יצאה גירסה חדשה של total comander

• פותח הנושא mkr
  • פורסם בתאריך

mkr

Member
יצאה גירסה חדשה של total comander

תומכת גם ב- wm2003se , ZIP , עריכת רג'יסטרי ו....חינם

מתנדב

New member
איך אני יכול לדעת מה הגירסת rom

שיש לי? ואם קיים בכלל עידכונים ?

AYELET1

New member
בהנחה שיש לך HP, גש ל:

Start Settings System HP Asset viewer Version ושם תמצא את גרסת ה-ROM. לפני עדכון ROM דאג שהסוללה תהיה טעונה במלואה , ושהעריסה תהיה מחוברת ישירות ל-USB של המחשב ולא דרך HUB

מתנדב

New member
אוקיי מה שמופיע אצלי זה ככה

rom date :02/15/05 rom revision: 1.01.11 eng זה בסדר? או שאני צריך לעדכן אותו?

AYELET1

New member
הרום אצלך איננו מעודכן.

שים לב להטעין קודם את הסוללה לגמרי, לחבר עריסה ישירות ל-USB של המחשב, וגם לחשמל! לא להפסיק עדכון באמצע , גם אם נדמה לך שארעה תקלה והמסך מלבין או מקבל מראה מפחיד אחר. חכה - בד"כ ההוראות באות בהמשך

מתנדב

New member
ואיך אני מעדכן את ה rom?

יש לי hp ipaq 3715 אם תוכלי בבקשה להסביר לי מה עלי לעשות בדיוק?

AYELET1

New member
יש לך קישור אחר לעדכון ה-ROM שלך!!!

זה איננו אותו קישור. בדוק ב-FAQ. הטען את הפוקט עד הסוף. הורד את העדכון ושמור אותו בצתתיקיה נפרדת במחשב שלך. שים את הפוקט בעריסה , חבר לאקטיב סינק ואל תנתק אותו מזה עד שהעדכון לא יסתיים עד הסוף ותתבקש לעשות כך. הקלק פעמיים על הקובץ שהורדת ועקוב אחר ההוראות. בשום אופן אל תנתק את המכשיר מהעריסה ומהאקטיב סינק, גם אם נדמה לך שהוא ניתק מעצמו מהאקטיב סינק. העגול הירוק הופך אפור אבל הוא עדיין באמצע עדכון הרום. לא לגעת!!! אם יש לך שאלות באמצע העדכון שאל כאן.

AYELET1

New member
ודבר נוסף: גבה את המכשיר

לפני העדכון למרות שרוב הסיכויים שלא יהיה לך מה לעשות עם הגיבוי.

מתנדב

New member
נראה לי שהוא נתקע....

כי הוא כתב לי משהו error ואח"כ ללחוץ על exit והמסך כרגע הוא מסך לבן כזה עם הסמל של hp והעיגול הירוק באמת הפך לאפור אבל זה נראה לי שזה מדי הרבה זמן, כמה זמן לוקח לו לעשות את העידכון?

AYELET1

New member
לא זוכרת אבל חכה.

אל תיגע. לגעת תמיד יש זמן! מה קורה עכשיו?

מתנדב

New member
אוקיי אם ככה אני רגוע, כי ב pc למשל

כשאת מעדכנת תוכנה או מתקינה תוכנה חדשה, את רואה פעילות או שורת התקדמות של ההתקנה, ופה כלום לא, ואת האמת זה קצת מלחיץ, אבל אני רגוע כשאת אומרת שזה צריך להיות ככה, ומה עם העברית? אני אצטרך להתקין מחדש?

מתנדב

New member
אני עדיין תקוע....

אני נשארתי עם אותו מסך של הלוגו של ה hp יכול להיות שהמכשיר כרגע מושבת לגמרי? יש מה לעשות?

מתנדב

New member
הוצאתי את המכשיר ועשיתי

SR והמכשיר חזר לשיגרה, השאלה אם כדאי לקחת סיכון ולעשות את אותה פעולה שוב, שאני לא יתקע באמת ואני ישאר בלי מכשיר כלל...

AYELET1

New member
בד"כ אין בעיות. כאמור המכשיר אמור

ליהיות טעון לחלוטין. שאל מי שכבר עידכן אם כדאי לעדכן.

למעלה