יניב, ברכות על הפורום החדש !

TRULLI

New member
יניב, ברכות על הפורום החדש ! ../images/Emo11.gif

אני מקווה הוא יתפתח . גלעד קריין.

BaZbAzOn

New member
תודה גלעד,

אתה מוזמן להמשיך להיות פעיל בפורום, נשמח לראותך.

10GaZ

New member
חיקמי מזל טוב על הפורום../images/Emo50.gif

מאחל לך הרבה הצלחה בניהול והרבה הודעות להגיב עליהן

Ran Rinker

New member
מזל טוב על הפורום

חקמן מזל טוב על הפורום! רעיון מצוין.

BaZbAzOn

New member
תודה רבה, הפורום שלי הוא שלכם

אל תשכחו לשלוח לי במייל את הפרטים שרשומים בהודעה הנעוצה בראש הפורום. שבת שלום

בר אדיב

New member
יניבבבב בהצלחהה

יניביי המון בהצלחה עם הפורום החדש!! אל תדאג אנחנו נהפוך אותו לפרום מספר 1!!!

מזלללללללל טוב~!~

בהצלחה ושיהיה כיף לכולנוווווו!!... באמת רעיון מצוין יניב!!

BaZbAzOn

New member
תודה,

אדווה איך היה במסיבת סיום ב"פרוקארטינג"? את מוזמנת לרשום כתגובה להודעה על מסיבת הסיום.

יופי של יוזמה ../images/Emo45.gif

בתקווה שהפורום יעזור במידה כזו או אחרת לפיתוח הענף בארץ ויתרום בצירוף נהגים חדשים לתחום ובכלל יהווה מקום מפגש לכל חובבי הקארטינג באשר הם ללא הבדל של דת, מין, גזע, מספר פעימות המנוע ומשקל הנהג

talba3

New member
מזל טוב לך יניב

יניבב מזל טוב על הפורום תיהיה בטוח שאני קבוע פה :} כל הכבוד על ההשקעה. ובזכות פתיחת הפורום אני יגיד את המשאלה שלי להמשך השנים הבאות והיא: שנזכה להתחרות אחד נגד השני באחד הימים חחחחח וכמובן שאני ינצח זה יהיה בונוס גדול בשבילי :] כמובן שעדיף מירוץ ולא סתם מיקצה אבל וואטאבר

BaZbAzOn

New member
טל יקירי

קודם כל, תודה על ה-מזל"ט... חשוב לומר, זה מזל"ט לקארטינג בישראל, אין לי ספק שבעוד חודש גם אתה תראה תפוקה יפה מהפורום הזה
המשאלה שלך היא גם שלי (תשאל את אחיך...) ותאמין לי שזה יקרה, רק צריך להחזיק מעמד (אני כבר החזקתי 6 שנים, אתה צריך להחזיק פחות).

tomerol

New member
מזל טוב!!!!!

סוף סוף הצלחתי להרשם לפורום אחרי עבודה קשה
היה קשה אבל הצלחתי,עכשיו לנושא: מזל טוב על הפורום ואני מקווה שהוא יעזור לכווולם.
אגב מה היה בשידור של ערוץ חמש? הייתה תקלה טכנית בקארט ואמרו שם שאני פשוט לא משתלט על הקארט

BaZbAzOn

New member
../images/Emo13.gif שלום תומר

1. תודה רבה! 2. תחשוב איך זה, כשנותנים לך 30 דקות לדבר על אירועים שאפשר לדבר עליהם שעות, אתה לפעמים מתבלבל, לפעמים אומר משהו פזיז... אז...
על זה, בתקווה שלא יקרה שוב בעתיד

BaZbAzOn

New member
דן, ברוך הבא../images/Emo70.gif

לאן נעלמת? תביא לפה את כל החבר'ה מהפרויקט, תוכלו להתעדכן מתי המרוצים. מתי אתה מתגייס? יאללה ביי

אנקו555

New member
חחח זהו אני מתגייס עוד שבועיים

אין ברכה כמו שאומרים... והולכים לטחון אותי :\\\\\ ורוב האנשים התגייסו כבר או שחלקם בחו"ל חח אבל אני יתשדל להיות פה כמו שיותר אחי..

למעלה