ילדתי!!!!!!

ילדתי!!!!!! ../images/Emo13.gif

וואו, אני לא מאמינה שאני ממש כותבת הודעה כזאת. כל פעם הייתי קוראת הודעות של בנות אחרות שילדו ושואלת את עצמי מתי כבר אני אכתוב כזאת- והנה זה הגיע! ביום שלישי בבוקר, בדיוק לפני שבועיים כתבתי שיש לי התכווציות לא ממש כואבות ואני לא יודעת אם זה צירים. כתבתי שלא תיזמנתי אותם כי לא נראה לי שזה צירים. באותו יום היה לי תור לרפלקסולוגיה. הלכתי לרפלסולוגית והיא החליטה לתזמן. זה היה בדיוק כל 5 דק'. בערך אז הבנתי שאני כנראה עומדת ללדת בקרוב. זה לא היה כואב או משהו ופחדתי ללכת סתם לבית חולים ושישלחו אותי אז החלטתי ללכת למכבי שיעשו לי מוניטור. הלכתי למכבי ועשו לי מוניטור והיא אמרה שזה צירים מאד חלשים ולחכות עוד קצת לפני שאני הולכת לבי"ח. איך שקמתי מהכיסא, התחילה לי ירידת מים- מים מקוניאלים. חיברו אותי שוב למוניטור, הצירים התחזקו מייד עם הירידת מים. רופאה בדקה אותי, הייתי בפתיחה 2 וחצי אבל הראש היה מאד למטה. היא אמרה שאני בלידה ואמרה לי ללכת מייד לבי"ח בגלל המים המקוניאלים ובגלל שאני נשאית GBS (רציתי ללכת קודם הביתה להתארגן). משם נסענו לעין כרם, אני עם צירים כואבים הייתי חסרת סבלנות ועיצבן אותי שאני צריכה לעשות מוניטור שוב (הבאתי את המוניטור ממכבי ומכתב מהרופאה שאני בלידה פעילה). ניכנסתי לחדר לידה בערך ברבע ל4. נתנו לי אנטיביטויקה, אח"כ נוזלים וברבע ל5 כבר הגיע מרדים. אפידורל זה המצאת המאה! אחרי שקיבלתי אותו הרגשתי באופוריה פתאום בלי הכאב שהיה קודם. לקח הרבה זמן מפתיחה 2 וחצי שאיתה נכסתי לחדר לידה ועד שהגעתי לפתיחה 4 וחצי (8 שע' בערך) אבל מפתיחה 4 וחצי למלאה לקח חצי שעה- המיילדת הייתה בהלם. מזל שלקחתי אפידורל, ישנתי רב הזמן. בלילה שקדם ללידה לא ישנתי כלום והייתי מותשת. אם לא הייתי ישנה לא היה לי כח ללחיצות. מפתיחה מלאה עד שיצא התינוק לקח 40 דק'. הייתה לי מיילדת מדהימה. לא היה לי תפרים (תודות לאפי נו). המאמי שלי נולד 3.360 כשהתינוק יצא אני לא זוכרת את עוצמת הכאב, אני רק זוכרת שצרחתי.... בעלי שהיה בחוץ ידע ככה שחלק מהתינוק כבר בחוץ לפי הצרחה.... לכל הבנות שמתכננות לקחת אפידורל, הנה משהו שאף פעם לא שמעתי עליו לפני הלידה- אפידורל גורם לגירוד בלתי נסבל! אני מתארת לעצמי שאצל חלק זה יותר טוב אצל חלק יותר גרוע- אצלי היה נוראי. נתנו לי משהו בשביל זה וזה באמת עזר. סורי על האורך...... בהצלחה לכולן בהמשך.... תישנו כמה שאתן רק יכולות.....

מיכה32

New member
ראשונה להגיד מזל טוב !! ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מאחלת לכם המון אושר ושמחה

טינקי3

New member
מזל טוב מתוקית../images/Emo140.gif

איזה כייף- עוד בוגר לפורום. מה שמו? לגבי האפידורל- זה אינדיבדואלי יש כאלו שמגרד להן הגוף ויש כאלו שרועד להן כל הגוף בלי הפסקה. אני הייתי אחת מהבנות שרעד לי כל הגוף בלי הפסקה!!! אמא שלי באיזה שלב פשוט נלחצה מזה. היא לא יכלה לראות את כל הגוף רועד... אבל בננו מה זה משנה, כמו שאת אומרת המצאת המאה!!!!

למעלה