ייעוץ, הכוונה, דרך או רעיון...

ייעוץ, הכוונה, דרך או רעיון...

לדעתכם, מה הדרך הטובה והמהירה ביותר בה האדם יכול לגרום לעצמו לשכוח ולהתנתק מאדם אחר?!יצאתי עם בחור מסויים הרבה פגישות, זה לא התאים, סימנו.עכשיו אני שוב יוצאת לשידוכים ושמה לב שהבחור ההוא עדין יושב לי בראש ובלב,כל פעם אני נזכרת איך זה היה איתו.,איך הוא מגיב במצב כזה וכו` וכו`.כיצד ניתן להשכיח אותו??ולא בדרך של להכיר בחור חדש..,לשכוח ממנו מעצמי...אשמח לתשובות יעילות.תודה...

תנסי

לא להאחז בתקווה שאולי זה יחזור... ולא להתענג על המחשבה שהוא חושב עליך... אם תאמרי לעצמך שזה נגמר, וגם מבחינתו.... יקל לך....

קליט

New member
אופטי`לה

זה מנסיון את מדברת, או את חושבת שזה כך ? וגם שאלה לחני, כמה זמן עבר מאז שפגשת את הבחור שאת קשורה אליו ? *חני, נראה לי שאם תתידדי עם המחשבה הזאת ותרשי לעצמך לאהוב/לסמפט/לחבב את הבחור הלז - אז תשכחי ממנו יותר מהר, חני, מה זה מפריע לך בעצם ?? זה טבעי שתחשבי לפעמים על אדם מיוחד שפגש בעבר ! .

המחשבה עליו מונעת ממני להתקדם..

אני נפגשת ועושה השוואות הוא היה כך וזה כך וכו..,אגב, אינלי תקווה שנחזור.

רישמית לפני שבועיים וקצת

אבל מבחינתי זה יותר.כי ידעתי שזה בשליטתי משכתי את זה עוד זמן כי רציתי לברוח...

מנסיון,

נורא קשה לשכוח אבל הזמן הוא הרופא הטוב ביותר בדברים אלו...במק2יל את יכולה להפנות את תשומת ליבך ומר3ך לע2ודה או תעסוקה שתעסיק אותך... כי חוש2ים על העבר בד``כ כשיש זמן פנוי... בהצלחה!

תשובה לשאלתך

שלום דעי לך שזה מאוד קשה לשכוח ומאוד קשה לא לעשות השוואות חז"ל מתייחסים למצב דומה אבל לא אצטט כאן, כי זה דבר עדין אם תרצי תעייני בגמרא פסחים (קיב.) בכל מקרה תמשיכי להשוות זה בלתי נמנע והזמן יעשה את שלו עד שתמצאי את ה-א-ח-ד בהצלחה רבה

lala280

New member
אל תיתרגשי מזה

היתה לי אחת בראש יותר מחודשיים ולא הייתי מסוגל להיפגש עם שום בחורה ולא האמנתי שאני יוכל לצאת עם מישהי אחרת ובסוף הזמן עשה את שלו ויש חיים אחרי זה. בקיצור אל תיתרגשי תני לזמן לעשות את שלו ובנתיים למרות הבלאגן תמשיכי לצאת .כל זה מנסיון אישי!. בהצלחה!

הזמן יעשה את שלו...

אין הרבה מה לעשות... הזמן הוא הפתרון הטוב לשכחה... אולי תקחי לך פסק זמן קצר משידוכים תנקי ראש ואז תחזרי.... קל זה לא קל ומניסיון אבל אין הרבה ברירות... הזמן יעבור ואיתו גם ההשוואות........

למעלה