ימנונים עלובים...מה אתם רוצים מ"שוברים שתיקה "?

סוהי99

New member
בניגוד לך,לי יש ניסיון בשירות פעיל ביו"ש בשתי האינטיפאדות

בשירות כזה,בתנאים כאלה,כשאתה נתון בלחץ ותחת איום טרוריסטי רצוף,אין ספק וזה גם טבעי שנעשים מעשים חריגים.וכן,יש גם בינינו כולירות שהתנהגותם הטבעית ראויה להכחדה........אבל צה"ל פועל נגד מקרים כאלה בנחרצות וביד קשה.מה ששוברים שתיקה עושים זה לקחת סיפורים מהשירות,להעביר אותם בדרך מגמתית לגורמים עוינים בחו"ל,לתאר עי"כ את כל צה"ל כצבא אכזרי וחסר מוסר ומדרבנים אותם להעמיד את חיילי צה"ל ומפקדיו לדין כפושעי מלחמה....ובנוסף לכך הם תומכים ומעודדים את החרמת ישראל - בגלוי ובמוצהר.שמעתי אותם בראיונות ברדיו.

אין לי שום בעיה עם זכותם להעביר כל ביקורת כאן בארץ ולהיאבק לתיקון עוולות כפי שזה נראה בעיניהם.

maria411

New member
אני לא מכיר מקרה אחד בו דווח על ידי החיילים שהעידו

כי הם השתתפו ,או ראו אחרים המבצעים פשעי מלחמה.הם מדווחים בדיוק מה אתה האידיוט מדבר ...
ציטוט שלך..
שנעשים מעשים חריגים.וכן,יש גם בינינו כולירות שהתנהגותם הטבעית ראויה להכחדה........אבל צה"ל פועל נגד מקרים כאלה בנחרצות וביד קשה.

ובכן צה"ל לא פועל נגד מקרים כאלו והוא גם לא יכול לפעול משום שעצם השהייה שלנו בתוך הוורידים שלהם לא מאפשרת לממסד הצבאי לפעול נגד החיילים מהווים כוח שיטור ומבצעים פקודות.
אידיוט כבר אמרתי ?..

אתה בעצמך הבאת דוגמא של עדות עצמית על פשע מלחמה .

וכעת אתה כותב "אני לא מכיר מיקרה אחד ................"
ממש נמוך .

סוהי99

New member
כל מה שאתה יודע אתה יונק בהנאה שמי ששטף לך את המוח במשך שנים

אין לך את כושר החשיבה העצמית ולכן אתה מסתמך על מידע שתוקעים לך או שאתה נתקל בו והוא מתאים לך........כן,מריה.יש חיילים הנתקלים במעשים הנוגדים את פקודות צה"ל ואת המוסר על פיו אנחנו חיים ומדווחים על כך ואלה מטופלים כראוי גם אם אתה לא שומע על זה או מתעלם כשזה מדווח בתיקשורת.
אין לך מושג אמיתי על מה שקורה ב"שטחים" ואתה ניזון מהסיפורים ובעיקר מהדימיון.לו רצו הערבים באמת בשלום,בדו קיום ובכלל בפיתרון הסיכסוך,זה היה קורה מזמן.אבל הם בחרו בטרור מפני שהם לא רוצים הסדר....ואתה וחבריך יכולים להמשיך לא להקשיב להם ולהמציא דרכים שלא היו ואינם.

maria411

New member
נתחיל בכך שהנחת העבודה שלך, שכול מה שאני יודע זה ממידע

"שתוקעים לי או שאני נתקל בו והוא מתאים לי "..זה קשקוש בתקופת שרותך כשיריונר ,לא חווית 10% ממה שחוויתי אני בשרותי בצה "ל ..
טיפשון מה שאני חוויתי במלחמות נגד אויבי ישראל ובלחימה בטרור לא אתה ולא 100 כמוך חוו זה בהקשר לקשקושים שלך על מה קורה בשטחים ..
אגב, הלחימה בטרור בשטחים בשנים האחרונות ,היא משחק ילדים לעומת המלחמה בטרור בשנים בהם הייתי חלק מהלוחמים בטרור...
ברוב טיפשותך אתה לא מסוגל להבחין בעובדה שאין כול טענות נגד אלו הלוחמים בטרור ,או אלו הממלאים את תפקידם כחוק ,אלה נגד המתעללים בחפים מפשע ועל ידי כך בעצם גורמים בין השאר גם לעלייה במפלס העוינות ,השנאה בעצם זאת הסיבה לטרור פלסטיני שרוצח יהודים ..
אידיוט כבר אמרתי

Henry0

Well-known member
אתה משקר במצח נחושה

אם אכן שרתת בשטחים, אתה יודע היטב, שצה"ל לא מטפל ב"חריגים" ביד קשה,
למען האמת, הוא כמעט ואף פעם לא מטפל כלל.

הבעייה הראשונה, שאפילו אם יש חקירה, קשה מאד להוכיחה.
כל היחידה עומדת מאחורי המעשה, כולם משקרים שלא נעשה שום דבר חריג, איש לא ילשין על חבר שלו לנשק.
במקרה בדיוק באותו רגע המצלמה לא עבדה, ועל הסכין בידי הפלסטיני ההרוג אין תביעות אצבע שלו. וכל החילים בדיוק הסתכלו על נערה חתיכה שעברה על יד, ולא ראו כלום. ממש ממש במקרה.
עדיף לא לחקור יותר.

וכאשר ניתן להוכיח, הצבא מנסה למרוח.
או לסגור מייד את התיק, או למשכו שנים, שכאשר סוגרים אותו, איש כבר לא מתעניין בזאת.
מח"ט בנימין שרצח נער פלסטיני ביריה בגבו, תוך בריחת הנער, עד היום לא הועמד למישפט.
כמה זמן לוקח לחקור תיק רצח שהכל צולם בו? יום? יומיים? כמה זמן כבר עבר עד היום?

וכאשר המיקרים המעטים מאד מאד נחקרים, ומהם חלק זעיר באמת מועמד למשפט, העונשים הם מגוחכים, ובוודאי שלא מרתיעים.
מה לדעתך יקבל מח"ט בנימין על הרצח? נזיפה חמורה והורדה בדרגה? אם בכלל.
-------

אני לא מאשים את מערכת צה"ל בפשעים. לצה"ל יש קוד אתי מכובד, שהפיקוד הבכיר והבינוני מיתייחסים אליו בכבוד (לרוב, למעט חריגים).
אבל אני מאשים את צה"ל בטיוח ואי חקירה, מחשש להוציא כביסה מלוכלכת החוצה.
וכאשר הכביסה המלוכלכת לא מתנקה בחוץ, היא לא מתנקה כלל.

וזו הסיבה, שאדם שרוצה שהכביסה תתנקה, אין לו ברירה, אלא ללכת למקומות שבהם לא יטייחו אותה, ויפעילו מספיק לחץ, ישיר או עקיף, כדי להכנס למוד "ניקוי".
ולצערינו היחידים שמתענינים בזאת, הם האנשים הערכיים בעולם, ולא חסרי הערכים בישראל.
ולכן, הרבה מבינים, שלצערינו רק שם מונח הפתרון, ונימצאת מכונת הכביסה.

סוהי99

New member
כצפוי,אתה לא מפתיע.

כן,אני שירתתי בשטחים כל שנה בזמן האינטיפאדות ובקושי הצלחנו למצוא זמן לאימונים.לך אין מושג איך צה"ל מטפל בעבירות על פקודות הצבא כי זה רחוק ממך....עולם אחר.אתה ניזון מסיפורים מגמתיים,סילופים ושקרים שאנשים מסוגך מלעיטים את עצמם בהם.אני,הימני הנורא,התלוננתי בעצמי על חבר בפלוגה שנתן "צ'פחות" לערבי אזוק והוא נענש כראוי.לשמחתי,היה נדיר שחברי לפלוגה לא התנהגו כראוי יחסית לנסיבות הקשות.אתה כהרגלך מכפיש את הצבא ומשמיץ את המדינה ומלכלך על העם היהודי בכלל והישראלי בפרט שאם השקפתו שונה או הפוכה משלך הוא בעיניך "אספסוף"......ה"ערך" היחיד המאפיין אותך הוא ההתבטלות העצמית הגלותית שלך בפני ה"גויים" וכך אתה מעורר רק רחמים מהולים בזילזול.

Pitzuk

New member
אנחנו לא רוצים להפלות בין דם לדם

ועבריינים שקשרו ערבים בשביל לראות כדורגל צריכים להיות בכלא
לא להסתובב בבתי ספר ולספר על איך הם עשו תג מחיר שהיו בצבא

evglev1

Well-known member
מנהל
בוגי יעלון אמר שהם לא מסרו לו את החומר כרמטכ"ל

והעדיפו לכבס את הכביסה המלוכלכת בחו"ל ללא שיתוף פעולה עם צה"ל או עם משטרת ישראל והפרקליטות.

maria411

New member
שטויות מחורבנות..

לך תבדוק מה נעשה עם עשרות אלפי דיווחים ותלונות על מעשי עוולה נגד האוכלוסיה האזרחית הפלסטינית הן על ידי מתנחלים ,והן על ידי חיילים .
דוגמא לסתם יום של חול בשטחים הכבושים..
https://www.youtube.com/watch?v=PsoC9EAkba8

ע מיש

New member
אתה או משקר, או טועה או שניהם גם יחד

כל החומרים של שוברים שתיקה נכתבים בעברית, נבדקים ומתפרסמים בארץ.

סוהי99

New member
ואתה לא מבין את העיניין.

הסיפורים של שוברים שתיקה עוברים את הצנזורה הצבאית שאינה אחראית על המוסר,הנאמנות,השכל הישר,ההגיון וההגינות של המלשינונים האלה.הם מאשרים לפירסום כל מה שלא מהווה סוד צבאי או פגיעה בביטחון.....הצנזורה הצבאית אינה מוסמכת להתיר או לאסור פירסום הדברים בחו"ל וגם לא את הדרך בה הם מפרסמים אותם.

ע מיש

New member
מה זה בכלל קשור לצנזורה?

אין אפשרות להסתיר את השגרה הנפשעת של הכיבוש.
הגיע הזמן לחשוף אותה בכל העולם.

למעלה