יציאה מהארון

יציאה מהארון

(ונניח שכל מי שיענה על זה הוא בארון, למרות שגם מי שבחוץ יכול לענות) למי תספרו מהמשפחה כשתצאו מהארון? ולמה? אני אספר לאמא. למה? כי היא הכי דומה לי במשפחה, והיא עוד איכשהו יכולה להבין אותי...

DeadPoetic

New member
לאף אחד מהמשפחה.

הם לא יקבלו אותי כפי שאני. כפי שקרה עם דוד שלי, הם ינדו אותי מהמשפחה או משהו. סתם חבורה של הומופובים מסריחים.

Only Dreaming

New member
המ, אחות ואז אמא, נראה לי

כאילו, אחות אחת יודעת, אבל יש עוד, ואני אספר לאחותי, כי היא תבין אותי הכי טוב, לדעתי, ולאמא אחרי זה, כשאני אהיה מוכן

mr Zebra DS

New member
כבר יצאתי

הראשונה שסיפרתי זאת אמא כי אני ילדה של אמא בטירוף.. אני לא עושה את מה שהיא לא מרשה לי לעשות... =\ וזה יכול להיות בעיה לפעמים.. חוץ מזה כול המשפחה כמעט יודעים חוץ מהצד השמרני של אבא (נוצרים הדוקים במקצת..אבא לא מרשה שאני אצא מולם) מרוגן.

Elsewhere

New member
ממ.

התכנון היה לספר לאמא קודם, לחכות קצת, ואז לספר לאבא. מה שקרה היה שאבא הגיע הביתה והעלה את הנושא, החלטתי שאין טעם סתם לשקר וסיפרתי לו. שעה-שעתיים אחורי זה אמא הגיעה הביתה וסיפרתי גם לה. בסה"כ קיבלו ממש טוב, כמו שציפיתי. וזהו.
נראה לי.

נשמת

New member
לאחד מהאחים.

הם ילוו אותי ויתמכו בי יותר מההורים. הנק' מבט שלהם לא פרימיטיבית, כמו שפעם ראו בזה דבר שיש לגנות, סוג של מחלת נפש.

nikerulz

New member
רק אמא ../images/Emo4.gif

שהשאר יגלו לבד עד כמה שזה תלוי בי!
למה? אממ... אח שלה, זתומרת דוד שלי יצא מהארון לא מזמן... יהיה לה קשה אבל היא היחידה שאיכשהו עמוק בפנים תבין.

ממ

סיפרתי לבנדוד שלי כי הוא הכי פתוח בכל הקטעים האלה, ואז לשני ההורים יחד..

הי כנס..

אוקיי אז חוץ מזה שהיה לי כבר קטע אינטימי ביותר עם בני דודים שלי.. שנראה לי שכל המשפחה שלי הומואים כאילו הדור שלי .. אז הייתי מספר לאחותי..כאילו אני האדם הראשון שהיא סיפרה לו על החבר שלה וכאלה דברים.. והיא משתפת אותי אז הייתי משתף אותה.. למרות שלא יודע אם היא תבין את זה כאלו בקטע של הבנה נראה לי שאמא שללי תבין הכי הרבה למרות שהמשפחה שלי מאוד ליברלים ולא נראה לי שיש להם בעיה עם הומואים.. אבל כרגע אני במגירה.. מקווה שעזרתי
טומי

אצלי הסדר היה

אמא-אבא-אחות, אבל זה היה כמעט בבת אחת: לאמא סיפרתי בלילה, ולמחרת בבוקר אבא ידע, ואחרי עוד יומיים גם אחותי ידעה (היא פשוט לא גרה איתנו בבית). היה לי ברור שאמא תדע ראשונה, כי הייתי הכי קרוב אליה והכי חופשי איתה. איזה לילה זה היה
אני אף פעם לא אשכח אותו כל החיים שלי... אני אפילו זוכר את התאריך - 16.12 כאילו הוא איזה יום הולדת שלי... או יום עצמאות פרטי. המשפחה הרחוקה יותר לא יודעת - ואם זה תלוי בי היא לא תדע, כי אין לה סיבה לדעת. אני מתאר לעצמי שתוך כמה שנים זה כבר יהיה להם די ברור... או עוד לפני זה, כשאני אבוא לכל מיני אירועים משפחתיים עם החבר שיהיה לי...

למעלה