ימי הולדת השבוע

לפיה של קישורי אימהות ובכלל

הרבה מזל טוב,והמשך חלק וקסום בחייך ,כפי שהי עד כה ועוד,יקרתי

../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo49.gif../images/Emo28.gif../images/Emo230.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

5Style

New member
מזל טוב../images/Emo213.gif

זכרתי ב-24 ב-25 וב-26 פרח מזיכרוני אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא... שפע ברכות ואיחולים לבביים ליום הולדתך ה- 18+ תמשיכי להיות מקסימה כמו שאת נשיקות מירב

מזל טוב ../images/Emo230.gif מקסימה שכמותך

נורית, המון בריאות ואושר, זה מה שחשוב (מי כמוך יודעת) ואין לי ספק שאת תדאגי כבר לכל השאר...
רוית

הדס D

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo213.gif../images/Emo230.gif../images/Emo212.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב מתוקתי!

י"ז בטבת, מוצ"ש הקרוב...../images/Emo213.gif

הופ הופ טרללה, גדלתי בשנה.... קשה לעכל... 35!! מההה! טוב, הספק לא רע, נשואה עם שישה ילדים (
נולד בברזיל
נולד בבית), 4 שנים שליחות בחו"ל, מדריכת טיולים, וכמובן: מנחת סדנאות הורים!!!! כולנו חיים ביחד ב
אם הייתי מסתכלת על עצמי מבחוץ, הייתי נותנת איזו טפיחה על השכם...
מאחלת לעצמי... המון כוחות לבטל את האגו ולהגביר ענוה, להתחזק בתפילה לאבאלה שבשמים, להתחזק בכבוד האיש שמשקיע כ"כ ולא תמיד זוכה למה שמגיע לו, לשמוח מכל דבר ובעזרת שמחה להתגבר על מצוקות וקשיים, להכיל את ששת הנשמות שהופקדו בידי ולהוביל כל אחת למקום שאליה היא אמורה להגיע
בעזרת השם............

תמי ו

New member
../images/Emo47.gifיקירה!!

את כבר יודעת שבעיני את מלכה אמיתית!! שתהיה לך יומולדת נפלאה, המון מזל טוב, שנה של הגשמה, סיפוק וצמיחה בכל אשר תבקשי..!!

למעלה