יעל יקרה

יעל יקרה

סוף סוף חזרתי לציווליזציה. מקווה שהפעם המחשב יחזיק לאורך זמן. מנצלת את ההזדמנות לכתוב תודה על הפורום שינוי שלי. סולי1 חברתי היקרה עדכנה לגבי השינויים שהצלחתי לעשות בזכות הפורם מקווה שלא תכעסו שאני כותבת כאן משום שלא יכולתי לכתוב קודם לכן כשהפורום נסגר אני אמשיך ואקרא לגבי תקשורת מקרבת. כרגע לא יכולה לתרום בנושא בגלל חוסר הידע

היי ליאת

אני שמחה לשמוע ממך. מה פתאום שנכעס, להיפך. מקווה שאת ממשיכה לעשות חיל בעבודתך ושטוב לך. הרבה הצלחה בהמשך!

תודה רבה

אני בהחלט מאושרת מהשינוי עובדת יפה אבל מקווה להגדיל את שעות העבודה וההכנסה בהתאם . ביחד לעובדה שהשתחלתי מנובמבר, אכן ההתקדמות יפה.

ולעניין התקשורת המקרבת

כיצד מציבים גבולות למטופלים והוריהם בנוגע לזמן שלי. האם התקשורת המקרבת עוסקת גם בכך . אשמח לתובנות

בהחלט עוסקת בכך

האם יש לך דוגמא ספציפית? עיקר העבודה שלנו מתאפשרת לפי מצבים קונקרטים וספציפיים. אם תרצי לכתוב על קושי ספציפי מול מטופלים והוריהם שאת נתקלת בו, אני אשמח לתת לך כיוון חשיבה כמיטב יכולתי כמובן.

מדובר בשני מצבים

אני לא יכולה להיות מאוד ספיצפית בגלל צנעת הפרט מדובר בנושא רגיש בתחום והמדיה האינטרטית פתוחה אבל אנסה כמה שיותר מקרה שבו מטופל מתעכב , מאחר ומצפה לקבל את הזמן הנתון דבר שפוגע במטופל אחר או כאשר כמות החומר מאוד גדולה וזמן קצר והציפייה שאת תתני את הזמן גם מעבר למסגרת הרגילה אפילו עד כדי חצי שעה ללא תשלום נוסף

למעלה