יצירת מים מאוויר ושמש!...

יצירת מים מאוויר ושמש!...

מי לא שם לב?בקייץ כאשר המזגנים מופעלים לא פעם אתה מקבל על הראש טיפות שדולפות. כנראה שתופעה זו מתרחשת למרות מאמציהם של יצרני המזגנים לצמצם אותה עד המינימום.הרעיון שלי הוא בדיוק הפוך:להגביל עד המקסימום את יצירת מים על ידי אידוי הלחות שבאוויר. ה"אנטי-מזגן" שלי אמור ליצור כמה ליטרים טובים של מים מזוקקים ביום לצורך השקייה ואפילו שתייה.ומה עם השמש בכל הסיפור? הרעיון הוא להשתמש בחשמל המופק על ידי פאנלים של תאים "פוטו-וולטאים",מה שנקרא חשמל סולארי. שאלה: האם יש אנשים או גופים שעובדים על הנןשה הזה?

eladhagever

New member
פש... רעיון טוב!!!

תנסה לפש אתר של הטכניון בחיפה או משהו כזה...

inventor

New member
בתערוכה האחרונה לאיכות הסביבה

הוצג מתקן שזה בדיוק מה שעושה, מוציא מים מהאוויר, אחפש את קטלוג התערוכה ואצרף את שם החברה

blackjack10

New member
מים מהאוויר,אשמח לדעת גם איך

אם אפשר גם לקבל חומר בעניין אשמח. יש דרכים יותר זולות לייצר מים מימי הים או ביוב. גור שור [email protected]

manew

New member
אם אני לא טועה

אז בנאסא משתמשים במכשיר שעושה פחות או יותר אותו דבר זה לא מופץ לציבור כי זה לא משתלם כלכלית

oran2000

New member
מגניב אבל....

זה רעיון פגזי אבל למען האמת זה פחות מדיי מים.... כמה ליטרים של מים לא יענינו את הציבור... אבל אם תצליח להמציא אחד כזה עם תפוקה הרבה יותר גדולה כמו איזה 1000-2000 ליטרים ביום ( במכונות גדולות יותר ) אז תוכל להתעשר בכלום ותוכל לפתור בעיות רציניות. <b>nobody is perfect,im nobody </b>

Roadstar

New member
שמעת על גשם ? זה בדיוק העיניין

והניצול של האנרגיה לא יעיל (מקרר את האוויר) יותר עדיף להתפיל.

למעלה