יצא DVD-AUDIO של Buena Vista Club

ניסים ב.

New member
יצא DVD-AUDIO של Buena Vista Club

אני הזמנתי אותו מלייזר קלאב, פרטים בהמשך.

@David

New member
האם DVD-AUDIO דורש נגן מיוחד

או שהDVD הרגיל מספיק לענין?

רונן ק.

New member
תשובה

ה dvd audio אכן דורש נגן מיוחד בשביל להנות ממלוא הצליל. ניתן לשמוע את הדיסק גם ב dvd רגיל ולהנות מאיכות dolby digital בלבד. אני רכשתי את הדיסק של natali marchant ב dvd audio ואני חייב לציין שזה די מהנה לשמוע ב 6 רמקולים במקום 2, למרות שיש עוד הרבה לאן להתקדם עם הנושא הזה. מחיר באמזון 120 ש"ח לדיסק כולל המשלוח.

שח_מט

New member
לי יש את סטילי דאן - גאוצ´ו ב- DTS

וזה ממש מלאכותי ההמרה ל- 6 רמקולים (אולי בגלל שההקלטה ישנה וזה באמת מלאכותי לעומת בואנה ויסטה)

@David

New member
אני חושש שמדובר פה בשני פורמטים

שונים, ותקנו אותי אם אני טועה. DVD AUDIO אכן דורש נגן יעודי (ממה שהספקתי בנתיים לברר: בארץ יש של רוטל ב- 10K )מה שאין כך לגבי CD בפורמט DTS הדורשים "רק" מפענח DTS רגיל. כך שניתן לומר שדיסקים DTS הם מעין מדרגת ביניים לעומת DVD AUDIO שבו אמורה להיות חויית מוזיקה רבת ערוצים הנכונה ביותר.

שח_מט

New member
נכון. רק נתתי דוגמא לזה שקידוד דיסק

ליותר משני ערוצים פשוט נשמע מוזר אולי בהופעות חיות זה יכול להיות מעניין

אלכסי

New member
מדובר באיכות לערוץ 1

לא משנה כמה ערוצים 2 אן 5 חוץ מזה כדאי לשמוע טוב ב 5 ערוצים צריך שכול 5 רמקולים יהיו אותו דבר וצריך שטכנאי הקלטה יבין שלא מבקשים ממנו אפקט של קולנוע עזי ברמקולים אחוריים שמים צל של צליל ולא כלי נפרד להדגשת אפקט אני שומע לרוב ב 5 רמקולים

ניסים ב.

New member
אין צורך ב DVD מיוחד כאשר הדגימה

היא 96Khz והרסיבר שלך תומך בכך. רוב ה DVD-AUDIO הקיימים היום אינם מנצלית את האיכות המקסימלית המתאפשרת(דגימה של 192Khz) ולכן לא תהיה לך בעיה.

הייתי שם בסופ"ש האחרון היה מדהים

חדר נשיאותי ממש מפנק והטרקלין שגעון מקווה לרדת בסוף החודש שוב

ניסים ב.

New member
ואיך קיבלת חדר נשיאותי ? שילמת ?

גם אני הייתי בסופ"ש, למה לא יצרת קשר ?

באמצעות אמריקאן אקספרס מקבלים

הכול קצת הנחה של חוג השמש. לגבי הקשר לא הייתי ממש בטוח ולכן בכדי לא לעשות פדיחות אמרתי לעצמי שאשאל דרך הפורום. בסוף שבוע קודם היו להם כל מיני מבצעים נחמדים.

שח_מט

New member
הבעיה שלא כתוב בשום מקום את איכות

הדגימה, גם לא באתרים בחול יש את LA WOMEN שאני רוצה לקנות אבל ממש לא ברור לי אם אצליח לשמוע אותו ב- DVD שלי

יש לי את הדיסק ואני שומע בDVD

רגיל ובכלל יש לי שמונה תקליטורי DVD AUDIO שמרובם אני נהנה גם ללא שמיעת הפורמט החדש. אגב סטילי דאן ב DTS - גאוצו לא יצא ב DVD AUDIO אלא בדיסק DTS . ואגב אחד הדיסקים הטובים. דיסק זה נשמע אגב טוב גם בסטריאו.

שח_מט

New member
בטח שהוא נשמע טוב בסטריאו, לאחוריים

דחפו רק את הזמרות ליווי שצורה די פתאטית! פייגן המלך!

למעלה