ימי הולדת ^-^

kokoM

New member
ואני מניחה שעכשיו תורי...

שם: מורן אזור: חיפה והקריות תאריך: אזזזזז אני נולדתי בדיוק עשר שנים אחרי מילו (ג´ס). ב-8.7. בעצם זה 8.7.87. אז כמו שאתם מבינים היומולדת שלי לשנה זו כבר חלף עבר לו אז בשמיני ליולי בשנה הבאה אני אחגוג 16. וואו! כבר 16!

happy birthday....../images/Emo65.gif

תראו היום הולדת שלי חל החודש ב- 15 בספטמבר אז אני מצפה לברכות ואיחולים.... סתם בצחוק אני לא מחייבת אנשים לאחל לי מזל טוב...
שמי מרים מוסציצקי
התאריך 15.9.1988
אני אהיה בת 14
גרה ברמת גן...

*קליאו*

New member
המפ.../images/Emo65.gif../images/Emo105.gif

אני כבר מכינה אתכם.. עוד 10 ימים יומולדת..^_^
מאיה.
12.9.88
14.
הוד השרון.
בעעע.. ויש לנו גלריה של תמונות חברי פורום, לא? אם אני אמצא אחת נורמלית (לא סביר
) יש סיכוי שאני אוכל לשים אותה?

*קליאו*

New member
^_^../images/Emo128.gifורי../images/Emo79.gif../images/Emo70.gif../images/Emo6.gifאהבתי.../images/Emo13.gif../images/Emo105.gif

המממ....

אוקיי, אז: שמי הקט הוא לא אחר מאשר מיכל
ב-2 ליולי 2003 אני אהיה בת 14.... ואני גרה ברמת גן.

לאנה

New member
מיי טרן...

שמי הפרטי הוא לא אחר מאשר מור. ונולדתי ב23.8.88, מה שהופך אותי לבת 14. בערך, קצת יותר גדולה. ואל תדאגו, לא שכחתי איך חגגתם לי!!!, אגב, כשהייתי בארצות הברית, ב24.8 אצלכם התאריך היה עדיין ה23.8, אז זה כאילו שהיתה לנו יום-הולדת באותו היום... אגב, זה לא יותר נכון להגיד "היה לי יום-הולדת"?, כי, אה, "יום" זה זכר...

hoola hoopa

New member
המממ....

הניק שלי, כמובן הוא hoola hoopa אני לא יודעת אם צריך את השם,אבל בכל אופן...הילה (זוהר). תאריך 24.8.88 מה שאומר שאני אהיה בת 15 עוד...הרבה זמן גרה במרכז בייי!

M ar y K at e

New member
מתי תורי../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif(WTF../images/Emo35.gif) ../images/Emo15.gif

ע כ ש י ו
שם: אלונה מקום מגורים:
אשקלון
ותאריך לידה+גיל{אתם קוראות לעצמכן צעירות
}: 20.8.91 אז אני בת 11

YaLdoNet 4 EveR

New member
אחותי גרעינית בחופא"ש.. ../images/Emo117.gif

חוף אשקלון.. אולי את מכירה אנשים משם?

memm

New member
תשובה......

מעין אפרת 4.1. אני אהיה בת 14 רעננה

Zoey Z

New member
ש-לום

חזרתי חברים שילי!!! סקוטלנד אנגליה ואנוכי התגעגענו! למרות שבטח אפחד לא זוכר אותי, אני עדין נחשבת! מואהאהאה! אז... דניאל 5/3/2003 למרות שטכנית אני ילידת 88 (שנת הדרקון רבותי!) אהיה בת 15 2 רחובות ליד שמרית המנהלת ו-3 ישובים מאופיר המנהלת השניה. לא? זה לא ליד תל מונד שמרית?

YaLdoNet 4 EveR

New member
לכולכן ../images/Emo140.gif ../images/Emo117.gif ../images/Emo26.gif

שמרית ואני נערוך עוד "ערב אדמין" אחד בקרוב, ואז נוסיף את כל התאריכים שלכם. היו סמוכות ובטוחות שזה יסודר.

z O e i

New member
אחחחח כמה זמן לא כתבתי פה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לירון! בושו והכלמו לכם!
13.3.86
17 (גאד... 17
)
בת ים. ממלכת הערסים
(הי! לאן אתם בורחים??!)

1Just Me1

New member
קצת באיחור..אבל לא ראיתי את זה

אוקיי... אני דיי חדשה פה, אז ככה: דפנה 25.6.1986 בת 16 וקצתת ת"א זהו...איי ט´ינק.

למעלה