ימינה חרבנה על הימין וכעת רוצה שהימין יעזור לה עם חוק איחוד המשפחות....

evglev1

Well-known member
מנהל
תשובתנו להם, לכו תחפשו את החברים שלכם, מרענה ומנסור עבאס...
טוב עושים סמוטריץ והליכוד, מי שמחרבן עליך שלא יבנה עליך.
כשאתם מצביעים נגד החוק אתם לא מחרבנים על ימינה ותקווה חדשה, אתם מחרבנים על מדינת ישראל!!!!

ORIZACKEN

Well-known member
תשובתנו להם, לכו תחפשו את החברים שלכם, מרענה ומנסור עבאס...
טוב עושים סמוטריץ והליכוד, מי שמחרבן עליך שלא יבנה עליך.

בחוק הזה ספציפית הימין חייב להצביע בעד החוק אתם לא מבינים מזה כניסה של 30 / 40 אלף עזתים מידי שנה לישראל הם מחכים לזה תעודת הזהות הכחולה זו כמו זכייה בלוטו בשבילם ואסון דמוגרפי בשבילנו, לא מספיק הטרור של האחים שלהם שעכשיו נמצאים פה ערביי ישראל לא למדתם כלום על פרעות תשפ"א על ההצתות בשבועות האחרונים של יערות עוד לשלם לחסרי מוח ביטוח לאומי ואט אט נהפוך לעוד מדינה ערבית במזרח התיכון והערבים ידרדרו אותנו לבורות עם השנים הייחוד שלנו כעם יהודי באזור הזה הוא נס מול הבורות המוסלמית , לכן אין בחוק הזה אופוזציה קואליציה החוק הזה חייב לעבור ואני די בטוח שהליכוד וגם הציונת הדתית יצביעו בעדו בסוף.

1ספי11

Well-known member
מהיום הפטריוטים האמיתיים מצביעים בניגוד לדעתם על טובת המדינה.
ובא לציון גואל.

marabo

Well-known member
מהיום הפטריוטים האמיתיים מצביעים בניגוד לדעתם על טובת המדינה.
ובא לציון גואל.
והפטריוטים האחרים יצטרכו להסביר למה הלכו לקואליציה עם שונאי ישראל.
כל אחד והבעיות שלו.

1ספי11

Well-known member
כל אחד והבעיות שלו.
כידוע לך אין אף אחד שמחויב להגדרות ההסתה שאתה מצמיד לו.
את הלגיטימציה ל"שונאי ישראל" נתן המלך נתניהו.

marabo

Well-known member
כידוע לך אין אף אחד שמחויב להגדרות ההסתה שאתה מצמיד לו.
את הלגיטימציה ל"שונאי ישראל" נתן המלך נתניהו.
תקרא להם איך שאתה רוצה, הם לא תומכים בחוק של בנט ובכל זאת בנט הלך לשותפות איתם, אז שיהנה איתם ושיעזוב אותנו בשקט, אנחנו לא איתו ולא משנה איזה חוק ירצה להעביר.

1ספי11

Well-known member
תקרא להם איך שאתה רוצה, הם לא תומכים בחוק של בנט ובכל זאת בנט הלך לשותפות איתם, אז שיהנה איתם ושיעזוב אותנו בשקט, אנחנו לא איתו ולא משנה איזה חוק ירצה להעביר.
הם לא היו תומכים גם בחוק של נתניהו וזה לא הפריע לנתניהו ללקק להם .
אתם לא איתו כי אתם לא בעד המדינה.

marabo

Well-known member
הם לא היו תומכים גם בחוק של נתניהו וזה לא הפריע לנתניהו ללקק להם .
אתם לא איתו כי אתם לא בעד המדינה.
מה אתה רוצה מנתניהו? הוא כעת לא מהל את המדינה, אתם מנהלים אותה. תפסיקו להתבכיין, רציתם ממשלה, תתמודדו.

1ספי11

Well-known member
מה אתה רוצה מנתניהו? הוא כעת לא מהל את המדינה, אתם מנהלים אותה. תפסיקו להתבכיין, רציתם ממשלה, תתמודדו.
זה בדיוק. אני מתקשר כל יום ללשכת ראש הממשלה ומבקש לדבר עם נתניהו ושמח לשמוע שהוא כבר לא עובד שם.
בינתיים אין לי בעיה עם הממשלה החדשה.
אתם עוד לא הפנמתם.

marabo

Well-known member
זה בדיוק. אני מתקשר כל יום ללשכת ראש הממשלה ומבקש לדבר עם נתניהו ושמח לשמוע שהוא כבר לא עובד שם.
בינתיים אין לי בעיה עם הממשלה החדשה.
אתם עוד לא הפנמתם.
אז למה אתם מתחננים לנתניהו שיעזור לכם עם החוק?

evglev1

Well-known member
מנהל
יש לי חדשות בשבילך את המדינה מנהלים כל 120 הח"כים ברמות שונות, כעת ביבי מנהל ברמה נמוכה יותר.

evglev1

Well-known member
מנהל
מצוין אז נגיש את חוק החסינות וביבי יצביע נגד ובכך יבטיח שלא יקבל שום חסינות. נחוקק את החוק הצרפתי וביבי יצביע נגד ויקבור את הסיכוי לעצור את המשפט גם אם ייבחר שוב.

marabo

Well-known member
מצוין אז נגיש את חוק החסינות וביבי יצביע נגד ובכך יבטיח שלא יקבל שום חסינות. נחוקק את החוק הצרפתי וביבי יצביע נגד ויקבור את הסיכוי לעצור את המשפט גם אם ייבחר שוב.
תעשו מה שאתם רוצים, אתם בשלטון.
כשהשמאלנים השותפים שלכם יבינו שאין לכם את הגב שלנו הם יקומו לחוקק חוקי שמאלנות הכי קשים ויותירו אותכם בדילמה או לזרום איתם ולהפוך לשמאלנים לגמרי או ללכת לבחירות ולהתרסק.

evglev1

Well-known member
מנהל
כל אחד והבעיות שלו.
כן הסבר מעולה אם אחרים מוותרים על הערכים והאמונות שלהם בשביל השלטון גם אנחנו עושים זאת. כמו ילד בריון שמסביר שהוא הרביץ כי הוא ראה שילדים אחרים מרביצים או ילד שמאחר באופן קבוע ויגיד שגם המורים מאחרים אז למה עליו להגיע בזמן?

צביקה5311

Active member
קריאה לכל הפוליטיקאים.
אנא מכם, על תבנו על אינטלגנציה של הבוחר
בעיקר לא אם הוא ימני.
כל בר דעת מבין שכשפוליטיקאי מתחייב למשהו
זה מותנה במידת הכח שיהיה לו אחרי,
כלומר מנדטים.
לצערי, החלק הימני של המפה לא מבין את זה.
הפוליטיקאי מתחייב, אני יעשה כך וכך, כמובן אם אבחר ויהיה לי משקל בבית הנבחרים.
נא לסייג את זה עבור הסתומים בימין.
לא שמעתי מישהו בגוש השמאל בא בטענות
לניצן הורוביץ או למירב מיכאלי על שנכנסו לממשלה
עם אוריינטציה ימנית ברורה.
מה לעשות, השמאל בניגוד לימין, אינטלגנטי

marabo

Well-known member
קריאה לכל הפוליטיקאים.
בעיקר לא אם הוא ימני.
כלומר מנדטים.
אנחנו לא אחראים עליכם ולא עובדים אצלכם. הקמתם ממשלה עם שונאי ישראל - תתמודדו עםממה שבישלתם.

evglev1

Well-known member
מנהל
קריאה לכל הפוליטיקאים.
בעיקר לא אם הוא ימני.
כלומר מנדטים.
גם בוחרי תקווה חדשה הם ימין ואף אחד לא בא בטענות לסער, וגם לבנט יש 25%-30% מהבוחרים שאני ביניהם שתומכים במהלך, אז אל תכליל את כל הימין בבקשה. ובעצם גם ליברמן זה ימין ובוחרי ליברמן מבינים את המהלכים שלו והוא לא משלם שום מחיר פוליטי עליהם. כך שיותר נכון מלהגיד הבוחר הימני להגיד בעיקר בוחרי הליכוד וש"ס, אבל גם חלק נכבד מבוחרי הציונות הדתית וימינה.

marabo

Well-known member
גם בוחרי תקווה חדשה הם ימין ואף אחד לא בא בטענות לסער, וגם לבנט יש 25%-30% מהבוחרים שאני ביניהם שתומכים במהלך, אז אל תכליל את כל הימין בבקשה. ובעצם גם ליברמן זה ימין ובוחרי ליברמן מבינים את המהלכים שלו והוא לא משלם שום מחיר פוליטי עליהם. כך שיותר נכון מלהגיד הבוחר הימני להגיד בעיקר בוחרי הליכוד וש"ס, אבל גם חלק נכבד מבוחרי הציונות הדתית וימינה.
בוחרי ליברמן הם גויים דוברי עברית שכל מה שמעניין אותם שיתנו להם לאכול במסעדות חזיר ביום כיפור, מעבר לזה לא מעניין אותם כלום.
בוחרי סער ובנט הם אולי ימנים אבל לא בטוח שהם רצו שמפלגתם תשב עם הערבים ומרץ והעבודה.

למעלה