ימי חיינו הפרק האחרון ששודר בהוט

S o l i c o

New member
ימי חיינו הפרק האחרון ששודר בהוט

היי! אני לא צופה בסדרה באופן אישי, דודה שלי שהיתה מכורה לסדרה נכנסה להלם ואני רוצה לסייע לה, אני חייב לדעת מה היה מספר הפרק האחרון ששודר בהוט (היא אמרה לי משהו על זה שאלכס ניסה לרצוח את מרלנה) ואיזה עונה זה היה? מספר פרק ומספר עונה של הפרק האחרון ששודר בהוט, זה מאד יעזור לי! תודה רבה וטו בשבט שמח!

נטלייי

New member
הו, שלום לך ../images/Emo9.gif

לאופרות סבון אין עונות כמו בסדרות רגילות, פשוט כי זה כל הזמן מצולם ומשודר. לגבי מספר פרק - אנחנו לא ממש סגורים על זה, כי המספור בארץ הוא לא כמו המספור בארה"ב. מה שכן, הפרק האחרון ששודר בארץ, שודר בארה"ב בתאריך 12 למאי 2006. מצאנו אתר שבדי שמעלה את כל הפרקים, ומצריך רישום קצר. אבל יש להם גם ערוץ ביוטיוב שכמובן לא מצריך רישום. הם קצת אחרינו בערך בחודש וחצי, אפשר פשוט לעקוב שוב, או לחכות שיגיעו הפרקים שלא שודרו בארץ מעולם. שדודה שלך תהנה
- http://www.youtube.com/user/DaysReplay

S o l i c o

New member
יא נטלוז! את פה!:)

קודם כל תודה למרות שדודה שלי ואנגלית זה לא בדיוק הולך ביחד...אבל אני אנסה!

S o l i c o

New member
לא היה פרק ב-12, לפי הרשימה שיש בידי:

Season 1, Episode 10312: Episode #1.10312 Original Air Date—11 May 2006 -------------------------------------------------------------------------------- Season 1, Episode 10314: Episode #1.10314 Original Air Date—15 May 2006 -------------------------------------------------------------------------------- Season 1, Episode 10318: Episode #1.10318 Original Air Date—19 May 2006 אלו הפרקים שהיו, ב11 או ב-15. את יודעת איזה מהם זה היה?

למעלה