יחס לבעלי ספינות במרינה הרצליה כמו למטרד

yachta

New member
יחס לבעלי ספינות במרינה הרצליה כמו למטרד../images/Emo46.gif

נגמר לנו כושר שיט - ולא שמנו לב כי לא שלחו לנו את הטופס לתשלום וכו'. פתאום המפתח מהשער לא עובד! במשרדי המרינה הם ענו לנו - "בכוונה ביטלנו לכם את המפתח! כדי שתעשו כושר שיט!" אנחנו יאכטה שמפליגה - גם אנחנו צריכים כושר שיט - כדי להפליג. והיינו עושים אותו בכל מקרה - כי אנחנו בודקים אותו לפני הפלגות. אבל חורף, צריך הספנה, וכו' - לא יצאנו הרבה זמן - אז לא ראינו שנגמר. התהליך לוקח זמן עכשיו כי המספ"ן ,מסתבר, לא שלח לנו את הטופס גם "בכוונה". כי מסתבר שאנחנו צריכים לעשות בדק גוף קודם. אף אחד לא אמר את זה בזמן! איזה מעצבן! ועוד עכשיו איך בדיוק אני אמורה להגיע לספינה בשביל לעשות כושר שיט - לטפס יחד עם הטסטר???? או לשחות???????? אנחנו משלמים להם הרבה כסף על עגינה - ומקבלים במקום שירות יחס של זבל!!! שלא נדבר על כל הבלגאן שקורה במרינה עם הצילומים לטלוויזיה והחוסר חניה! על מה בדיוק אני משלמת???!!!! ומתי אקבל את היחס שלקוח אמור לקבל?

תנסי לשנות את השם, אולי היחס ישתנה.

מה דעתך על "שרי אריסון"? אני מוכן להמר שלא יחסמו לה את הגישה ליאכטה גם אם יגמר הכושר שייט..

yachta

New member
אך, כמה אתה צודקקק... האם עוד אנשים קיבלו מהם

אותה התיחסות?? מה קרה למרינה שהיתה אחת הנעימות בארץ?

תמי רוז

New member
חיים פלד המקסים הועזב טובה מנהלת הלשכה סיימה

את תפקידה וכנראה שזה יחס המחליפים.

sheyd

New member
אשדוד או אשקלון

או שתקבלו את ההקשתות שלהם.

yachta

New member
ספינות עם דגל זר

נדרשות לעשות בדק גוף ע"י מהנדס מוסמך מתוך רשימת המספ"ן כתנאי לקבלת טופס כושר שיט. עשינו את זה כבר - אבל לוקח זמן עד שהם שולחים את הטופס.

yachta

New member
מה אתם עושים עם ../images/Emo59.gif../images/Emo59.gif../images/Emo59.gif

ציוד פירותכני שלכם שפג תוקפו? במשטרה אמרו לי לחזיר ליצרן! (שלנו נקנה בספרד - ובדואר לא מקבלים דברים כאלו למשלוח).

SEAU71980

New member
ציוד פירוטכני

בתחנת משטרה אמורים לקבל מיכם את הציוד הפירוטכני שפג תוקפו (אני מסרתי במשטרת מסובים) אם יסרבו תציעו להם שתמסרו אותו לאוהדי כדורגל... הם כבר ידעו מה לעשות איתו.

sun day

New member
נראה לי ואולי אני טועה

שבצופי ים ישמחו לקבל-עבור שימוש בטכסי המעבר (אש) ודומיו.מדרגה לדרגה,מחותר מוסמך למתלמד מפרש

sagy70

New member
בבקשה מכם בלי רעיונות שימוש בפגי תוקף.

זה חוסר אחריות מאיתנו המבוגרים לחשוב אפילו שילדים בפרט ומבוגרים בכלל יפעילו פירוטכני פג תוקף. יש מיד להשמידו. לתרגול אפשר לפני שפג תוקפו וגם יש להזהר ממנו שהוא לא בלוי, רטוב, חלוד, פגוע. יתרה מכך גם ציוד כזה באמצע תקופתו מאוד מסוכן להפעלה אם הוא מונח בכלי השייט באותה תנוחה ללא תזוזה. חומר הנפץ בפנים משנה את תנוחתו ועלול לגרום לשיבוש בהפעלה. ציוד זה בכלי השייט דורש מדי שבוע שינו בתנוחה, סיבוב וכו'. ממליץ לכם לקבל הסבר מחבלן ולשמוע איך יש לטפל ולתפעל ציוד כזה שנראה צעצוע אבל הוא קטלני.

danielia1

New member
מזל שהפירוטכני אצלי לא קרא עברית....

היה לי ציוד מיום הטסט הראשון 83.... לסובב... לשנות תנוחה... שלא יהיו לו פצעי לחץ? האמת? מי שמע על המידע שאתה מביא לנו? כשמוכרים לך לא אומרים כלום....כתוב משהו בתוך המארז?

sun day

New member
../images/Emo66.gif ולחשוב שילדים מפליגים עם ../images/Emo59.gif....

ואילו לא המדיכות שלהן. לפירוטכני אין תווח ביטחון כמו בתרופות שפג תוקפן? נדמה שבקורסי הקיץ הדגימו לנו על ציוד שזמנו אזל.

danielia1

New member
באותה מידה שנוסעים עם פצצות בכביש....

הפירוטכני נמצא תמיד במארז אטום ומוגן. והם גם לומדים להפעילו בצורה בטוחה ונכונה.

DaveM59

New member
במודנה שבאיטליה, כך עושים לחומץ....

בכל שבוע שמינית סיבוב....

ציוד פירוטכני

אני לא הייתי צוחק בכלל בנושא הזה של ציוד פירוטכני,אני הייתי נוכח בזמן שדייג הפעיל ציוד פירוטכני ונקטעה לא כף היד,ההצעה האישית שלי היא להגיע ליחידת השיטור הימי,או במפגש עם שוטרים ימיים לתת להם את זה,הם מוסרים זאת לחבלן להשמדה,או להגיע לתחנת משטרה ולבקש להודיע לחבלן כי אתם מניחים ציוד פירוטכני בבור הבטחון של התחנה ולהיות נוכחים בזמן שהיומנאי משדר לחבלן.חבלני המשטרה יודעים מה לעשות עם זה. מומלץ מאד להחזיר ציוד פירוטכני עם שפג תוקפו עם ארגז הפלסטי שלא... עם לא יעשה כך הציוד הזה יכול גם להגיע לידיים לא נכונות ויכול לשמש כנשק... לידיעתך....

newsail

New member
תגש למשטרת הרצליה -על הגבעה מזרחה לכביש החו

החוף ותדרוש במפגיע שיגיע החבלן לטפל בפירוטכניכה. יקח קצת זמן אבל הוא יגיע ויקח את הפירוטכניקה ממך.

טופי

New member
פעם, כשהציוד היה ממש קצת לאחר התוקף

השתמשנו בו ביום העצמאות... האירוע נגמר בשכן גאון השצליח להשחיל רקטת מצנח אל הבית שלו...

למעלה