ייעוץ בנוגע לצו ירושה.

מצב
הנושא נעול.

if1003

New member
ייעוץ בנוגע לצו ירושה.

ייעוץ בנוגע לצו ירושה.
שלום, אבא שלי נפטר לפני חודשיים בבי"ח. היום ביקשתי ממחלקת הרשומות הרפואיות בבי"ח את סיכום האשפוז האחרון שלו (שבמהלכו נפטר), הם טענו שרק כשיהיה לי צו ירושה אוכל לקבל את הסיכום הרפואי. האם זה נכון ? להכין צו ירושה יקח לי כחצי שנה, האם אין סכנה שבינתיים ישבשו את העובדות? תודה על יעוץ והכוונה מתאימה.

תשובה.

ייעוץ בנוגע לצו ירושה.
שלום, אבא שלי נפטר לפני חודשיים בבי"ח. היום ביקשתי ממחלקת הרשומות הרפואיות בבי"ח את סיכום האשפוז האחרון שלו (שבמהלכו נפטר), הם טענו שרק כשיהיה לי צו ירושה אוכל לקבל את הסיכום הרפואי. האם זה נכון ? להכין צו ירושה יקח לי כחצי שנה, האם אין סכנה שבינתיים ישבשו את העובדות? תודה על יעוץ והכוונה מתאימה.
תשובה.
לאביך ז"ל, כמו בחייו כך גם במותו, יש חסיון רפואי. לכן, הם צודקים בכך שהם לא מאפשרים לגלות את המידע החסוי עד לקבלת צו ירושה / החלטה מבית משפט. אין חשש שישבשו את העובדות. זיוף מסמך רפואי יכול להיות אפילו פלילי, מה גם שאין להם אינטרס מסויים להסתבך בגלל דבר כזה.

shuval3

New member
נראה קצת מוזר

ייעוץ בנוגע לצו ירושה.
נראה קצת מוזר
בכל מקרה, כל עוד אין הנגדות לצו הירושה, ההליך אמור לקחת פחות מחצי שנה. קשה להאמין שמוסד כמו בית חולים ישבש את הרשומות הרפואיות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה