ילדתי

נורקס

New member
ילדתי../images/Emo13.gif

ילדתי
בשבוע 39+3 בשעה 20:47 ביום שישי בבי"ח סורוקה תינוקת מדהימה במשקל 3.440 בלנל"ק מהיר אבל כואאאאאאב. מעדכנת בקצרה, כי המלאכה מרובה זה קרה ביום שישי האחרון. ישנו כולנו צהריים במיטה שלנו: אני,הזוג ושני הילדים והקטנה שבבטן בועטת בחוזקה ולי בראש עוברת מחשבה "איך השק נשאר בכלל שלם...". והנה, המחשבה לא מספיקה לחצות את ראשי וירידת מים בשצף קצף ועוד ועוד ועוד. מזעיקים שכנה ונוסעים למיון. בנתיים אני בלי צירים. הגענו למיון בשעה 15:00. אני בפתיחה של 2.5 ומחיקה של 90%. במוניטור צירים יפים, אני מרגישה קצת אבל בקטנה, לא יותר מהצירצורים שהיו לי בחודשיים האחרונים. ממתינה בתור במיון לבדיקת רופא, הצירים מתחזקים ומתחזקים. אני מסמנת לבעלי שיכנס, כבר קשה לשאת את הכאב, אני מתחננת לאחות שיכניסו אותנו כבר לרופא. אני בפתיחה 3 ומחיקה מלאה, נכנסים לחדר לידה. לידה ראשונה היתה לי מדהימה,בלי אפידורל, לידה שניה קיסרית. ועכשיו, מאד רציתי לידה טבעית אבל אני חוששת שלא אוכל לעמוד בכאבי הצירים ומבקשת אפידורל. מחכים למרדים ומחכים ומחכים ומחכים. בבדיקה הבאה אני בפתיחה 5, בוכה עם דמעות לרופא שיקרא כבר למרדים כי אני עומדת למות. ובאמת ככה הרגשתי שהכאב קורע אותי מבפנים ואני לא יכולה לשאת את זה. בסוף המרדים מגיע. איש לא נחמד בעליל שמסביר , בהתאם לנוהל, את הסכנות שבאפידורל. אנחנו מקשיבים בחשש, אני מנסה להבין מה לעשות. הצירים כבר מאד חזקים וצפופים, כמעט ללא הפוגות. מבקשים לחשוב על זה קצת, גם ככה הוא אמר שלוקח 40 דקות עד שמתחיל להשפיע. אני כאובה, כאובה מנסה לנשום ולא מצליחה, מרגישה כמו ברכבת הרים שאני רוצה כבר לרדת ממנה ואין לי איך. כעבור כ-20 דקות המיילדת מגיעה ואומרת שאני ממש מתקדמת ואולי זה יהיה מאוחר לאפידורל. מוותרת בלב כבד. אחרי זמן קצר מרגישה לחץ עצום. צועקת למיילדת שתבוא כי יש לי לחץ. אני בפתיחה של 10. מתחילות הלחיצות שנמשכות כחצי שעה. מנסה כל מיני תנוחות לקדם את הלידה: כריעה, עמידת שש...התנוחות מתאפשרות כי התינוקת עם ניטור פנימי. הכאב חזק מאד, מנסה להרפות ולנשום. התינוקת כל פעם יורדת בציר ועולה במנוחה. אני מתחילה להתייאש ולאבד כוחות. שני רופאים מגיעים ומסבירים בעדינות שבזמן ציר נרשמות האטות דופק ובמנוחה יש התאוששות, אז בנתיים אפשר להמשיך אבל אם ההאטות ימשכו, יתכן ונגיע בסופו של דבר שוב לחדר ניתוח. זה נותן לי פתאום כוחות ואני לוחצת בכל העוצמה, מנסה למשוך עוד את הציר וללחוץ כמה שיותר. והנה הראש מבצבץ והגוף אחריו, צריבה חזקה ואחרי שניה היא בחוץ והנה היא עלי. מדהימה!!! אני מאושרת שזה מאחורי ושהכל עבר בשלום ושהנה אני עם ידיים מלאות. מרגישה אסירת תודה להשם יתברך שמו. השיליה יוצאת שלמה, אם כי אחרי מאמץ לא קטן. וזהו, הכל מאחורי, או שמא לפני
והריח הזה שלה, המשכר והעור החלק והמשהו הקטן והטהור הזה שמכיל סוד קטן-ענק של בריאה. הלידה נמשכה סה"כ שעתיים ורבע.לידה מהירה, ללא שום התערבויות אבל הכאב הזה עדיין חרוט בכל תא בגופי. והנשמה הקטנה הזו שנכנסה לחיי נמצאת כאן לידי בתוך גוף קטן, חם ומתוק. קוראים לה יעל ואני מאוהבת בה כבר לגמרי מאחלת לכולן לידות קלות ובמועד ותינוקות בריאים

שונצו

New member
המון מזל טוב נורקס יקרה!

איך זה שלא ידעתי בכלל שאת בהריון..... המון אושר מבתך הטריה!

עופריקה

New member
ידעתי! ../images/Emo8.gif

היום ממש היתה לי הרגשה שכבר ילדת. בלידה רגילה. בוביק, קודם כל מזל טוב והרבה בריאות! ריגשת אותי מאוד. את יכולה ללדת את רואה? כמעט לבד! כן, זה מה שקורה הרבה פעמים בויב"ק. לידות יחסית מהירות. וטובות!
ואם יורשה לי, נראה לי שהכאב העצום והכל כך שונה מהלידה הראשונה, נעוץ בלחץ ובאי הוודאות שהתווספו לך הפעם. מאחלת לך הרבה רגעי מנוחה, שהגוף ירגע ושתהנו מכל רגע של אושר ומתיקות מיעל, התוספת הטרייה למשפחה המקסימה שלכם. אוהבתותך וד"ש חמה בבית

shlomitit

New member
מזל טוב! ויב"ק היי

שמחה שהצלחת כמו שרצית. הרבה אושר ובריאות ושפע חלב!

וואו!!!

מזל טוב! בשעה טובה! איזה כיף לקרוא הודעות כאלה.
מאחלת החלמה מהירה, פוסט נהדר ושפע חלב. מי יילדה אותך בסוף?
יום הולדת שמח

נורקס יקרה מהפורום השכן

מזל טוב!!! איזה יופי, תודה על השיתוף. שיהיה לך פוסט קל ומעבר קל ככל האפשר לאמהות ל-3.

Rכיטקטית

New member
../images/Emo8.gifבאת לי בזמן...

ויב"ק קצר זה מה שאני צריכה
למרות הכאב העצום נשמע נהדר! פוסט קל והרבה מזל טוב

animar1

New member
מזל טוב!נהדר שילדת לפני

שבוע 40 שראיתי ששאלת לגביו.. שמחה בשבילך שילדת כמו שקיווית, את "נקראת" בכזה היי שכמעט בא לי להיכנס להריון שוב... שיהיה לכם כיף לגדל את יעל.

יו, יו, יו... איזה יופי מותק!

איך שימחת אותי בהודעה הזו, אני כולי חיוכים
האמנתי איתך ובשבילך שתהיה לך לידה טובה ובריאה, ואני מאושרת שזכית לחוויה מתקנת ושמחה. הכאב הגדול, כנראה, הוא גם פונקציה של המתח והסטרס ממה ואיך יהיה, והרצון/צורך האדיר שיגמר בשלום ובטוב. אז נפלא שאת אחרי, שעבר בשלום, שכולכם בריאים, שיש לכם יעל קטנה ומתוקה, שאתם סופסוף משפחה גדולה של שלושה אוצרות. מתחברת להפליא למשפט שלך: "והריח הזה שלה, המשכר והעור החלק והמשהו הקטן והטהור הזה שמכיל סוד קטן-ענק של בריאה...". תהני, תהנו ממנה. מזל טוב בשפע!

rayshlomi

New member
יעל..מממ.. איזה שם מהמם

השם הזה בראש שלי בשבוע האחרון ואני לא יודעת למה. אולי בגלל יעל שלך שאת מתארת אותה כ"כ מתוקה שבא לי לסוע עד אלייך ולהסניף אותה (למרות שאנו לא מכירות באופן אישי). מזל טוב!

מזל טוב!

איזה תיאור מדויק במשפט אחד מקסים "והריח הזה שלה, המשכר והעור החלק והמשהו הקטן והטהור הזה שמכיל סוד קטן-ענק של בריאה". עברו רק חמישה חודשים מהלידה האחרונה, אבל במשפט אחד קטן נתת דחיפה ענקית לדגדוג שמתחיל אצלי לעוד ילד. אני מתאפקת... שתהיה התאקלמות קלה לכל המשפחה לאור התוספת, שפע חלב ורק טוב

מזל טוב! שם מקסים

אני חושבת שטוב שהמסביר טרח להסביר את הסיכונים שבאפידורל, שתקבלי החלטה יותר מודעת ומושכלת. האם את שמחה בדיעבד שלא לקחת אפידורל?

מזל טוב!!!

איזה יופי! כל כך שמחה בשביל שהיתה לידה טבעית ומהירה ולא עוד קיסרי. את מדהימה! והגוף שלך ללא ספק, למרות הקיסרי, זכר וידע איך ללדת!

mumpitz

New member
קולולולולוש ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo142.gif../images/Emo213.gif../images/Emo19.gif../images/Emo23.gif

הרבה נחת !מזל טוב!

מזל טוב!!

איזה סיפור מרגש. אני כרגע בחודש שביעי ומתחילה לפחד מהכאב... אני צריכה לחזור לשיטת קיי... המון בריאות, אושר ושמחה לכל המשפחה!!

למעלה