ילדתי! כל כך מאושרת לכתוב- ילדתי!

ttaa11

New member
ילדתי! כל כך מאושרת לכתוב- ילדתי!

סוף כל סוף זה הגיע. אחרי שנים של טיפולים ואין ספור זריקות ותרופות, IVFים ,תרומות ביצית בחול ובארץ- והריון תאומים בנים לא זהים שהסתיים בשבוע שעבר בשבוע 34+5, אחרי שבועות של צירים סדירים וגרד מטורף ואפילו קצת פתיחה לקינוח- ופתאום תוך שעתיים התרחשה פתיחה של 3 אצבעות ודחוף לניתוח. הניתוח היה מהיר וממש לא מלחיץ. הייתי בהיי. ההם נולדו במשקל 2 קילו ושני קילו 200. מתוקים ומקסימים- ישירות לפגיה ל4 ימים ועוד חימומים קלים בפנסיון ביולדות ואחרי שבוע מיום הלידה- הביתה. כל הצוותים במחלקות בקפלן היו נהדרים , גם ביולדות ב, גם בחדר ניתוח וגם בפגיה וילודים. באמת שהם מקסימים. אנחנו מתרגלים בבית. בינתיים כמעט הנקה מלאה ומקווה לייצר מספיק חלב לשניהם. מדהים! אז תודה לבנות בפורום הנהדר הזה שנתנו לי כ"כ הרבה עיצות ותשובות לאין ספור השאלות ששאלתי. בית חם באמת! לא נפרדת ומאחלת לכולכן המשך הריון קל ומשעמם ושנה חדשה נהדרת! באהבה רבה צפי

לולי 101

New member
מזל טוב../images/Emo24.gif

איזה יופי שאת אחרי. הרבה ברכות להולדת הגוזלים החדשים. גדלו אותם בנחת ובכיף.

romi42

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo85.gifמזל טוב להולדת שני הנסיכים../images/Emo65.gif

אכן הרגע המיוחל.....המון מזל טוב,שתגדלו אותם בנחת,בריאות והמון סבלנות התאוששות מהירה מהקיסרי,והמון הצחלה עם ההנקה מאיזה שבוע התחילו לך הצירים???היית מאושפזת כל התקופה??

ttaa11

New member
המון תודה על כל הברכות והאיחולים

הייתי מאושפזת או אנד אוף במשך שבועיים שלושה. הצירים התחילו סביב שבוע 30. התגברו כל הזמן.. כצפוי אבל הכל עכשיו בסדר שני המתוקים יונקים ומשלימים במטרנה סנסטיב וגם אנחנו מתרגלים.. איזה כיף..

הפי3

New member
יו איזו שמחה, את נשמעת מאושרת! מזל טוב../images/Emo65.gif

שירישי

New member
מזל טוב צפי היקרה../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

מאד מאד מרגש
איזה יופי לקרוא שהיתה לך חוויה כ"כ מוצלחת בבית יולדות ובשהות הקצרה בפגיה. נפלא שכולכם כבר ב
מאחלת לך גידול קל ומהנה של התאומים

מזל טוב!!! ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

צפי, כ"כ כיף לשמוע ממך כזאת בשורה! אני כ"כ מאושרת בשבילך! התאור שלך מאוד ריגש אותי- זה ממש מדהים איך כל הטיפולים וגם קשיי ההריון היו שווים הכל כדי להגיע לרגע הזה! אחלה משקלים, יש כבר שמות? מאחלת לכם המון בריאות ואושר, החלמה מהירה לכולכם!!
ואולי עוד נתראה ברחובות...
טיפטיפ

2גוזלים

New member
המון ברכות ומזל טוב!

שתמשיכי להיות בהיי ולרוות רק נחת מכולם! את מוזמנת לשאול שאלות לגבי ההנקה ולבקר בפורום הנקת תאומים. בהצלחה! והמון מזל טוב!

מזל טוב והרבה אושר ושמחה.

שהחיים מעכשיו יהיו רק קלים ומהנים ושמחים ומלאים באהבה.

Babychicklet

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifצפי!!! מזל טוב!!!!

בדיוק חשבתי לעצמי לאן נעלמת בזמן האחרון, ואפילו העזתי לחשוב שילדת... אז הנה באמת ילדת. נפלא שחווית הלידה הייתה טובה, ושהיית מרוצה. מאחלת לך המון המון המון מזל טוב, רק אושר ונחת מהקטנטנים. מחכה לראות תמונות (שתעלי כשיהיה לך זמן)... מאחלת גם כמה שעות
בין לבין (עכשיו עם או בלי הכרית נראה לי שהנחירות לא יהיו מה שיפריע
) שולחת לך חיבוקים
ונשיקות
.

מזל טוב! רק אושר ../images/Emo39.gif

סחתיין על המשקלים, ועל השבוע בו ילדת. התאקלמות נעימה ומהירה :)

למעלה