. כולם טועים ! גם אותך תפסתי לא פעם ולא פעמיים בטעויות עלייהן לא הבעת התנצלות מעולם.
לנו? יש לך פיצול?
אני לא חייב לך שום דבר, אבל אם זה כל כך מעניין אותך לדעת, יש לי מספר אישי, היה לי חוגר, ואפילו יש לי רישיון ישראלי

אני בניגוד אליך לא ממציא שטויות מהראש ומשתדל לדון רק על דברים שאני מבין בהם, אם תפסת אותי לא פעם ולא פעמיים אני סקרן לדעת איפה
.. אתה מוזמן להראות.

אם יש לך חוגר - למה לא חזרת לארץ להתנדב בעזה?

לנו? יש לך פיצול?
אני לא חייב לך שום דבר, אבל אם זה כל כך מעניין אותך לדעת, יש לי מספר אישי, היה לי חוגר, ואפילו יש לי רישיון ישראלי

אני בניגוד אליך לא ממציא שטויות מהראש ומשתדל לדון רק על דברים שאני מבין בהם, אם תפסת אותי לא פעם ולא פעמיים אני סקרן לדעת איפה
.. אתה מוזמן להראות.
אני לפחות הייתי שבועיים בהתנדבות כזו ואפילו לא ביקשתי דבר בתמורה.
היו לנו בעבר ויכוחים מרים. ברבים מהם הבעת דעה מוטעית כמו עם הקרון הדו קומתי בגרמניה. אחד מהם תוקן בסדנאות רכבת בצפון גרמניה ולא במקום שטענת. אשמח להראות לך מסמך רשמי על כך כאשר נראה אותך בנתב"ג !

Rubim88

New member
מצדיע לך

אני לפחות הייתי שבועיים בהתנדבות כזו ואפילו לא ביקשתי דבר בתמורה.
היו לנו בעבר ויכוחים מרים. ברבים מהם הבעת דעה מוטעית כמו עם הקרון הדו קומתי בגרמניה. אחד מהם תוקן בסדנאות רכבת בצפון גרמניה ולא במקום שטענת. אשמח להראות לך מסמך רשמי על כך כאשר נראה אותך בנתב"ג !
מצדיע לך
התנדבות אפילו בלי לבקש תמורה(רמז: ר"ע התנדבות במילון)
&nbsp
אתה מוזמן להביא רפרנסים ולינקים לדיון, לדבר באוויר כל אחד יכול.
&nbsp

קישורים? הבאתי מאות מהם עד היום. וכמובן-

מצדיע לך
התנדבות אפילו בלי לבקש תמורה(רמז: ר"ע התנדבות במילון)
&nbsp
אתה מוזמן להביא רפרנסים ולינקים לדיון, לדבר באוויר כל אחד יכול.
&nbsp
ואשמח לתת לך ביד את המסמך הרשמי המקורי של קונצרן בומברדייה + מכתב מהם לרכבת ישראל על הקרונות עם דגש על קרון 507, הכל בתנאי שנעשה זאת בהתערבות על מזומן. לא אטרח בשבילך לחינם. תשים כסף ותציע סכום לא מבוטל ואשלח לך בדואר EMS לכתובתך את הניירת כאשר אני דורש ממך לבדוק עם הקונצרן את אמיתות הכתובים לפני שתעביר לי את הכסף.... אם כל זה לא מקובל עליך, חדל לבלבל לי את המוח.

Rubim88

New member
לפני שאתה מקשקש על מסמכים וניירת

ואשמח לתת לך ביד את המסמך הרשמי המקורי של קונצרן בומברדייה + מכתב מהם לרכבת ישראל על הקרונות עם דגש על קרון 507, הכל בתנאי שנעשה זאת בהתערבות על מזומן. לא אטרח בשבילך לחינם. תשים כסף ותציע סכום לא מבוטל ואשלח לך בדואר EMS לכתובתך את הניירת כאשר אני דורש ממך לבדוק עם הקונצרן את אמיתות הכתובים לפני שתעביר לי את הכסף.... אם כל זה לא מקובל עליך, חדל לבלבל לי את המוח.
תביא לינק לדיון המדובר.

אני לא משרת שלך. היה דיון גדול על הקרונות שנשלחו לתיקון

תביא לינק לדיון המדובר.
בגרמניה. אני טענתי שאחד מהם הגיע לתיקון (507) בסדנאות רכבת ליד דיסלדורף. כי רק שם ניתן היה לתקנו. עמלתי קשה כדי להשיג ניירת הקשורה לתיקון זה. אתה טענת ש-507 לא הגיע לאזור דיסלדורף. על זה אני מציע התערבות על 1,000 יורו במזומן. מה שאני מציע הוא שכל אחד מאיתנו יפקיד את הסכום הזה אצל צד שלישי, אתה תקבל את הניירת, ואז נראה מי מנצח בהתערבות. אדאג לשלוח לך את המקור ולא עותק - ישירות לכתובתך. אח"כ תשלח לי בחזרה את המקור כי הוא מהאוסף מסמכים שלי. הכל אך ורק במסגרת משלוחי EMS.

Rubim88

New member
אתה טוען שהיה דיון כזה

בגרמניה. אני טענתי שאחד מהם הגיע לתיקון (507) בסדנאות רכבת ליד דיסלדורף. כי רק שם ניתן היה לתקנו. עמלתי קשה כדי להשיג ניירת הקשורה לתיקון זה. אתה טענת ש-507 לא הגיע לאזור דיסלדורף. על זה אני מציע התערבות על 1,000 יורו במזומן. מה שאני מציע הוא שכל אחד מאיתנו יפקיד את הסכום הזה אצל צד שלישי, אתה תקבל את הניירת, ואז נראה מי מנצח בהתערבות. אדאג לשלוח לך את המקור ולא עותק - ישירות לכתובתך. אח"כ תשלח לי בחזרה את המקור כי הוא מהאוסף מסמכים שלי. הכל אך ורק במסגרת משלוחי EMS.
אתה טוען שהיה דיון כזה
וטענה מסויימת שלי, לא לא זכור שהיה בכלל כזה - ולכן אתה צריך להוכיח שכן.

אני זוכר היטב את הויכוח הזה ! אני צריך להוכיח?

אתה טוען שהיה דיון כזה
וטענה מסויימת שלי, לא לא זכור שהיה בכלל כזה - ולכן אתה צריך להוכיח שכן.
חפש בעצמך בארכיון הפורום. את מי זה מעניין בכלל?
אתה מעמיד פנים שהויכוח שהיה בעבר על קרון 507 לא היה ולא נברא? טוב לדעת שאני מדבר עם רוח הקודש.....כנראה שהזכרון לא ממש חזק אצלך וחבל.

Rubim88

New member
אתה מומחה בהמצאות, להמציא ויכוח קטן עליך.

חפש בעצמך בארכיון הפורום. את מי זה מעניין בכלל?
אתה מעמיד פנים שהויכוח שהיה בעבר על קרון 507 לא היה ולא נברא? טוב לדעת שאני מדבר עם רוח הקודש.....כנראה שהזכרון לא ממש חזק אצלך וחבל.
הדיון הזה הרי לא נעלם ולכן אתה מוזמן להביא קישור להוכחת דבריך או פשוט לשתוק, דווקא סביר שאם היה כזה הייתי זוכר אותו.

אז תבדוק - אולי יש לך אלציימר?

הדיון הזה הרי לא נעלם ולכן אתה מוזמן להביא קישור להוכחת דבריך או פשוט לשתוק, דווקא סביר שאם היה כזה הייתי זוכר אותו.
אז תבדוק - אולי יש לך אלציימר?

מצב
הנושא נעול.
למעלה