ייעוץ ממומחים בבקשה:

• פותח הנושא RBA
  • פורסם בתאריך

RBA

New member
ייעוץ ממומחים בבקשה:

המטרה:רמקולים מדפיים וסנטר תקציב: 2K-2.5K דולר. רסיבר: ימהה 795. כבלים: ממש לא חשוב לי. הייעוד: בעתיד הרחוק יותר המדפיים יהפכו לסראונד, הרסיבר יוחלף למגבר, PRE ושאר ירקות. אני גר ב- US: ייעוד הרמקולים: מוסיקה: רוק, ג'אז, HIP-POP,לפעמים קלאסי. סרטים: הכל והרבה. מצטער על כל הפירוט, אבל אני אהייה פייר. יש כאן אנשים שאני מכיר ואני סומך על שיפוט דעתם. אני הולך לבצע קנייה חירשת
כלומר.. להזמין את הרמקולים. מאמין שבהתאם להמלצותיכם אני אחפש באינטרנט ואזמין. אני יודע שחלקכם אולי מרימים גבה, אבל מצטער אין לי זמן וכוח להמשיך להסתובב ולשמוע, כך שדעתכם תעזור לי הרבה. אני מקווה שבסכום כזה אקבל ENTRY LEVEL נאה לסאונד טוב. זהו. פורים שמייח לכל בית ישראל. ויאללה SHOOT...

רומן ט

New member
ההמלצה שלי - לוותר בשלב זה על סנטר

אלא אם אתה חייב לרצות את האנשים שיושבים בצד.. בעתיד, כשתקנה את הרמקולים הקדמיים שאתה רוצה, תוכל להתאים להם סנטר. בתקציב הזה יש כמה אפשרויות מצוינות לטעמי: פארדיים S4 מונטנה מוניטור Thiel CS1.6 - טוב, בעצם לא נראה לי שיתאים להגברה שלך. אם אתה בכל מקרה לא הולך לשמוע, אתה יכול להזמין רמקולים של Swan, שנותנים תמורה מעולה למחיר וישאירו לך עודף נאה.

למעלה