יכול להיות שזה נגמר ?

יכול להיות שזה נגמר ?

אומרים שהיה פה שמח לפני שנכנסתי, והכל היה פשוט נפלא עד שהגעתי שומר עברי על סוס לבן, בלילה שחור בחורה חסודה עזרה לו לגמור תל אביב הקטנה, חולות אדומים, משגל אחד בין שני עצים שיקמים, אנשים יפים מלאים חלומות ואנו באנו ארצה להנות עם הבנות, כי לנו, לנו, לנו ארץ זאת. כאן, איפה שאתה רואה את הדשא היו פעם רק בחורות ערומות אמרו שפעם היה כאן חלום נהדר אבל כשבאתי לראות לא מצאתי שום דבר יכול להיות שזה נגמר? יכול להיות שזה נגמר? אומרים שהיה פה שמח לפני שנכנסתיי והכל היה פשוט נפלא עד שהגעתי תחרה, ביריות, תחתון שחור וכוכבים דילדו, ויברטור וילקוט הכזבים קצפת, תותים, נשיקה על צוואר, ירון זהבי מר אפצי, תמר, בחורות יפות, מכנסיים קצרים היה להם בשביל מה לקום בבוקר כי לנו, לנו, לנו ארץ זאת כאן, איפה שאתה רואה את הדשא... אומרים שהיה פה שמח לפני שנכנסתי והכל היה פשוט נפלא עד שהגעתי.

leonlev

New member
לי

דווקא עלתה בראש דמותו החסונה של אלכסנדר זייד "השומר " האגדי, רכוב על סוסו מבסוט , אחרי שבחורה חסודה עזרה לו לגמור.

מהבחינה הזו באמת היה שמח אז../images/Emo45.gif

אבל זה לא נחשב... אז זה היה "למען המולדת"

leonlev

New member
"אנו באנו ארצה.......

לבעול את הבנות בה. אהה כן ולקבל סל קליטה.

../images/Emo189.gifאני מחכה לגירסת הבדס"מ

ל"באב אל וואד".... משהו כמו: "בצידי הדרך מוטלים קונדומינו".....

leonlev

New member
יש לי משהו חמוד בשבילך

תמים עם ריח של פעם. פיתחו את השער, פיתחוהו רחב, עבור תעבור פה שרשרת זהב: אבא ואימא ואח ואחות, וחתן וכלה, במרכבת קלה. פיתחו את השער, פיתחוהו רחב, עבור תעבור פה שרשרת זהב: סבא וסבתא ודוד ודודה, ונכדים ונינים במרכבת פנינים. פיתחו את השער, פיתחוהו רחב, עבור תעבור פה שרשרת זהב: אגס ותפוח ודבש לקינוח, ורקיק צהבהב על צלחת זהב. פיתחו את השער, פיתחוהו רחב אני חושב קדייה מולודבסקי אולי טועה.

א פרח

New member
לי

דווקא עלתה בראש דמותו של טרומפלדור שארצנו (כך התעקשה שיקראו לה) אחת הנערות החסודות בתל חי עזרה לו לגמור...

leonlev

New member
אז מה את אומרת בעצם

שהמשפט המפורסם "טוב לגמור על ארצנו" הינו משובש? עוד פרה קדושה נשחטה.

א פרח

New member
אני?????????

אני רצחתי פרה קדושה? <א.ש. מעפעפת בעייני ושפתיי משורבטות במבט תמים> אופס לא, לא זו לא הפרה הקדושה שם על המנגל, סתם פרה רגילה....

leonlev

New member
אם זאת

לא פרה אדומה היא לא יכולה להיות קדושה. סתם פרה של יום חול. נזכרתי בבדיחת הילדים השכונתית שלי : אמרו לך שאת דומה לפ(א)רה פוסט? כן? את בטח דומה אבל לא מהצד של הפוסט.

א פרח

New member
ברוך הבא../images/Emo140.gif

אני בטוחה שיהונתן תומך בהתלהבות בגירסה הנ"ל.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אה, זה חוש הומור? שיט, כנראה שפיספסתי את הQ לצחוק
(ואני מתעקשת שיהונתן גפן לא היה שמח על הגירסה הזו. אפילו צדי היה אומר שישנה בעיה עם החריזה והמשקל
)

לא צועקת, צווחת

אפילו שלפעמים מספיק לי לעשות עם העיניים והם כבר מבינים מה אני רוצה. לעשות עם העיניים או שהבנת?

למעלה