ימים לא קלים עברו על כוחותינו

ימים לא קלים עברו על כוחותינו

כמה שטוב לחזור! אני לא יודעת אם אתן זוכרות אבל לפני שבועיים הייתי חולה עם דלקת בשד. מה שקרה הוא שהדלקת התפתחה לה מאוד, הייתי עם 40 חום וזרוקה במיטה וכמעט שהגעתי לבית חולים, שתיתי הרבה אנטיביוטיקה
עד שהחום ירד והדלקת עברה לאיטה אבל השד עדיין כאב לי מאודדדדדד! הלכתי לכירורג והוא מצא לי גוש בשד, עדיין לא יודעים אם זה "תוצר" של הדלקת או משהו אחר ח"ו (לפני 5 שנים זכיתי לעונג המפוקפק של פיברומה, אני מקווה שהגוש זה לא פיברומה חדשה). יצאתי עם "אישור" להניק עוד 3-4 חודשים ולבוא לבדיקה חוזרת (אפשר להגיד להתראות לחלום שלי שאורי ירוץ אחריי בבית ויצעק לי גיגי כמו שאבא שלו עשה בצעירותו), כ"כ רציתי להניק אותו יותר.... מה עוד?? הדימומים שלי לא פסקו מאז הלידה, מחר יש לי US סופסוף... הכסף של תאונת העבודה שלי תקוע אצל המעביד כבר חצי שנה, כבר בא לי לאיים באיום משפטי
אבל היו גם כמה דברים טובים: בשעה טובה עברנו את החיסון המחומש ביום חמישי, עבר דיי בסדר, קצת חום וסקווצ'יות אבל אנחנו בסדר תודה לאל ואורי צחק אליי בקול רם (התמוגגתי מכל רגע
זהו פחות או יותר, תשמרו על עצמכן, על הבעלים ועל העוללים כי הם מקור האושר אוהבת אכן ותודה לדפגול על הדאגה!

עמית@

New member
תחזיקי מעמד- לא קל

איזה בעסה שהרסו לך את חלום ההנקה ומרחקים ארוכים.. (אין דרך בה תולכי להמשיך להניק? לפחות חלקי?) תרגישו טוב- זה העיקר

dafgol

New member
הי אפרוחית ../images/Emo24.gif

שולחת לך המון איחולי בריאות , שהכל יעבור מהר ובצורה הטובה ביותר. כל הכבוד לאורי שמתפתח יפה ועבר את החיסון בגבורה. תשמרי על עצמך ותעדכני אותנו בבקשה , ואל תשכחי שאנחנו תמיד פה ....

טוטי30

New member
YYY איזה עדכון ../images/Emo24.gif לבריאות ../images/Emo140.gif

וואו, מקווה שהכל יסתדר מהר ועל הצד הטוב ביותר. לפחות יש לך אישור להמשיך להניק עוד קצת. זה חשוב. מקווה שהאולטרסאונד יעזור ושימצאו ויתקנו מה שצריך. שמחה שאורי מרגיש טוב אחרי החיסון והכל. גיבור ישראל! המשיכי לעדכן ולהתעדכן בין לבין. אנחנו מחכים לך שתחזירי בכוחות מחודשים.

ענתש

New member
יכולה להמליץ לך על כירורגית הכי הכי

שיש ? אני הולכת אליה ואני עם הסטוריה משפחתית ארוכה (מאד לצערי) של סרטן שד אז אני מקפידה. היא באמת אחת הכי טובות ומגיעים אליה מכל הארץ - היא תוכל להגיד לך אם את יכולה להמשיך להניק או לא. קוראים לה ד"ר אנגלמן והיא מקבלת במרפאת לין (זה הבניין הגדול של קופ"ח כללית בחיפה) 04-8568601 אם את לא בכללית אז תנסי אולי להתקשר ולדבר איתה - אולי היא מקבלת גם מקופות אחרות או פרטי. ממש שווה לנסוע אליה ! תרגישי טוב.

dafgol

New member
ממליצה גם על דר' אנגלמן.

היא טיפלה גם באמא שלי וגם בי ( לא בשד ). פשוט מעולה !!!!!!!! עם ידי זהב ולב רחב .

twiti

New member
הי אפרוחית ../images/Emo4.gif../images/Emo24.gif

מקווה שמהר מהר הכל יהיה מאחורייך. שמחה שהחיסון עבר בשלום...

sael

New member
שולחת עידוד ו../images/Emo24.gif

מקווה שמעכשיו הכל ייעשה קל יותר. וכל הכבוד לאורי!!!

מתרגשת

New member
תרגישי טוב אפרוחית../images/Emo24.gif ומקווה ש

דברים יסתדרו מהר... ותודה לאל על הדברים הטובים

hilae

New member
הייי טוב לשמוע מכם

חיפשתי אותך כאן... רצינו לדעת מה איתכם. אוף... המעביד שלך רוצה מכות.....??? איזה מעצבנים הם! אני מקווה שתרגישי טוב , ושזה יהיה סתם אזעקת שווא. ואורי
כל הכבוד לו.

אפרוחית תרגישי טוב

נכון שאת רוצה להניק, אבל מה שחשוב זה שתרגישי טוב. מקווים שהכאבים יירגעו

למעלה