יצא פרק 98 של בליץ'

JeeChan

New member
../images/Emo58.gif שתי מילים, איצ'ינוסה אומו

המתקפות שלו כל כך הומואיות X_X והאנימציה איכזבה אותי :/ אבל הקרב היה יפה <: ופרק טוב 3>

../images/Emo15.gif אמג איזה פרק

פתיח סופרמגניב. ראיתי אותו שש פעמים. שיר מדהים. והאנימציה *_* אבל זה אפל.... ו... אני מתגעגעת לימי רוקיה ואיצ'יגו בבצפר, עם "אתה צריך ללכת לאחות קורוסאקי קון!" והכפפה המגניפה. לאמשנה (בהתחלה כתבתי אלשמנה XD) אני אומרת לכן הקטע של "הדמויות לא שומעות את העצות שאת נותנת להן דרך המסך" לא ממש נקלט אצלי במוח... אני ככה: "איצ'ינוסה יא אומו! מזה הקטע הדבילי הזה?! סינוור למוות? אה לא. אתה סתם תוקע אותה במקומות נפררדים." "קנפאצ'י! שובו של המטורף! יאי@! *קפיצוצי אושר*" "יו, נצנצים!" *הבעת עודד מהפיג'מות* "אה, זה נצנצים מתפוצצים!" "לא? חבל" "זה לא יעבוד. קנפאצקי לא מת בכזו קלות" "אתה יותר מדי בטוח בעצמך" "אני אומרת לך שהוא לא מת!" "מה אמרתי? צדקתי או לא? הא? כמובן שצדקתי. והנה, חת שתיים והוא לא רוצה ליהלחם נגדך" "או שכן?" "יופי! אומו בצבעי הקשת נגד האיש והרטייה, מענין מי ינצח *סרקסטיות*" "ידעתי שתפסיד, זה די ברור. עכשיו אתה מת. איצ'ינוסה פארייר. חה חה" "מה זהו?! עכשדיו צריך לחכות עוד שבוע? לאאאאאא!" והשיניגאמי קפאס היה קוטל!

ShimiChan

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo108.gifבוו~.~../images/Emo58.gif

חיחיחוחו אחלה פרק D: ואיצ'ינוסקה באמת אומו >_> דרך אגב, אהבתי לגמרי את הפתיחה החדשה *_* היא יפה...מאוד O_O וגם מלאה ספוילרים >_>;; יאללה, שיגמר כבר >_< שמתם לב לאיך שיאצ'ירו קראה לאוריהימה?XDDD "היי יאצ'ירו!" "היי ציצים גדולים!!D:"

למעלה