יציאה מסודרת וסגירת Session המשך

arik31

New member
יציאה מסודרת וסגירת Session המשך

חברה חזרתי מחופשה...אז אני ממשיך כאן את הדיון מתחילת שבוע שעבר.... אני מעוניין ליצור מצב שבוא משתמש שסיים את העבודה עם התוכנה וסוגר את החלון (גם אם הוא לא לחץ על כפתור יציאה) לא יוכל לחזור ולעבוד עם התוכנה ללא הכנסת שם משתמש וסיסמה. בשבוע שעבר אחד ממשתמשי הפורום (קואליציה) נתן לי כמה עצות..אז כתבתי את המחלקה הבאה: using System; using System.Web; using System.Web.SessionState; using System.Web.UI; using System.Web.Security; namespace FMSList { /// <summary> /// Summary description for LogOut. /// </summary> public class LogOut { public LogOut() { // // TODO: Add constructor logic here // } public void DoLogout () { Session.Abandon(); FormsAuthentication.SignOut(); } } } אני מקבל את ההודעה : The type or namespace name 'Session' could not be found (are you missing a using directive or an assembly reference?) למישהו יש עצה כיצד לתקן זאת?

arik31

New member
אובד עצות

אני מנסה למחוק עוגיה, אני צריך לגשת לעוגיה על ידי HttpCookie("UserSettings"); מישהו יכול להסביר לי מה לרשום ב UserSettings

arik31

New member
איך מוחקים עוגיה

מישהו בבקשה יכול להסביר איך מוחקים עוגיה???

yairov

New member
איך מוחקים עוגיה

HttpCookie authCookie = HttpContext.Current.Response.Cookies[FormsAuthentication.FormsCookieName]; authCookie.Value = null; authCookie.Expires = new System.DateTime(1999, 10, 12); authCookie.Path = "/";​

מה שמעלה את השאלה

למה אף אחת מהפלטפורמות (JAVA, ASP.NET, ASP, PHP) לא מיישמת מתודה לאובייקט העוגיה שתחסוך מאיתנו להתעסק בLow Level של מנגנון העוגיות וה-HTTP?

Justin Angel

New member
../images/Emo26.gif

בשביל זה יש Helpder methods. דוט נט פריימוורק מטפל בהמון עבורך, אתה רק צריך לשמור על לקבוע X נתונים. תמיד תוכל ליצור CookiesUtil.AddNewCookie שמקבלת איזה פרמטרים שאתה צריך ועושה את הכל, והזימן לה כמובן יהיה שורה אחת בלבד. זאת גם הדרך הנכונה והיחידה לעשות את זה.

Dont say a word

New member
לא יותר פשוט לעשות ככה:

HttpContent.Current.Response.Cookies.Remove(HttpContext.Current.Response.Cookies[FormsAuthentication.FormsCookieName])​

arik31

New member
השאלה הבא

אני רוצה לצאת מהתוכנית בשני מצבים: 1) המשתמש לחץ על יציאה. 2) המשתמש סגר את חלון התוכנית בלי ללחוץ על יציאה. את האפשרות הראשונה (1) לכאורה פתרנו. כיצד מיישמים את האפשרות השניה?

arik31

New member
חברה קדימה בשביל האתגר ובשבילי

יש פתרון לבעיה?

user32

Well-known member
מנהל
הבעיה לתפוס את סגירת הדפדפן

כך בערך זה עובד: http://dotnetjunkies.com/WebLog/familjones/archive/2004/04/06/10884.aspx כלומר, אתה צריך לתפוס את הevent בצד הלקוח (ג'אווה סקריפט). אתה יכול שהג'אווה סקריפט ישלח URL לשרת בו הוא מודיע שהוא נסגר (נגיד פניה לדף APSX מסויים) וכמובן בצירוף הID של המשתמש (או העוגייה) כדי שהשרת יידע מי התנתק.

למעלה