יישום ´ארבע ההסכמות´ - דיווח

יה-יה

New member
יישום ´ארבע ההסכמות´ - דיווח

1. שמירה על טוהר המלה 2. לא לקחת שום דבר באופן אישי 3. לא להניח הנחות 4. לעשות כמיטב יכולתי הבמה שלכם...

יה-יה

New member
אצלי (2)

{אני ממספרת את הדיווחים של עצמי, כדי שיהיה לי קל לעקוב אחריי
} 1. שמירה על טוהר המלה - ** ריכלתי עליי הרבה השבוע
. סיפרתי על עצמי... (עובדות מתובלות ב´אגו´...). ** שיקרתי לכמה אנשים - כשהייתי באילת, ישבתי בחוף שבו כולם רקדו (כמעט כולם) ואני, (כרגיל
), רקדתי רק עם כף רגלי השמאלית. מדי פעם בא מישהו ושאל למה אני לא רוקדת... נמאס לי להסביר, אז אמרתי שאסור לי, כי אני אחרי תאונה. נורא ואיום, אה...? אותי זה הצחיק, מה גם שאם אנו בוראים את המציאות שלנו במילים, אז לא עשיתי לעצמי שום נזק, כי אני כבר אחרי התאונה
. 2. לא לקחת שום דבר באופן אישי - אין לי מושג איך... זו עדיין ההסכמה הקלה ביותר בשבילי (אני ממשיכה להפתיע את עצמי בעניין). בכל פעם שעולה שמץ של משהו ´אישי´, אני נזכרת שכל אחד חי ויוצר את החלום ש-ל-ו ואני את ש-ל-י. 3. לא להניח הנחות - השתפרתי קצת... יש לי עדיין סרטים שלמים בראש על דברים שמעולם לא קרו, על דברים שאנשים מעולם לא אמרו, על מחשבות שאנשים מעולם לא חשבו (מה שמסתבר לי, כמובן, רק בדיעבד, הרבה אחרי שהסרט אצלי נגמר). דוגמא? בבקשה: הכרתי מישהו באילת, קבענו שאתקשר אליו בשעה מסוימת ואשאיר לו הודעה במשיבון, אם נוכל להיפגש מאוחר יותר (הוא עבד בזמן שהתקשרתי והטלפון היה כבוי). ההודעה שלו אמרה משהו כמו: "אני באילת עד לתאריך כך וכך... תשאירו הודעה... בלה בלה בלה...". אני, ברוח שטות אילתית חמימה, השארתי הודעה: " היי, זו יה-יה (כן, בטח, קוראים לי יה-יה...), תתקשר אליי לקראת הכך וכך (התאריך שהוא השאיר בהודעה)" הבחור שמע את ההודעה. התקשר? לא... או קיי, NEXT, הוא לא מעוניין. אחרי כמה ימים לא התאפקתי, רציתי לדעת ולא להניח הנחות. התקשרתי לברר מה קרה ומסתבר שהוא שמע: ´תתקשר אליי בתאריך כך וכך...´. הוא לא הבין למה אני דוחה אותו לתאריך ההוא (שנינו לא נהיה באילת בתאריך הזה...), שהרי קבענו לאותו יום. (אם הנקודה לא לגמרי ברורה- אני אמרתי "לקראת התאריך..." והוא שמע "בתאריך...". אני צחקתי, הוא לא...). מה יצא? אני השארתי הודעה בצחוק בקשר לתאריך. הוא לא התקשר בגלל ההודעה (שאותה הוא תפס ברצינות). לא נפגשנו. אני התאכזבתי, כי חשבתי ש... הוא התאכזב, כי הוא מעוניין. אם הייתי מתקשרת למחרת (עוד באילת), ולא מניחה שהוא לא התקשר, כי הוא לא מעוניין... 4. לעשות כמיטב יכולתי כל שאוכל לומר הוא שלמען אחרים אני עושה כמיטב יכולתי. למעני? לא בטוח...
יה-יה

ומעניין כמה בחורים פיספסתי

עם ההנחות שהנחתי בחיי
בכל אופן, לא מתעסקת בעבר. העיקר היא השנייה הזאת 1 2 3 אחת שתיים, אקו אקו, אההההה, אההההה...1 2 3

למעלה