יצאתי מהמגירה

_רונן_

New member
יצאתי מהמגירה

הגולם הפך לפרפר … וממילא עלו עלי 8-p ארגוס, כפי שהכרתם בשבועות האחרונים, איננו עוד. מהיום יקרא שמי בפורום, כפי שחברי, עמיתי לעבודה, ומשרד הפנים של מדינתנו המפוארת מכירים אותי : רונן ! הזמנות למסיבת יום ההולדת ישלחו בדואר ינשופים מהיר, מתנות יחולקו למוזמנים, נא לדייק ! רונן / ארגוס (-זה מכבר)

יההה המגירה ריקה כעת???

הגיע הזמן ....לדעתי רונן הרבה יותר הולם אותך. לא שארגוס לא יפה אבל שם כמו ארגוס לבחורה שמנה מזכיר אספרגוס..חחחחחח ותאר לך את שמי כל היום מול הפנים...נראה לך שזה מסתדר..הייתי מנסה לנגוס בך כל היום. ושיהיה במזל טוב...ולולולולולולולולול..קריאת האינדיאנים. ביי ביי ולילה טוב מקסימושששששששששששששש

לגולם ....

קודם כל אתה והיא ( כן את זאת שבאה אלי מחר , ככה גרמתם לי להפסיק את עבודות נקיון הבית .. בגללכם היה לי חשק ועכשיו לא .אתם תשלמו על זה ביוקר .. כן רונן גם אתה ) רונן , ההפתעה שלי מכל הענין הזה היתה דאגה לך וזהו . בסך הכל בסוף אני עדין חברה שלך ואתה חבר שלי בין אם אתה קורא לעצמך ארגוס ובין אם אתה קורא לעצמך רונן ,,, זו היתה אמורה להיות החלטה שלך בלי התחשבות באף אחד, גם לא בי . אני גאה בך , על ההחלטה הזאת , גאה בך כי אתה היום קפצת מדרגה , קפצת שלב נכון שזה נשמע קצת לא מציאותי אבל בעולם שלנו הוירטואלי הכל הפך להיות מציאותי . אתה יודע אני אותך אוהבת מאוד ,,,, אז לא לעצבן אותי בגללך הקול עומד ללכת לטיול . אז יאללה חמוד שלי בהצלחה בדרך החדשה . שלך באמצע הנקיונות שרון

_רונן_

New member
למי קראת גולם ?

הלו !!! שם בפינה יש עוד קצת לכלוך, ועל הטלויזיה יש עדיין אבק, והשערות של הכלבה - שאבת כבר את השטיח? קדימה לעבוד !!!! 8-p

ובשידור חוזר, למקרה שפיספסתם

נהפכת לפרפר מדהים וצבעוני אני מתה עליך בין אם אתה ארגוס ובין אתה רונן מתה על שניכם (פיצול אישיות עשיתי לך) מהדבורה מיה (עכשיו נוכל שנינו לרחף בין הפרחים ולחפש דבש) :cool: נ.ב. האם גיליתי עוד מעריץ של הארי פוטר??? B-)

_רונן_

New member
מעריץ לא

אבל שילבתי מוטיבים גם משר הטבעות. סתם חשבתי שזה יהיה משעשע

מצטערת

לא קראתי את שר הטבעות, אבל יצא לי לשמוע הרבה מחמאות על הספר אחי אפילו עשה קעקוע של העין המפורסמת על זרועו, מטורף אם אתה שואל אותי דרך אגב, הטעות היתה לגיטימית כיוון שגם בהארי פוטר יש ינשופי דואר. הדבורה מיה (אשר כן שייכת למעריצי הארי פוטר וגאה בכך :)

משהו עובר עלינו....

כבר אמרתי זאת בעבר...``משהו עובר עלינו``-ומעניין שזה קורה כל פעם לאחר מפגש. ארגוס,מה עובר עלייך?...ומה עובר גם על רונן?.... מה עובר עלינו???

צפרדעית

New member
שיוווו

עכשיו אני בטוח עוברת אותו בהודעות (חחחח ניזכרתי בתקופה לא רחוקה) רונני, אוהבת אותך בכל שם (ובשבילי ממילא אתה קושקוש)

למעלה