ירון לא למד דבר מנסיונה של ליהי

שמלת תחרה1

Well-known member

ירון לונדון: "לא מרגיש כלום כלפי אסון מירון"​

איש הטלוויזיה הוותיק עורר סערה, כאשר כתב בפוסט בחשבון הפייסבוק כי לא חש צער כלפי האסון הכבד בהר מירון • "למה שאני אדאג לחרדים?" Screenshot_20210503-202801_Facebook.jpg

שחר 676

Well-known member
מנהל

ירון לונדון: "לא מרגיש כלום כלפי אסון מירון"​

איש הטלוויזיה הוותיק עורר סערה, כאשר כתב בפוסט בחשבון הפייסבוק כי לא חש צער כלפי האסון הכבד בהר מירון • "למה שאני אדאג לחרדים?" צפה בקובץ המצורף 22141

בנוגע לאמירה שהחרדים לא חלק מבני עמו - אני מבין אותו.

כך בדיוק אני חש כלפיו וכלפי חלק ניכר מן השמאלנים המוקיעים ומבזים את דת אבותיהם תחת כל עץ רענן - אלו המבקשים לרדת מן הארץ רק מפני שהשלטון הנבחר אינו לרוחם מה שמעיד על מינימום זיקה לחבלי ארצנו הקדושים.

כך בדיוק אני חש כלפי מס' גולשים. אני לא רואה בהם את בני עמי ואיני כותב זאת בכעס אלא כמבט מפוכח על המציאות - אני מכנה אותם "בינתיים הם יהודים" או "גויים לעתיד" וכשאני כותב זאת אני מתייחס למטען אותו הם העבירו אל שושלתם העתידית שכן אין לי ספק שמטען זה יביא להתבוללותה.

הדורות הבאים יפרידו לחלוטין בין שושלתי לבין שושלתם ולכן כבר כעת איני רואה בהם את בני עמי - אנו דוברים שפה משותפת , מתגוררים באותו מרחב אך הדבק המקשר בין כל היהודים כמעט ואינו קיים בקרבם... הוא נמצא בשלבים מתקדמים של ההתפוררות ובדורות הבאים הוא יחדל מלהתקיים.

איני כותב זאת במטרה להעליב חלילה - אני כותב את נקודת הראיה האישית שלי לנושא "בני עמי" - את דעתי זו כתבתי אין ספור פעמים בעבר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בנוגע לאמירה שהחרדים לא חלק מבני עמו - אני מבין אותו.

כך בדיוק אני חש כלפיו וכלפי חלק ניכר מן השמאלנים המוקיעים ומבזים את דת אבותיהם תחת כל עץ רענן - אלו המבקשים לרדת מן הארץ רק מפני שהשלטון הנבחר אינו לרוחם מה שמעיד על מינימום זיקה לחבלי ארצנו הקדושים.

כך בדיוק אני חש כלפי "משה 53" או "מלאכת מחשבת" - אני לא רואה בהם את בני עמי ואיני כותב זאת בכעס אלא כמבט מפוכח על המציאות - אני מכנה אותם "בינתיים הם יהודים" או "גויים לעתיד" וכשאני כותב זאת אני מתייחס למטען אותו הם העבירו אל שושלתם העתידית שכן אין לי ספק שמטען זה יביא להתבוללותה.

הדורות הבאים יפרידו לחלוטין בין שושלתי לבין שושלתם ולכן כבר כעת איני רואה בהם את בני עמי - אנו דוברים שפה משותפת , מתגוררים באותו מרחב אך הדבק המקשר בין כל היהודים כמעט ואינו קיים בקרבם... הוא נמצא בשלבים מתקדמים של ההתפוררות ובדורות הבאים הוא יחדל מלהתקיים.

איני כותב זאת במטרה להעליב חלילה - אני כותב את נקודת הראיה האישית שלי לנושא "בני עמי" - את דעתי זו כתבתי אין ספור פעמים בעבר.
אתה יכול ורשאי לכתוב את דבריך ככל שתרצה. דפי הפורום סופגים הכל.
אבל אני יכול להציע לך הצעה כלשהי, שמתייחסת בעיקר אלי ונכון: אינה תקפה לגבי 0מולנים רבים ואחרים.
לא פעם ראיתי תכניות טריוויה ולא פעם השתתפו שם (גם) אנשי ימין.
ובאילו שאלות רובם נוטים להיכשל וליפול?
בשאלות שנוגעות לידע בתנ"ך.
הם יודעים להשיב על כל נושא, אבל כשמגיעה שאלה בתנ"ך, תורם בחידון מתפוגג.
ואני הקטן, יושב מול המסך כשאני מחייך בלגלוג ואומר לאשתי את התשובה הנכונה.
לא אגיד לך שאני יכול להשתתף בחידוני התנ"ך של יום העצבנות, אבל ידע בסיסי? יש לי והרבה יותר מלכל משתתף ממוצע שמנסה את כוחו בהשתתפות בחידון טריוויה "רגיל".
אז אולי אציע לך לנסות ולהתמודד מולי?
מאד יתכן שאתה נכלל בין יחידי הסגולה שבעקבות דבקותם הדתית יכול להתחרות עמי בהצלחה,
אבל אני בכל זאת מרשה לעצמי להמר שאנצח.
אז חלאס. אתה נוטף אימרות חשוכות ובלתי בדוקות, כי האני מאמין שלי מתחיל בכך, שאם כבר נולדתי כיהודי בארץ הקוידעש, אני צריך שיהיה גם דבק שיחבר אותי לאדמתה. והידע הבסיסי בתנ"ך הוא הדבר הנחוץ. לא BB, לא דרעי ולא פליצי וגם לא ההומו או חנה. אז תמשיך ותקשקש את עצמך עד מוות. לא נורא. מי שמכיר אותי יודע את האמת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא BB, לא דרעי ולא פליצי וגם לא ההומו או חנה.
זה לא יפה.
בשבוע שעבר התבשרנו על שופט כדורגל השחליף את מינו וכולכם (למען האמת גם אני קצת) יצאתם מגדרכם מרוב שמחה.
אבל אוחנה בשל היותו מרוקאי אז אתה קורא לו "הומו"? "או חנה"?
אתה יודע משה, אני מתפלא שאישתך התימניה מסכימה עם האמירות הגזעניות האלה.
אני מאמין שאם היא תדע, זה לא יעבור לך בשתיקה.
תהיה לפחות הגון ותספר לה.
תספר לה כמה את גזען.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה יכול ורשאי לכתוב את דבריך ככל שתרצה. דפי הפורום סופגים הכל.
אבל אני יכול להציע לך הצעה כלשהי, שמתייחסת בעיקר אלי ונכון: אינה תקפה לגבי 0מולנים רבים ואחרים.
לא פעם ראיתי תכניות טריוויה ולא פעם השתתפו שם (גם) אנשי ימין.
ובאילו שאלות רובם נוטים להיכשל וליפול?
בשאלות שנוגעות לידע בתנ"ך.
הם יודעים להשיב על כל נושא, אבל כשמגיעה שאלה בתנ"ך, תורם בחידון מתפוגג.
ואני הקטן, יושב מול המסך כשאני מחייך בלגלוג ואומר לאשתי את התשובה הנכונה.
לא אגיד לך שאני יכול להשתתף בחידוני התנ"ך של יום העצבנות, אבל ידע בסיסי? יש לי והרבה יותר מלכל משתתף ממוצע שמנסה את כוחו בהשתתפות בחידון טריוויה "רגיל".
אז אולי אציע לך לנסות ולהתמודד מולי?
מאד יתכן שאתה נכלל בין יחידי הסגולה שבעקבות דבקותם הדתית יכול להתחרות עמי בהצלחה,
אבל אני בכל זאת מרשה לעצמי להמר שאנצח.
אז חלאס. אתה נוטף אימרות חשוכות ובלתי בדוקות, כי האני מאמין שלי מתחיל בכך, שאם כבר נולדתי כיהודי בארץ הקוידעש, אני צריך שיהיה גם דבק שיחבר אותי לאדמתה. והידע הבסיסי בתנ"ך הוא הדבר הנחוץ. לא BB, לא דרעי ולא פליצי וגם לא ההומו או חנה. אז תמשיך ותקשקש את עצמך עד מוות. לא נורא. מי שמכיר אותי יודע את האמת.
מושון יקר - אני חובב היסטוריה כללית ומטורף על היסטוריה יהודית - כבר יצא לי לפגוש מורי דרך לא יהודים. - כן , הם יודעים לדקלם מהתנך ויודעים היסטוריה אך האם זה עושה אותם יהודים ? ברור שלא !

יש אוונג'ליסטים היודעים תנך נפלא , הם לא יהודים.

לפני מספר שנים יצא לי לשמוע מורה דרך ערבי מדריך על פסגת מצדה....אין ספק שאת החומר הוא דקלם נפלא אך ניתן היה להבחין שאין שום דבק הקושר אותו לסיפור המעשה - בדיוק כמוך.

ידיעת תנך אינה מחפה על שנאת דת אבותיך המפעפעת בגופך , היא אינה מחפה על הבוז והמשטמה אשר מקלדתך שופכת על המסורת היהודית.אין שום דבק הקושר אותך לחבלי ארץ זה מלבד עובדת היותך תושב - אתה איש שמאל מתחכם הסולד מדת אבותיו , כזה המחפש "כפיה דתית" באופן קטנוני האופייני לשמאלנים המתעבים את דת אבותיהם ואין לי ספק שזו מורשת השנאה שהורשת לצאצא שלך.

כפי שכתבתי - בינתיים אתה יהודי... יהודי לעת עתה...."גוי לעתיד" - אתה ואני לא משתייכים לאותו עם - אתה צועד על משעול בטוח אל עבר התבוללות עתידית ( של צאצאיך/בני צאצאיך וכן הלאה ) זו המורשת האוטואנטישמית שטיפחת בהם - זלזול ולעג לכל מה שמייחד אותם כיהודים.

זכותך להתנהג ככל העולה על רוחך - אתה חולק עלי ? זכותך המלאה אבל זו דעתי עליך ועל דומיך ואין לזה שום קשר לנתניהו.

מכיוון שהאיש הרע הזה, הגזען הזה אינו היחיד שמנסה
לשחות נגד הזרם כי הוא כזה... אני מתיחסת לדבריו המגעילים...
ללוא היו עולים בפייסבוק שלי פוסטים מהסוג הזה לא הייתי מתיחסת
כי מה לי ולאפס הזה???

מה אנחנו הנאורים... המלומדים |(ליבה), החופשיים
והם השחורים האלה שלא משרתים בצה"ל אותו עם??? איך???
אז לכל השמאלנים והשמאלניות - אנחנו אותו עם.
נכון שאנחנו דומים יותר לאירופאים אמריקאים וכאלה אבל אנחנו
וההם עם הפאות הארוכות והחולצה הלבנה והמגבעת מגיל 10 אנחנו
אותו עם - ממש.
ולא רק שאנחנו אותו העם... אנחנו מאותם המשפחות.
אנחנו בני דודים דם... די אן איי למרות שהאמונות שלנו שונות...
הלבוש שלנו אחר ואין לנו פאות...

וזה לא יעזור לשום גזען בשום מקום...

שמלת תחרה1

Well-known member
כי מה לי ולאפס הזה???

אותו עם - ממש.

הוא דיבר בתוכנית שלו, לדעתי יעשו על התוכנית שלו חרם.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כי מה לי ולאפס הזה???

אותו עם - ממש.

או קיי, אז אמר.
איש ישיש שאבדו עליו זה מכבר כמה וכמה קלחים.
חבריה, לא צריך להתרגש מכל פלוץ מצחין הנישא באוויר.
אז נכון, זה לא עושה טוב לאוזון.
אבל ברוך ה' אנחנו עם מאוזן מספיק. :)

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
או קיי, אז אמר.
איש ישיש שאבדו עליו זה מכבר כמה וכמה קלחים.
חבריה, לא צריך להתרגש מכל פלוץ מצחין הנישא באוויר.
אז נכון, זה לא עושה טוב לאוזון.
אבל ברוך ה' אנחנו עם מאוזן מספיק. :)
רק לאוזן? ומה עם חוש הריח? והפגיעה בריאות?
באה אישה לרופא והלינה על כך שבורחים לה כל הזמן פלוצים. לא כאלה ששומעים אותם ובטח לא מאלה שמריחים אותם. אבל היא מרגישה בכך וזה סתם לא נעים לה.
הרופא רשם לה כדורים וביקש שתשוב אליו לביקורת אחרי שבועיים.
היא שבה כועסת מאד ואמרה: "דוקטור, זה לא יתכן! מאז שהתחלתי ליטול את הכדורים, הנודים שלי הפכו למה זה מסריחים! מה עשית לי?" והדוקטור השיב בנינוחות: "יופי גבירתי. לאחר שהצלחנו לטפל בבעיית חוש הריח שלך, הבה ונתחיל לטפל גם בשמיעתך".

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
רק לאוזן? ומה עם חוש הריח? והפגיעה בריאות?
באה אישה לרופא והלינה על כך שבורחים לה כל הזמן פלוצים. לא כאלה ששומעים אותם ובטח לא מאלה שמריחים אותם. אבל היא מרגישה בכך וזה סתם לא נעים לה.
הרופא רשם לה כדורים וביקש שתשוב אליו לביקורת אחרי שבועיים.
היא שבה כועסת מאד ואמרה: "דוקטור, זה לא יתכן! מאז שהתחלתי ליטול את הכדורים, הנודים שלי הפכו למה זה מסריחים! מה עשית לי?" והדוקטור השיב בנינוחות: "יופי גבירתי. לאחר שהצלחנו לטפל בבעיית חוש הריח שלך, הבה ונתחיל לטפל גם בשמיעתך".
חחחחח :-D
אבל משה, רציתי להוסיף לבדיחה עוד שורה קטנה שלדעתי מוסיפה .
"הנה דוקטור, עכשיו תוך כדי שאנחנו מדברים הפלצתי 5 פעמים ואתה אפילו לא שמעת ולא הרחת" אמרה האישה לרופא.
הרופא רשם לה כדורים וביקש...

נסיך.333

Well-known member
הוא אמר ובצדק שהם לא מהעם שלו, אני מסכים איתו
הוא פשוט שייך לעם אחר שאני לא מבין מה הוא עושה פה במדינה שלנו...

למעלה