יקנעמית וכל מי שהיתה אתמול בסדנא

יקנעמית וכל מי שהיתה אתמול בסדנא

אצלה
אני מחכה לשמוע חוויות ולראות תמונות
אתן ישנות, הא

Shir Rose

New member
היה מדהים בצורה בלתי ניתנת לתיאור..

האירוח, המארחים, החברה המקסימה של הבנות, והפימו... אין לי מילים לתאר את אתי! ואת דרההמדהימה שנתנה לי טרמפ! תמונות יהיו אחה"צ...!

הגעת בשלום ../images/Emo24.gif ?נרגעתי עכשיו../images/Emo13.gif

מחשש עינא בישא רק אצטרף לכל המחמאות שנתנה שיר... היתה רק צלמת אחת (שיר הנ"לית המקסימה) וגם לה נגמרו הבטריות לפני שנגמרה הסדנא.

כבשה200

New member
לא.. לא יישנות

רק שאין לי מצלמה, היה נהדר!!!! האמת שמישהי צילמה את הגליל שיצא לי ואני אשמח אם היא תעלה תמונות

יקנעמית

New member
קושקושונת...למה ציפית....../images/Emo8.gif

שאספר שבחים על עצמי???
. מה שכן, אני מאד נהניתי מהחברותה, מהצמא ליידע והכי הכי הכי הכי מ ה א ו כ ל !!!!!!!!
. עד עכשיו כולי "מדושנת-עונג".

אז אם כבר נשבר הקרח - אז אני רוצה

להצטרף למשבחות. אתי הדריכה באהבה ועם המון סבלנות רבה לכל אחת מאיתנו - עם כל השאלות הנודניקיות שלנו- למרות שהיינו תלמידות לא כלכך ממושמעות כל הזמן
{ואת ההדרכה הסופר-מוצלחת אפשר ל"מדוד" שלכולן יצאו גלילים משגעים בסוף.} ולא הסתפקה בזה אלא נידבה עוד כמה טיפים מהארסנל שלה באותה הזדמנות. מוטי ה'עזר' - פתר את כל הבעיות הטכניות - כל פעם שנפל איזה בורג
הוא התייצב שם. עזר מושלם לאתי. תבורכו שניכם. וכמובן...
היה אוכל נפלא - הלזניה של מרים כיכבה בגדול! והיה כיף להכיר עוד כמה אנשים שמאחורי הניקים שאת כולן מאחדת אהבה משותפת.

מ ר י ם1

New member
הרגע חזרתי, מקרב לב תודה ליקנעמית

מארחת ומדריכה מאין כמוה (כולל הבעל) היה נפלא להפגש ולהכיר פנים ולא רק כינויים. קיבלנו המון מידע באהבה. היות והיה מעט צילומים, כנראה שכל אחת תראה עבודות בהמשך. על כל פנים , היה משהו משהו......

דליה ב

New member
../images/Emo41.gifהיה נפלא,אני כ"כ שמחה "ששכנעתי"

את יקנעמית למצוא לי מקום,בגלל היד שלי והעדר מכונת פימו לא עבדתי אבל רשמתי וציירתי לי סקיצות, בתקווה ליישם בקרוב היה שווה!! תודה למארחים ,ולשאר החבורה שיר ,העיקר שהגעת בשלום

אדלרי

New member
היה כיף אמיתי,

תודה לאתי ולכל המשתתפות על ערב נפלא שתוצריו רק הולכים משתבחים... נעמי.

מ ר י ם1

New member
כבשה עוד משהוא לידיעתך

אפשרויות לניצול גלילים ישן וחדש תכנסי לאתר של שרייבר

למעלה