ימי הולדת, מסיבות הפתעה וחיות אחרות

*may*

New member
ימי הולדת, מסיבות הפתעה וחיות אחרות

אה כן, ושכחתי את אמא שלי שהרגע קראה לי לראות את אקווה (????) בטלויזיה.. מה ?!?!?! למה לעזאזל ?!?!?!? כאילו, היא מחפשת תירוצים כדי לקרוא לי...?? שתשתמש בתירוצים שעובדים לפחות.. אבל לכו תדעו, אולי זה הארוויזיון שמשפיע עליה לרעה.. :) ----------------------------------------------------------------- עכשיו הדבר שלשמו אני כותבת הודעה חדשה ומחודשת (וראשית כמובן) - יום הולדת. סתם עוד יום. רק שהפעם רוב היום הזה מוקדש לך. זה יכול להיות מתסכל וזה יכול להיות כיף, תלוי איך לוקחים את זה. לי היום הזה היה שניהם. קמתי בבוקר עם כאב ראש נ-ו-ר-א-י (לא, לא שתיתי אתמול כלום) ולא היה לי כוח לעשות שומדבר. למרות שהגיע משלוח מאחותי שבחו``ל והגיעו כמה טלפונים מחברים שאיחלו לי מזל טוב- הבוקר הזה היה דיי עלוב. יום שבת הראשון מזה הרבה זמן שאני מתעוררת בשעה מוקדמת יחסית כמו 9:00, אבל לבוקר הזה, כמו שאמרתי, התלווה כאב ראש, מה שלא הוסיף לו הרבה נקודות זכות. אחרי שהתעוררתי, כמובן, לא רציתי לקום. ניסיתי להירדם ולהעביר את כאב הראש אבל הוא היה עקשן מדיי ואני לא הצלחתי להירדם שוב. בצהריים סוף סוף יצאתי מהבית. כאב הראש נחלש. כמו שאמרתי בהודעה אחרת, הלכתי לנקות את החדר בשכבה לכבוד האנשים שיבואו אחר כך למסיבה ה``כאילו-הפתעה``. --------------------------------------------------------------- מסיבות הפתעה- המצאה משעשעת אם כי לרוב המילה ``הפתעה`` לא יוצאת לפועל ונשארת רק המסיבה. האירוניה שבדבר הביאה אותנו למצב בו רובנו מדברים על זה בגלוי עם כוכב/ת היומולדת. והנה דוגמא משיחה שלי *עם* חברות שלי : חברה א`: ``את יודעת, יש למעיין יום הולדת עוד מעט ..`` חברה ב`: ``אה נכון.. מה נעשה לה?`` חברה א`: ``לא יודעת.. חייבים לעשות לה משהו.. לא? `` אני : ``אתן יודעות.. אני כאן..`` חברה ב`: ``באמת צריך להכין לה איזשהי הפתעה..`` חברה א`: ``טוב את יודעת מה? אוקיי. את תביאי עוגה, אני אביא בלונים ואת כל הדברים האלו..`` (בקול החלטי של ``כן המפקד`` ) אני: ``טוב.. רק תודיעו לי לפני..`` חברה ב`: ``ומתי נבוא אליה באמת ?`` חברה א`: ``אמממ נראה כבר.. סביבות שש-חמש..`` חברה ב`: ``טוב.. שמעת מעיין ?? תתכונני למסיבת הפתעה !! `` (שלא תבינו לא נכון, כולנו צחקנו והכל נאמר בכוונה תחילה :) ) ------------------------------------------------------------------ ואני חוזרת להודעה ההתחלתית : הלכתי לחדרי בשכבה. התחלתי לעשות נקיונות (ובזה אשמה מעיין שכל הזמן דחתה ודחתה את רגע הניקיון עד שהוא הגיע בלית ברירה.. :) ) אחרי כמה טלפונים מעוד אנשים הגיע הטלפון המבשר. :)-) ) כמובן שזאת הייתה חברה טובה שלי שהייתה צריכה עזרה.. ``מעיין את זוכרת שנתתי לך דיסק של רדיוהד? אז אני צריכה אותו. (שם של מישהו) אמור להגיע ואני חייבת את הדיסק בחזרה. אפשר לבוא אלייך לחדר?`` כמובן שהאמנתי לה כי הוא באמת היה אמור להגיע. או שככה לפחות חשבתי. לא משנה. הלכנו בסוף לחדר אחר (לא שלה בכלל..) ובדרך דיברנו על דברים מוזרים. (אתם לא ממש רוצים לדעת).. כמובן שחשדתי, במיוחד כשהיא פתחה את הדלת ונתנה לי להכנס ראשונה.. (מה? למה? את זאת שצריכה לקחת מכאן משהו, לא אני..) אה וכן, כשנכנסתי, לפני שהם צעקו מזל טוב וכל זה- ראיתי שם כמה אנשים דרך הכניסה.. וזה לא היה החדר שלהם.. :) כמובן שזאת הייתה מסיבת הפתעה. הפעם, בניגוד לפעמים קודמות, באמת האמנתי לחברה שלי (היה לה תירוץ טוב) אבל בניגוד לזה- ידעתי שהם יעשו לי מסיבה. זה פשוט היה צפוי. ככה שאפשר להתחיל לקרוא לזה פשוט מסיבות. להיפטר מההפתעה, שבמילא לא באה. או שפשוט לעשות כמונו ולצחוק על האירוניה שבמסיבות ``הפתעה``. זה דווקא נחמד. :) אחרי שגמרנו את העוגה ומילאנו את החדר שלי בבלונים (העברנו מחדר לחדר..) וכולם חרשו את הדיסקים המעולים שלי (או יותר נכון, של אח שלי..:) ) - הגיעו עוד אנשים. ואז- עוד עוגה. העוגה הראשונה שנכנסה למקרר שלי בחדר (החדש והנקי, אגב.. :) ) ואז זה נמשך עד שכולם הלכו. היה טוב דווקא. וכדי להשלים את הערב אני וחברה שלי ראינו מבצע סבתא. :) היה פשוט גדול. ממליצה לכוווולם. מעיין. שחגגה היום 16 אביבים, ותודה ששאלתם. :)

kit k@t

New member
מזל טוב

מצטערת שכחתי להגיד לך קודם אני שמחה לראות אנשים שנהנים ביומ ההולדת שלהם אני אף פעם לא נהנת בו קאט

מזל טוב !

אני בחיים שלי לא רוצה לעבור את הקטע הזה של מסיבת הפתעה ... השבעתי את כולם שלא יעשו לי דבר כזה, אני מסוגל למות. שמח שנהנת אגב .. שמתם לב לקטע הזה של הבנות .. שאם יש למישהי יומודלת אז מביאים לה בלונים לכיתה ? בפעם ה*מי יודע כמה* שאני לא מבין את המין הנשי. גלעד, אחרי 5 שעות של כדורסל ! ! ! ! ! ! !

orchid

New member
מזל טוב!!!! :cool:

איזה מגניב שנהנת מהיומולדת שלך! : ) אני אף פעם לא נהנית, ביום עצמו כלומר..אני תמיד בוכה, אלוהים יודע למה אבל זה היום שמביא לי את הדיכאון הזה...כזה שבא לכם להיות במיטה ופשוט *לא לצאת* עד שיעבור התאריך הזה...לא יודעת למה happy birthday to you...happy birthday to you, happy birthday dear maayan....happy birthday to youuuuuuuuu יש לכ מזל שאתם לא שומעים אותי שרה :) מזל טוב, רוני.

מזל טוב

אני לא יודע אם זה בגלל חוסר שעות שינה אבל ה``מזל שאתם לא שומעים אותי שרה`` ממש הצחיק אותי.... דרך אגב מזל טוב מעיין

flowr..

New member
יום הולדת שמח... :)

אני שמחה שיש אנשים שאנשים זוכרים את היום הולדת שלהם...:) הממ... את היום הולדת שלי אף אחד לא זכר... והיה לי יום הולדת עצוב ובודד (גם נפל על יום שבת...) ולא הביאו לי מתנות... אני יודעת שמתנות זה דבר חומרי, אבל, זה מראה על איכפתיות.. אוף.. אני רוצה תשומת לב. בכל מקרה גם לידיד שלי מהשכבה היה אתמול יום הולדת, והוא היה בטוח שכולם שכחו את היום הולדת שלו, אף אחד לא אמר לו מזל טוב. אבל בסוף היום ``קראו לו למנהלת``, ועשינו לו הפתעה ונתנו לו המון מתנות, היינו קבוצה של בערך 10 אנשים שהשתתפו בזה, וכל אחד כתב לו ברכה קטנה על כרטיס ברכה גדול, והוא קיבל כרטיס ברכה גדול עם המון ברכות קטנות עליו... זה היה נחמד, מאוד שימח אותו, כל העניין. למה אף אחד לא עושה דברים כאלו לי? :) flowr.. מזל טוב.

imagine

New member
מזל טוף!

יום הולדת שמח, שכבר היה אבל בכל זאת. שכל משאלותייך יתגשמו (חכו יש לזה פואנטה לא כמו ברכה של ילדים בכיתה א) ובמיוחד המשאלה לגור בעמק יזרעאל, :) סתם, סתם אני אהיה נחמדה אליך היום!

*may*

New member
חיחיחי ...

תביני כבר- את בצד אחד של עמק יזרעאל. אני בצד השני (והטוב בהרבה יותר :)). ותודה רבה לכוווווווולם :) הופתעתי לדעת שיש כאן הרבה שלא אוהבים את היומולדת שלהם.. אני יודעת שזה יום מעצבן, גם לי לא היה כוח לצאת מהמיטה בהתחלה ואפילו היה לי כאב ראש אבל יצאתי וראיתי כמה שהיה טוב. אז תתעודדו אנשים ! (שירה מתי היומולדת שלך ? :) ) מעיין. שלא מבינה מה זה תנועת חנופה *עם הידיים* .. מה זה, רוני..?

orchid

New member
אממממ

כשאת עושה מן ``אויש`` כזה עם היד...של כאילו, אוי די כשמחמיאים לך או משהו בסגנון : ) אמרו לי שמשפט ``יש לכם מזל שאתם לא שומעים אותי שרה`` מצחיק מאוד..אז אמרתי אויש כאילו החמיאו לי : ) זהו :) רוני, שלא ממש טובה בהסברים. : )

מזל טוב!!

ומניאקית...תני לי לחשוב מתי לי יצא לחגוג 16 קייצים... רק שנייה אני חושבת.. כן! ``רק`` עוד שנה וקצת בכל מקרה, HAPPY BIRTHDAY!!! אני

-וונדי-

New member
מעיין !!!

מזל- טוב ! שוב... אני חייבת להגיד שאני הראשונה שאמרתי לך מזל- טוב, כבר באחרי חצות של אותו היום. :) אל תדאגי..(זה בקשר לשיחה הקודמת שלנו) אין כאן שוב סוכנים חשאיים אחרים, חוץ ממני ,כמובן, שאני בלשית די טובה !!! לא ?

*may*

New member
כן הבנתי..

זכות ראשונים הא? :) המממממ עכשיו עוד יותר סיקרנת אותי... אם את אומרת שאת גילית לבד לבד.. איך גילית את זה לעזאזל מתוך כל הקיבוצים שבעמק ??? מה האייסיקיו שלך..? מעיין. הסקרנית. :)

למעלה