ירדן גונן אחותה של רומי גונן החטופה ברצועה

מספרת לנו שאפשר לשחרר החטופים ואחר כך לחזור להילחם.
אנחנו אוהבים אותך ירדן גונן וגם את רומי אחותך. אין יום שאישתי לא תדליק נרות ותפילה ובקשה מהשכינה שתעשה נס וכל החטופים והחטופות השבויים המתים והחיים יחזרו הבייתה. אישתי היא חילונית מובהקת שראתה את הסרטון של ה47 דקות ומאז חיה השתנו מקצה לקצה והיא מדליקה נרות שבת ומתפללת ונראה לי שהיא מתקרבת לאט לאט לדת עד כדי כך שבשבת היא מסרבת לנסוע לים ומעדיפה להיות בבית .
אין יום שאני לא לוקח סיכה ודוקר את עצמי עד זוב דם ולמה? כדי לזכור את החטופים.
אבל ירדן יקרה. המחיר שתושבי ישראל 8 וחצי מיליון יהודים ישלמו בעקבות שחרור אלפי רוצחים ערבים הוא כבד מנשוא וההנהגה המדינית שלכם בראשות נתניהו יודעים זאת. הרי בעסקת שליט שוחרר סינואר ושוחררו עוד 999 רוצחים עם דם על הידיים וראי מה קרה? כמה יהודים שילמו בחייהם בגלל השחרור הזה? האם לדעתך המחיר ששולם בעבור שחרור חייל יהודי משבי החמאס שווה את מה שקרה לאחר מכן?
אסור להכנע לדרישות החמאס. קרוב ל 500 יהודים לוחמים נהרגו בשביל מה? הם נהרגו לשווא? כי אם ישראל תפסיק הלחימה ותיסוג לקווי ה 6.10 היא כבר לא תחזור ללחימה. והמדינה שלך תתפרק ממרי אזרחי בשלטון דבר שיביא את סופה של מדינת ישראל.
אני כתבתי לאחר עסקת החטופים הראשונה בו החמאס בלחץ מצרים וקטאר נפטרו מהילדים והנשים שהראה אותם בעולם באור גרוע מאוד שאלה שנשארו שם כבר לא ישוחררו בשום עסקה אלא רק אם צה"ל ישחרר אותם.
לכן ירדן יקרה עסקת חטופים לא תיתכן ולא תתקיים כי סינואר ישמור אותם קרוב לחזה. אלא הקלפים שלו להישרדות ומדינת ישראל לא יכולה להסכים לדרישות שלו.
סינואר משחק בכם. הוא הרבה יותר חכם מהרמטכ"ל שלכם מראש המוסד שלכם מראש השב"כ שלכם. הם בידיים שלו כי הלחץ שאתם מפעילים עליהם גומר אותם. גם ראש הממשלה יודע שהוא בידיים של סינואר כי אין להם אומץ לבוא אליכם ולומר לכם אנחנו לא יכולים לקבל את דרישות החמאס לשחרר אלפי רוצחים ולהפסיק את הלחימה כדי להביא רק שליש מהחטופים הבייתה.
אין להם אומץ לבוא ולומר לך שימי שק אפר על ראשך ותתאבלי על אחותך ואם יקרה נס והיא תחזור הבייתה בחיים זה יהיה רק בזכות צה"ל ששחרר אותה מהשבי.

למעלה