ייצוג הסטודנטים בישראל- בזיון!

המושבת

New member
ייצוג הסטודנטים בישראל- בזיון!

יום א´ האחרון - תחילת השביתה. עוד יומיים קודם לכן, אמר יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית לכתב "ידיעות" שבמידה והשביתה תימשך יותר משבוע (קרי: עד יום ראשון הקרוב ואילך), אזי תיזום ההתאחדות השבתה כללית של 7 האוניברסיטאות הגדולות. ואני אומר שהייצוג שלנו, כסטודנטים, הוא פטתי לחלוטין, שכן מסתבר שמימות ביה"ס, אז כל אימת שהתאחדות מורים זו או אחרת שבתה מתי שרק בא לה, היינו יושבים בבית ומחכים לחדשות של 7 בבוקר בהן יודיעו אם כבר הגיעו להסכמה עם האוצר. ההבדל בין אז לבין היום הוא מאד פשוט: רובינו כבר לא בני 12, ועל כן מגיע לנו ייצוג הולם שיוכל להדוף את המשחקים שמריצים על הגב שלנו! ונ.ב: שיו"ר ההתאחדות יתפוס ביצים ויעשה את הצעד, או שלפחות יסתום ת´פה ולא ייצא בהצהרות סרק, שכן הוא כנציגינו, הופך אותנו לשקרנים כשהוא מקשקש על כל מיני פיקציות פרי מוחו ההוזה, שבתכל´ס אין סיכוי שיתגשמו. נ.ב 2: שילכו להזדיין כל הפרופסורים מן המניין (סליחה, אבל הייתי חייב).

יוסי®

New member
אני האחרון שיגן על

יו"ר אגודת הסטודנטים, כי פשוט אין לי מושג מה שמו, וגם אין לי מושג מה שמו של יו"ר אגודת הסטודנטים באונ´ שלי, אבל אני גם שמעתי את ההצהרות האלה במהלך השבוע, והם כן מדברים על השבתת מגן, שאכן תקרה, החל משבוע הבא (לא זה שמתחיל ביום ראשון הקרוב). בקיצור - אני אישית אף פעם לא הייתי צריך אותם, וסביר להניח שגם לא אצטרך, אבל את הצ´אנס הזה תן להם.....אם הם לא ינצלו אותו, והצהרותיהם יתגלו כהצהרות סרק, מצידי שתקלל אותם כמה שאתה רוצה.....

למעלה