ילד שני ?!

ממי101

New member
ילד שני ?!

שמתי לב שעולים פה מידי פעם על הרהורים לגבי ילד שני .שלישי . אני גם במתלבטות . יש אין ספור שיקולים ללמה כן . כולם ידועים . האושר הגדול , הרצון שהיא לא תשיאר לבד אלא תגדל בחברה ועוד. מה שעוצר אותי כרגע הוא (גם) הנושא הכלכלי. כיום אני יכולה לגדל אותה ברווחה . לגבי עוד ילד ? אני לא רוצה פגיעה ממשית ברמת חייה . (למען הגילוי הנאות בתי היא מאב ידוע - שלא נמצא כ ל ל בתמונת חייה ,עוד טרם היוולדה - ולכן אני מרגישה בשלב ראשון-שני של הפריה דרך תורם ) . מה איתכן ? זה מעסיק מישהי ?

טלטל11

New member
כל הזמן ../images/Emo4.gif

ההתלבטות בעיני היא בעיקר כלכלית, אבל, אני גם חייבת להודות, שאני גם חושבת על "העצירה" שבאופן טבעי תקרה לי לעוד שנה-שנה וחצי בקטע המקצועי עם בואו של עוד תינוק. בתור אחת שנמצאת בראשית דרכה המקצועית העצמאית ובלי חסכונות כלל, זה כרגע לפחות, נראה לי מכשול שיהיה קשה להתגבר עליו

nettki

New member
מילה במילה, בדיוק המחשבות שלי

רק שאני גם מאוד מקוה למצוא בן זוג ואולי נעשה יחד, רק שאני כל כך הרבה זמן לבד, עצמאית, שזה קצת מפחיד אותי לחשוב פתאום במונחים של זוגיות.

זואי11

New member
אפשר גם על ילד שלישי?

כשילדתי המיילדת צחקה כי רגע לפני שפיצי יצאה בשיא הכאב קיטרתי בחוסר מקוריות "בשביל מה הייתי צריכה את זה. למה עשיתי את זה לעצמי.."
רגעים בודדים לאחר מכן, הניחו את הגורה החמימה על גופי והיא החלה לינוק. בלי לשים לב אמרתי: "יו, אני רוצה עוד אחת". המיילדת והדולה פרצו בצחוק. וברצינות, בפנטזיות מימי התום תמיד הייתה לי משפחה עם 3 ילדים: בן ושתי בנות. (טוב, בפנטזיות מהתקופה ההיא היה גם בעל ובית עם גינה). ברור לי שאם היו בידיי האמצעים הכלכליים הייתי כבר עובדת על השלישי(ת). למרות שההריונות שלי לא קלים אני מוכנה לסבול 9 חודשים נוספים בשביל עוד יצור צרחני ומרייר (תיאור מצב מדוייק מהרגע) בגילי המופלג אני צריכה להתעשר מהר או שזה כבר לא ייצא (מי אמר 50 מליון בלוטו?). מקווה שאולי בכל זאת עוד אספיק...

l i l o 1

New member
בא לי מהרגע שהפיצקי נולד ...

חולמת על עוד אחד/ת מהרגע שילדתי, מצבי הכלכלי בקושי מאפשר לי לגמור את החודש וזה קושי לא מבוטל אז כרגע זה נשאר בגדר חלום שכנראה שאצטרך להשלים איתו

ממי101

New member
אני עדיין לא בויתר על הרצון

אני בהתארגנות כדי להגשימו . (ככה אני מקווה)

nina L

New member
לא העליתי על דעתי למעט בתיאוריה

רחוקה, ש'ידעתי' שלא אממש - אימהות לשניים. כמובן, שאם הייתי זוכה בחמישים המיליון ו/או חיה עם נסיך חלומותיי (האציל האמיד. דארסי של ג'יין אוסטין מגירסת הבי בי סי - קולין פירת' - עדיף גם עדיף) זה היה שונה, אבל. ציפיתי לאחד. לאחר הבטא האסטרונומית שלי בחנתי את השטח והגעתי לאולטראסאונד ערוכה ומזומנה לגמרי לדילול במקרה של הריון מרובה עוברים, א ב ל, נוכח שני האפונים
ושני הדפקים
על המסך (אז גיליתי לראשונה שיש ברחמי 2) נפערה אצלי תהום עמוקה ומרה של אבל וצער מן המחשבה על פרוצדורת הדילול. שכבתי שם בחדר החשוך עם יד הלומה על הפה (הבהרה: אני בעד דילולים והפלות לחלוטין! - עקרונית ולפי החלטתה של כל הרה. רק מתארת את הקושי הפרטי שלי!). נהייתי חולה ממש, נפלתי למשכב וכעבור כמה ימים - לדעתי לא במקרה, מאמינה לחלוטין בקשר הפסיכוסומטי - התחלתי לדמם כמו משוגעת. כמובן שזה הבהיל אותי עוד יותר ומייד נקטתי בכל אמצעי כדי לשמור על ההריון הכפול הזה. ידעתי שזה ידרוש מאמץ כביר ולא אנושי כמעט (לא שיערתי עד כמה...
) פיסית-נפשית-כלכלית, אבל החלטתי יותר מן הכיוון של מה אני לא עושה.. למזלי היו אתי אחותי ובני משפחה שאני מאד מעריכה שתמכו מאד בכך, אלמלא כן, לא יודעת מה היה קורה. אני עצמי הייתי באיזו תהום ונדרש רק פיפס קל של שיקוף מצדם שזו לא התאבדות קמיקאזית וזה אפשרי עם כל הקושי. נאחזתי בזה כמו במצוף לאויר לנשימה (אין עצמאית ממני בהחלטותיי, אבל כאן הייתי קרוסה). אין לי הרבה תובנות מעשיות ואחרות עדיין - הבנות בנות חודשיים וקצת - רק מנצלת את הבמה לספר על איך 'החיים' ניהלו אותי בקטע הזה.

judith4

New member
ראשית, דארסי (קולין פירת') הוא שלי!

שנית, חשבתי על שניים, לא האמנתי שיהיו שלושה (למרות שאמא שלי איימה עליי - אל תעשי תאומים). מודה קשה - קשה מאד (כמו שאמרתי בהודעה של נינה - כך אני עונה על כל הודעה בזמן האחרון), אבל יכולה להוסיף גם מהפן האחר, שעכשיו שהגדול הכיר, הפנים ומקבל את הצמד כאחיו הקטנים והוא האח הגדול הגאה אז יש גם רגעים של סיפוק וקורת רוח. אין ספק שיש ויתורים גדולים בהרחבת המשפחה, התלבטויות לגבי מסגרות חינוכיות וכו'. אין ספק שתמיכה כלכלית אפילו בתאוריה מאד מאפשרת העזה - כך שזה בהחלט מאד מאד סובייקטיבי לכל אחת ואחת.

nina L

New member
וכמובן... צריך לומר את הברור מאליו?

(אני וההצתה המאוחרת שלי בהודעות...) לא מצטערת לשניה, כמובן, כל גרעפץ וכל מבט וחיוך אלוהי שלהן שווה ה-כ-ל
...

Lucy4

New member
רוצה רוצה רוצה

כמעט מייד רציתי בעוד... בעיקר חושבת רק על הקטע הכלכלי... לא על היכולות שלי להתמודד מאמינה שלמרות כל הסיכויים אולי זה יקרה לי...( די בהכחשה שישנה אפשרות שלא אעשה זאת) מנסה לשער את גודל הויתורים אבל כל הזמן ברור לי מה הרווח שאלה לי לאילה שעשו את מספר שניים...אולי סוג של סקר... האם קפצתן למים מבלי לחשב כל גרוש וגרוש? רק בידיעה שהילד/ילדה ירצו באח/אחות וגם כי אתן רציתן לאילה שהתלבטו התחבטו ועשו....מה עשה להן את זה סופית?...........

המתרשמת

New member
ודאי

לא הייתי מתחילה את התהליך, אלולא הייתי מראש חושבת על השני. נראה לי לא פייר לילד, שאני אהיה כל עולמו. חשוב לי שבני יהיה בחברת ילדים. הקשר שלי עם אחי מאד משמעותי לי וחשוב לי שגם לבני יהיה דבר מה כזה. אתמול אמרתי לאמי, שאם זה היה תלוי בי, הייתי רוצה4 ילדים...

למעלה