ימי חופשה- בבקשה עזרה

מצב
הנושא נעול.
ימי חופשה- בבקשה עזרה

ימי חופשה- בבקשה עזרה
חיפשתי בכל הודעות הפורום ולא הצלחתי למצוא... איך בבקשה מחשבים ימי חופשה? אם אני עובד למשל 150 שעות בחודש בממוצע ומקבל שכר 18 ש"ח? האם כאשר אני עוזב את החברה (אני עובד שם 4 שנים) יש לי אפשרות לפדות את הימים הללו בעזיבתי? עד היום קיבלתי 400 ש"ח בשנה ע"ח ימי החופשה האם נותר לי עוד לדעתך? תודה תודה רבה על התשובות....

שיר ורד

New member
תשובה

ימי חופשה- בבקשה עזרה
חיפשתי בכל הודעות הפורום ולא הצלחתי למצוא... איך בבקשה מחשבים ימי חופשה? אם אני עובד למשל 150 שעות בחודש בממוצע ומקבל שכר 18 ש"ח? האם כאשר אני עוזב את החברה (אני עובד שם 4 שנים) יש לי אפשרות לפדות את הימים הללו בעזיבתי? עד היום קיבלתי 400 ש"ח בשנה ע"ח ימי החופשה האם נותר לי עוד לדעתך? תודה תודה רבה על התשובות....
תשובה
1. יש שיטות שונות לחישוב מספר ימי החופשה. השיטה המוגדרת בחוק, קצת מסובכת לחישוב ועל פיה מספר ימי החופשה המגיעים לעובד נקבע על פי מספר ימי העבודה שעבד בשנת העבודה. גם לגבי השווי של יום חופשה ישנן מספר שיטות חישוב כשהשיטה המוגדרת בחוק היא השכר לרבע שנה מחולק ב-90. כאשר לעובד זכות לבחור את רבע השנה בה ההיה השכר הגבוה ביותר במהלך 12 החודשים האחרונים. 2. בסיום יחיס עובד מעביד מחויב המעביד לפדות ימי חופשה שלא נוצלו. 3. חוץ מזה , לא חפשת טוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה