ילדתי את נגה!!!

קלמרית

New member
ילדתי את נגה!!!../images/Emo99.gif

שלום לכולם, בשבוע האחרון נעלמתי.........וחזרתי עם בשורות נפלאות: ב- 21.3.05 (ים לפני התל"מ), אור ליום שני, נולדה נגה שלנו, מלאכית קטנה וטהורה. לידת זירוז (בלון ואוקסיטוצין): 4 ורבע שעות בחדר לידה ו....הופ - אנחנו הורים! סיפור לידה ותמונה יבואו בהמשך...

27חומד

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב!../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif../images/Emo39.gif

הרבה אושר והנאה!

noga30

New member
מזל טוב מנגה הגדולה../images/Emo140.gif

כשהייתי ילדה התרגלתי שאף פעם לא אמצא עוד ילדה שקוראים לה גם נגה, והיחידה שהכרתי היתה אמא של ילד מהכיתה של אחי הקטן. איך שזמנים משתנים. היום אני שומעת יותר ויותר על ילדות שקוראים להן נגה, ולי אישית השינוי בשכיחות שלו מוזר, אך מובן
. אני יכולה לספר קצת איך השם, מנסיון: שם החיבה שהיה לי הוא נוגי, עכשיו כשנעלמה לה גלידה טנא-נגה, אז כבר אין שום דרך לצחוק עליו, תמיד שואלים אותי אם אני נגה עם עם או בלי ו', עולים חדשים צוחקים שהמשמעות של נגה ברוסית היא "רגל".

קלמרית

New member
מעניין לדעת!

שם שידענו עוד מלפני ההריון, דרך-אגב. במקרה יצא שגם נגה שלנו יצאה לאוויר העולם לפנות בוקר, עם אור ראשון. רצינו שם ישראלי, מובהק של בת (עדיין לא מכירה בנים בשם נגה), של שתי הברות ועם משמעות יפה. זהו. מבטיחה לעדכן בהמשך... והנה אני כבר מצרפת תמונה של נגה... בת 6 ימים.

leegil

New member
איזה בובה--גוזלית קטנה-../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif|@

שיהיה במזל טוב--המון אושר,ונחת והמון אור!!! אויי זה עושה לי פרפרים בבטן..

etik

New member
איזה שילוב שלך ושל בעלך - סוף הדרך

ממש מתוקה

למעלה