"ים של דמעות בשני עיניי"

• פותח הנושא ב ל
  • פורסם בתאריך

ב ל

New member
"ים של דמעות בשני עיניי"../images/Emo14.gif

כל- כך קשה לי, אבל כל-כך, לא מבינה למה לכום לא הולך לי בחיים. אולי זה בגלל מי שאני... אולי פשוט לא נועדתי להצליח בשום דבר, אולי נועדתי לחיות עם כל הכאב לנצח... נשברת כל יום מחדש... מנסה להאמין שעוד יהיה טוב... אבל לא יהיה... כל פעם דברים חדשים קורים, כל פעם אני מבינה עד כמה רע לי.. כבר לא מדברת על ההפרעת אכילה, הרי ההפרעת אכילה היתה זו שהמחישה את כל הבעיות שלי, עכשיו עליה אני פחותא ו יותר שולטת, אבל הבעיות ממשיכות להציף וממשיכים להצטרף עוד בעיות! זה אף פעם לא נגמר. רוצה לרשום את הדברים הרעים כאן, על גבי המחשב! לפרוק הכל, אבל זה יראה דבילי לחלוטין, יש דברים קשים ודברים שהם כל כך פשוטים אבל הדברים הקטנים האלו שוברים אותי. אני מרגישה כמו אפס, מרגישה לא יעילה חסרת תועלת שאין לי מקום בשום מקום בעולם הזה. שאני בחיים לא יגיע לרגע המיוחל שלי, לרגע השלווה והאושר, לרגע שהמחשבות יפסיקו כל היום להיות בראש ולגרום לים של דמעות בשניי עיניי. לרגע שאני יהיה יציבה, ריגשית, נפשית ופיזית. שאני יגיע לייעוד שלי. וכל זה נראה כל כך רחוק ממני...

../images/Emo23.gif

"אנגב לך את הדמעות".. יפה שלי את לא נועדת לחיות עם הכאב לנצח - אף אחד לא נועד ! אני יודעת שלא קל לך אבל את חייבת להתמודד ולהאבק כי כמו שרשמת לי "כל ירידה היא לשם עליה" את תצליחי להאבק עם הכול את רק צריכה את הרצון ולתת מעצמך את הכול ואולי קשה וכואב אבל החיים לא פשוטים וקשה זה לא בלתי אפשרי ..!! הגבול הוא השמיים ויש בך כל כך הרבה בשביל להגיע לגבול הזה "יהיה טוב יהיה טוב כן לפעמים אני נשבר אז הלילה או הלילה איתך אני נשאר" אני איתך ילדה,תמיד אל תשכחי אוהבת אותך

מקדישה לך את השיר

בוא\עברי לידר בוא נפזר את מסך הערפל בוא נעמוד באור ולא בצל עד מתי נמשיך לברוח אל משחקים של כוח מותר לך לבכות לפעמים כשמשהו נשבר בך בפנים ספר לי קצת על רגעי הפחד קל הרבה יותר לפחד ביחד וכשרוחות קרות יסערו בחוץ אשלח בך אש חמה יום אחד אולי תפסיק לרוץ בין הצללים, בנשמה בוא נפזר את מסך הערפל בוא נעמוד האור ולא בצל עד מתי נמשיך לברוח אל משחקים של כוח מותר לך לרעוד לםעמים כשמשהו נפלא קורה בפנים ספר לי קצת על רגעי האושר עד שיעלה עלינו הבוקר וכשרוחות קרות יסערו בחוץ אשלח בך אש חמה יום אחד אולי תפסיק לרוץ בין הצללים, בנשמה כל מילה בשיר מופנית אלייך אני אחזור שוב אני איתך תמיד תמיד אוהבת הכי הכי

ב ל

New member
ילדה שלי...

שומעתא ת השיר הזה, חושבת עלייך, חושבת על ההכרות שלנו, על כמה שאנחנו מכירות, כמה זמן, ומה עברנו ביחד, השעות על גבי שעות שאנחנו מדברות בטלפון, ומבינה כמה את חשובה לי ילדה! כמה כואב ויכאב אם משהו יקרה לך! כואב לי שאת סובלת, כואב לי לשמוע את הקול שלך בטלפון ולדעת שרע לך, כואב לי שאת עדיין חולה, שאת לא מצליחה למצוא את הדרך לצאת מהמחלה, וכואב לי שאת לא מספרת לי הכל... שאת מראה תמיד את הצד המחייך שבך... ומתחת להכל מרגישה שיש כאב גדול... זוכרת את השיעורי בית שלך? לא יודעת בדיוק מה היה אז... אבל בטוחה שיש משהו אחד מכאיב מאוד שאת לא רוצה לכתוב משהו שאת לא רוצה לחשוב עליו, מקווה שתגיעי לרגע שתוכלי לדבר על הכל ולהוציא את כל הכאב הזה ממך... ילדה, אני לא יודעת מה אני יעשה בלעדייך, את תמיד במחשבותיי, שלך תמיד מתוקה אוהבת ותודה על כל מילה ועל השיר, אין לי מילים כרגע לגבי עצמי כי קשה... אבל המילים הקטנות האלו שלך הם אלו שמשנות קצת את הכל... אוהבת אותך ליטל ותמיד תזכרי זאת גם כן! הלוואי והייתי יכולה לעזור לך יותר... תני לה לעזור... היא יודעת איך... אל תברחי! תקשיבי ותנסי מבטיחה לך שלא תפסידי שלך לעד מתוקה אני.

CUTEX

New member
בל יקרה ,

שום דבר לא יראה דבילי . תמיד תפרקי את כל תחושתייך . לכל אחת ואחד יש את רגעי המשבר שלו , את רגעי האפס שלו . את העובדה שכלום לא הולך לו וזה נראה שזה רק לו . כי כולם מצליחים חוץ ממך . טעות יקירתי . זו רק תחושה רעה . גם לך יהיה טוב , גם לך יסתדר משהו שבסופו של דבר יגרום להכל שיסתדר . תמיד זה הדברים הקטנים שגורמים לנו להרגיש רע וגם גורמים להרגיש טוב תזכרי את זה ים של דמעות בשתי עיני זה שיר יפה אבל אל תגרמי לנינט להתחרט שהיא שרה אותו כי היא גרמה לך לבכות :) את תגיעי ליעוד שלך , אני בטוחה אני סומכת עלייך . יום אחרי יום . צעד אחרי צעד . אני פה בשבילך . .

ב ל

New member
תודה...

מקווה שמה שכתבת באמת ישתממש כי כבר קשה... תודה על התגובה... תודה על הכל... ותודה שאת כאן..

berr

New member
בצל

בל יקרה. קודם כל, כל הכבוד שאת מצליחה להתגבר על הפרעת האכילה. את כותבת את זה כבדרך אגב, אבל כולנו פה יודעות כמה זה קשה ומגיע לך על זה את כל הכבוד שאפשר. ולגבי כל מה שעולה. זה נורמאלי. הרי עד עכשיו הכל נחסם בעזרת הפרעת האכילה. וזה מוכיח שאת עכשיו מספיק חזקה להתמודד עם הבעיות האמיתיות. אל תפחדי מזה. חברה אמרה לי פעם, כשהצגתי לה את אותה בעיה: אנחנו כמו בצל. זו רק עוד שכבה. אל תפחדי. בפנים יש טוב. תקלפי ותגיעי פנימה

ב ל

New member
תודה...

פשוט מרגישה נורא חלשה... תודה על המילים, ועל החוכמה, מקווה שאני באמת בריאה... כבר לא באמצת בטוחה, בכל מקרה תודה...

נועה18

New member
טלוש

לאף אחד לא מגיע לסבול בחיים החיים נועדו להנאות וליצירת זכרונות טובים ולא לסבל.... ואת, את בטוח לא נועדת לסבול... אני יודעת שאת חושבת שהטוב אף פעם לא יגיע ותמיד יפריעו לך כל הבעיות שלך והצרות שלך בחיים, אבל זה לא יהיה ככה! אני מאמינה שאת יכולה להתגבר על הכל כי כמו שאת אומרת שהצלחת להתגבר על הפרעת האכילה, זה השלב הראשון בתהליך, ואת תצליחי גם להתגבר על כל הבעיות שמציקות לך!!! אוהבת ומחזקת אותך פה תמיד ומקווה שתזכרי תמיד שאת יכולה לדבר איתי כשתרצי על הכל!!! והכי חשוב, אל תתני לזה אף פעם לשבור אותך.... תזכרי שאת הקובעת בחיים שלך ולא אף אחד אחר! אוהבת, נעמה

ב ל

New member
תודה מתוקתי...

כמו שאמרתי אני די חלשה עכשיו, מנסה רק להחזיק מעמד ולא ליפול כרגע... תודה שאת כאן... מבטיחה שאני ירגיש קצת יותר טוב אני יתקשר ונדבר קצת מזמן לא דיברנו אוהבת אני

בל

את צודקת- זה באמת אף פעם לא נגמר. הבעיות אף פעם לא ייגמרו לך. פשוט כי אין אדם בלי בעיות. לך יש את הבחירה מה לעשות עם הבעיות האלה, איך להתמודד איתן. את יכולה לבחור לתת להן להיכנס ולהציף את כל העולם הרגשי שלך, או שאת יכולה לנסות לשים אותן בצד. שהן יהיו שם, אבל לא יהיו הכל. שיהיו שם לצד כל הדברים הטובים שכן יש לך- חברים, ומשפחה, ובריאות. אני יודעת שזה קשה. אבל את צריכה אולי להשלים עם זה שהחיים לעולם לא יהיו מושלמים, ופשוט לנסות לראות מה את כן עושה עם המצב הנוכחי. איך את מתמודדת. אולי הייתי יכולה לעזור יותר אם הייתי יודעת ספציפית מה הבעיות. אני במסרים אם בא לך להשתפך...

טל.

כמו שכבר אמרו לך לא מגיע לך לסבול. לאף בנאדם לא מגיע לסבול. יודעת שקשה ונראה לך שאין פיתרון. אבל אני בטוחה שיש. שתינו יודעות שאת יכולה להתמודד עם זה. ולא לוותר. אין כזה דבר דבילי טל, את רוצה לדבר על מה שקורה לך. תכתבי.תוציאי את זה.אל תשאירי את זה בפנים... מגיע לך להיות מאושרת. ואני בטוחה שתמצאי את הדברים שמשמחים אותך בחיים. שגורמים לך לטוב. אל תוותרי, אל תרימי יידים. את לא אפס. יש בך המון. ואני אומרת את זה מכל הלב. *חיבוק* שמרי על עצמך טל.

ב ל

New member
תודה הדר...

סתם ברגע של חולשה רושמת את נהדברים האלו,הרי מאמינה בדברים אחרים מאמינה שיש עוד עולם טוב בסוף מאמינה שצריך להאמין ולקוות, קצת קשה לעשות את כל אלה שאני נמצאת למטה... תודה על חיבוק בחזרה שלך טל

../images/Emo14.gif

ריגשת אותי כל כך... לא יודעת מה לכתוב, ואני יודעת שכל קלישאה שאגיד לא תזיז לך בגרוש. אני אגיד שאני אן, קוראת, אוהבת, ומנסה לחזק. קבלי ממני חיבוק ענקי, ונשיקה... אין לך מושד איך מצאתי את עצמי בכל מילה ממלותייך... השיר, שכתבת בכותרת, שיר כזה עצוב ומרגש ו... תהיי חזקה. }{

ב ל

New member
תודה...

לא כל כך מכירה אבל תודה... המילים האלו שרשמת, הייתי צריכה לקרוא אותן, תודה

את עוד צעירה ויהיו לך עוד הרבה הזדמ

אני עברתי את גיל ה30 מזמן ואת די מזכירה לי את עצמי, כל דבר שניסיתי לא הלך לי ואם כבר הלך אז בקושי, ואם הלך טוב ומהר אז גם נפל מהר, זה מייאש מתסכל ומה לא, את צריכ להחזיק את עצמך ותני לעצמך לחדש כוחות אני אומר לך טאת זה מנסיון כי גם אני הייתי באותו המצב, אנשים ניצלו את חולשותיי בהתחלה, עד שנתתי לעצמי מכה בראש ואמרתי עד כאן הוכחתי את עצמי וזה לא היה קל בכלל, בעיקר בעבודה ניסו לכופף אותי אבל לא נתתי כי אם הייתי נותן היו מתפסים עליי עד היום, בכל מיקרה אני מקווה שתצאי מזה ומאחל לך הצלחה טיטו.

CRAZYIT

New member
רק לקרוא

את הכותרת ויש לי אבן בגרון..
אני פה בשבילך..

למעלה