ירדנה היפה. אני עדיין מחכה.

ירדנה היפה. אני עדיין מחכה.

את יודעת למה כי כתבתי במסרים. ברור שזה לא הגיע היום,אבל בדואר שליחים רשום(כמו שאני שלחתי לך)זה צריך להגיע מחר.

הייתי רוצה לשמוע פה או במסרים במסרים ש"החבילה" יצאה אז כל יום אשאל וכל יום אוסיף מילה,כמו חידון,עד שזה יהפוך למציאות שכולם יודעים. חסרות רק 4 אותיות.

ולא יזיק לפרימדונה שכמוך לענות למסרים בכלל.

ערב טוב ירדנה היפה.

אולי היא לא מול המחשב? או לא יכולה?

אין מקום לציניות. תכבדי את הזמן של האחר

הציניות מחפה על כאב עמוק. והיא יודעת שאני

פגיעה מאד. כבר עברנו הלאה. תאמין לי אריאל שיש לי את הזכות להתמרמר ולבכות. בשבועיים האחרונים נודע לי על 2 חברים שלי שנפטרו.וזה מצטרף לכמה אחרים שעוד לא עברה שנה. כשאוכל ללכת ולנהוג(אולי) אני הולכת להזמין מקום ליד חברותי בקרית ענבים. לצערי החברה הטובה שלימדה אותי קבורה חיד סבה בהר הצופים בחלקה הנמוכה מול א-טור. זו דרך חד סיטרית.

ולכבד את הזמן של האחר-אני מכבדת רק שתסמן שקראה את בקשתי.היא יכולה להעזר בך, בעופר כמתווכים. זה לא הזמן. זה הכאב הנורא.

אני לא מבינה

ירדנה אחראית על האושר שלך? כל מה שירדנה צריכה לעשות כדי לגרום לך לאושר זה לענות למסר שלך?
ה"ריגשי" הזה ממש מעייף

מה לגבי קצת כבוד לאחרים?

קרן ניב

New member
גב' יוספה... כדאי מאוד שבהודעות שלך

תפגיני קצת יותר כבוד. בטח ובטח כלפי ירדנה.
ההודעות שלך עוברות כל פרופורציה של התנהגות נאותה. וזו אזהרה לפני חסימה. את כל הזמן "מאיימת" שאת עוזבת את הפורום... אז אולי כדאי שזה יבוא ממך ולא ע"י חסימה ממני. המון בריאות !

אבי351

New member
מסכים עם כל מילה שלך קרן היא כבר עברה כל

גבול אפשרי והאוירה הלא נעימה שהיא מביאה לפורום לא עושה טוב להרבה אנשים כאן אם לא לכולנו

אמן,כן יהי.

קרן, לא היית חלק מהפורום בימים שהתנהלו כאן העניינים העכורים. אני לא המכותבת היחידה,

אני ספגתי ועוד אספוג הרבה חיצים כואבים,ושתינו+ירדנוש יודעות למה.

לא צריך לאיים עלי ,אפשר גם את זה במייל.אבל עכשיו את מוציאה מה שצברת בבטן,משמשת פה לכולם ולכן זה בפורטם.

כאמור-לא צריך להתחנן/לאיים. אני עפה כמו ציפור מאושרת.

פתאום אני גב' ? איפה היית כשהיו צריכים אותך?

זו כנראה הודעתי האחרונה אז:

בכל התקופה האחרונה,מאז נישואיך, יותר רואים תמונות של אוכל, של בתי מלון, שלך עם בן זוגך,

שיהיו לכם חיים מאושרים ומתוקים...הפורום למזלך התנהל רגיל,רק שרבים כבר לא נכנסים לכאן.

את ירדנה אני מכבדת מאד, אוהבת את שירתה ושיריה . את כל מה שהיה לי לאמר לה - כתבתי בפרטי,

ואם הסתנן לו משפט אחד לכאן, כנראה פישלתי.

ירדנה, אני מתנצלת. לא אפתח הודעה חדשה,אבל אני באמת מתנצלת!

ואבי יקר, איפה הבוקר טוב הנצחי שלך כשיוצאים לקייטנה, התרגלתי-(בלי ציניות) .

קרן ניב

New member
חבל שאת יודעת להוציא כל כך הרבה אנרגיות

שליליות.. במקום להשתמש בתבונה שלך לדברים חיוביים.
מה זה עניין שלך היכן אני ? לאיזה מלון נסעתי ואיזה אוכל אכלתי?
אני אדם פרטי לעצמי בלי שום קשר לפורום. ואני כאן בכל יום וכשצריך אותי - תמיד! אין לי צורך בביקורות ממך תודה. מסתדרת היטב בעצמי. והתמונות הרבות שאני מעלה - הן בפייסבוק הפרטי שלי - אין שום קשר לפורום. בעקבות התבטאויות מכוערות שלך גם שם - הסרתי אותך.
בכל מקרה תודה על האיחולים לחיים מאושרים - מאחלת גם לך את אותו הדבר - ושצרות העין שלך תנותב למקומות נעימים להבא.

קרן יקרה,את קראת את ההודעה מנק' ראות של כעס

חבל, כי לא אלו היו הטונים בהם כתבתי, כשאת מציינת את מיקומך,מדרגת בית מלון וכו אני ,כמו אחרים רואים.כנ"ל לגבי שאר התמונות בד"כ אני עושה לייק,ולגבי מתכונים לא פעם שאלתי אותך. מתוך התעניינות גרידא. שימי לב שכתבתי עובדות וללא טון ציני או כועס.להפך,כתבתי שהפורום התנהל כשורה.
תכתבי לי , מהן "ההתבטאויות המכוערות שלי" בבקשה.
אין בי צרות עין להפך אהבתי לקרוא את הפוסטים שלך את תמונות האוכל ולראות תמונות מהזוגיות שלך היה בי הרבה פירגון ולא צרות עין. ביום מן היים תחזרי ותקראי באופן אובייקטיבי. לגלגתי עליך?לא. המקסימום,ביקשתי מתכון.אז למה את כועסת?אולי על משהו אחר ואני פח הזבל? חבל. לא שווה לכעוס . החיים יפים.

ואכב קרן, כשאת מפרסמת פרטים כנ"ל הרי ברור שזה

מכוון לעיני אחרים,אלרת היית כותבת יומן,או דף פרטי. אני לא צריכה ללמד אותך שמילה שעולה באינטרנט,כבר לא שייכת רק לך.כנ"ל לגבי כתבות בעיתונים,ובצדיה בכלל. אני ,את חיי הפרטיים, שומרת מחוץ למדיה. יום טוב ורגוע.

למעלה