ים של גז או תשובה יטיס גז

מצב
הנושא נעול.

עמית גל

New member

תשובה הולך לתת מכה של גז באירופה במחיר פי 3.5 מהמחיר לחברת חשמל. הגז יסופק ב - LNG (הובלה ימית של גז נוזלי האוניות מיוחדות) שווי נעסקה.... בערך 2.3 מליארד דולר. אז אל תגידו שלא ידעתם - דלק קידוחים

rikyc

New member
אפשר לדעת מאיפה המידע?

תשובה הולך לתת מכה של גז באירופה במחיר פי 3.5 מהמחיר לחברת חשמל. הגז יסופק ב - LNG (הובלה ימית של גז נוזלי האוניות מיוחדות) שווי נעסקה.... בערך 2.3 מליארד דולר. אז אל תגידו שלא ידעתם - דלק קידוחים
אפשר לדעת מאיפה המידע?

עמית גל

New member
חלומות בהקיציס

אפשר לדעת מאיפה המידע?
חלומות בהקיציס
חלמתי אתמול בלילה ובחלום ראיתי את יצחק תשובה עומד על גשר של אוניה עם כובע צהוב על הראש וצועק גז, גז, גז ומלא צרפתים רצים עם בלונים קטנים של גזיות ומחקים בתור שאיציק ימלא להם גז ואני בחלום מזה מבסוט כי המניה עולה ואז התעוררתי והבנתי שהכל היה חלום והתבאסתי והלכתי לישון

ציפס 1

New member
גז נוזלי ?????????????????????

רק ההשקעה האנרגטית העצומה שנדרשת לקירור הגז לכדי נוזל, תהפוך את כל העניין ללא כדאי מבחינה כלכלית. מה המקור שלך ?

עמית גל

New member
צ'יפס לך תמכור במבה

רק ההשקעה האנרגטית העצומה שנדרשת לקירור הגז לכדי נוזל, תהפוך את כל העניין ללא כדאי מבחינה כלכלית. מה המקור שלך ?
צ'יפס לך תמכור במבה
אין לך מושג בשינוע גז נוזלי אז למה לקשקש. ההובלה רווחית ביותר הבעיה היא שדרושה לכך אוניות מיוחדות שיש רק לחברות ספנות הסקנדינביות וביחוד החברה הפינית האקינן. אז שב בלול ותמשיך לאכול ביסלי

oliveron

New member
נכון וביחוד החברה הפינית האקינן

צ'יפס לך תמכור במבה
אין לך מושג בשינוע גז נוזלי אז למה לקשקש. ההובלה רווחית ביותר הבעיה היא שדרושה לכך אוניות מיוחדות שיש רק לחברות ספנות הסקנדינביות וביחוד החברה הפינית האקינן. אז שב בלול ותמשיך לאכול ביסלי

עמית גל

New member
אם אתה מתעניין אוליבריון אז...

אם אתה מתעניין אוליבריון אז...
דע לך שגם לנרווגים חברת ספנות גדולה עם 15 מיכליות LNG ושמה HAKA. איציק לא פרייר ולא יתן שישחטו אותו על הובלה !!!!!!!!!

ציפס 1

New member
ומה כל כך מיוחד במתנדבות

צ'יפס לך תמכור במבה
ומה כל כך מיוחד במתנדבות
סליחה באוניות הסקנדינביות ?

ס ו ח ר

New member
אם כבר מדברים על גז...

ומה כל כך מיוחד במתנדבות
אם כבר מדברים על גז...
היתה כתבה היום בחדשות על כך שהאוקריינים והרוסים (נראה לי) רבו בינהם ועכשיו לכל אירופה לא תיהיה אספקה של גז מישהו יודע משהו בנושא??? כי מכר צפוי בלאגן - השלכות כאלו ואחרות...

ציפס 1

New member
עוד לא המציאו את הבלאגאן שלא

אם כבר מדברים על גז...
היתה כתבה היום בחדשות על כך שהאוקריינים והרוסים (נראה לי) רבו בינהם ועכשיו לכל אירופה לא תיהיה אספקה של גז מישהו יודע משהו בנושא??? כי מכר צפוי בלאגן - השלכות כאלו ואחרות...
ניתן לפתור אותו באמצעות איזה מלחמה קטנה
ממש כמו שגדולי המדענים, גם של תרבויות חוצניות מאוד מפותחות
, טרם המציאו גז נוזלי

עמית גל

New member
בחיאאאאאת ראבאק.

, טרם המציאו גז נוזלי
בחיאאאאאת ראבאק.

conundrum3

New member
המושג הנפוץ הוא LNG

, טרם המציאו גז נוזלי
המושג הנפוץ הוא LNG
= liquid natural gas. לא מאמין? תפתח גוגל ותכניס את ראשי התיבות, או את הצירוף של שלוש המילים הללו ותראה מה תקבל. טכנולוגיה נפוצה להעברת גז.

עמית גל

New member
צ'יפס תקשיב

ומה כל כך מיוחד במתנדבות
צ'יפס תקשיב
אתה דביל, שוק ההון לא בשבילך חבל על הכסף תוציא את כל הכסף שיש לך לא משנה באיזה שער ותתן לאמא שתשמור לך. האוניות מיוחדות מאחר ומדובר המכליות מיוחדות המובילות גז בטמפ' מאוד נמוכה ואין להן יעוד אחר מלבד הובלת גז כמו טנקר שזה בעברית מיכלית להובלת דלק. הבנת ?

conundrum3

New member
עמית גל שאלה:

צ'יפס תקשיב
אתה דביל, שוק ההון לא בשבילך חבל על הכסף תוציא את כל הכסף שיש לך לא משנה באיזה שער ותתן לאמא שתשמור לך. האוניות מיוחדות מאחר ומדובר המכליות מיוחדות המובילות גז בטמפ' מאוד נמוכה ואין להן יעוד אחר מלבד הובלת גז כמו טנקר שזה בעברית מיכלית להובלת דלק. הבנת ?
עמית גל שאלה:
קודם כל פניה - בחייאת, אם אתה יודע ועושה רושם שאתה יודע, מה איכפת לך מה אומרים האחרים? למה לקלל וללכלך? לא מכובד. ולענייננו - דווקא אחרי ביטול ההסכם עם דוראד מה שאתה אומר הוא יותר מהגיוני, ועל רקע המשבר רוסיה-אוקראינה אפילו עוד יותר, וכעת נשארו לי רק 3 שאלות: 1. שמעת על חוזה כלשהו? 2. כמה אפשר להוביל בממוצע באוניות, מבחינת BTU? 3. קודם אמרת פי 3.5 מחח"י, אם אינני טועה, דהיינו בערך 7.5 $. נשמע לי סביר לתקופה. השאלה היא אם המשבר דלעיל לא אמור להעלות את המחירים משמעותית (נניח לכיוון ה-10?)

conundrum3

New member
נראה לי שהתעייפת...

צ'יפס תקשיב
נראה לי שהתעייפת...

ציפס 1

New member
נו ברור שאפשר להפוך כל גז לנוזל

צ'יפס תקשיב
נו ברור שאפשר להפוך כל גז לנוזל
אבל אין כזה דבר גז נוזלי. התגובה הקודמת שלי הייתה מעין קוננדרם, אבל אחרי שראיתי את רמת התגובות שלך ברור שהיה מיותר לצפות ממך לקצת תחכום או חוש הומור. חבל. מקווה שאלוהים פיצה אותך עם תכונות אחרות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה