יחסים בשלט רחוק

תשמעי יקירתי

את באמת מתנהגת כמו בחורה בת 17 שזה הקשר הראשון שלה והיא לא מבינה שום דבר בבחורים. לא למדת ב-37 שנות רווקותך שלפעמים אנשים מייפים את המציאות, לפעמים הם מבלבלים כי לא נעים להם, לפעמים הם מבלבלים כי זה מתאים להם לאינטרסים ולאגו שתמשיכי לכרכר סביבם ולא תוכלי לעבור לגמרי הלאה, לפעמים הם אפילו חותכים כשיש להם עדיין רגשות בגלל שהם יודעים שבן הזוג הזה לא מתאים להם לטווח הרחוק וככה עדיף או שבאופן כללי קשר רציני זה לא משהו שהם מסוגלים לעשות והם נלחצים ובורחים? וסליחה שאני פתאום נשמעת כמו תיכוניסטית בעצמי, אבל לא ראית בפרק של "חברים" את הפרק שצ'נדלר יוצא עם הבוסית של רייצ'ל והיא ממש לא מוצאת חן בעיניו אבל יש לו ריפלקס כזה מתוך אי נוחות להגיד בסוף הדייט "אני אתקשר אליך" למרות שהוא לא מתכוון להתקשר? ל"דברי איתי" הזה אין שום משמעות, הוא היה עסוק בעבודה ולא יכול היה לדבר אז הוא חשב שתרצי להמשיך את השיחה יותר מאוחר כי תרצי לשמוע הסבר יותר מפורט למה מבחינתו זה לא עובד, אבל מצידו אם את לא רוצה זה בסדר גמור כי את הדבר העיקרי הוא במילא הספיק להגיד. הוא לא התקשר אלייך מאז שבוע! זה לא מראה לך שהוא לא אמר את הדברים בלהט הרגע אלא זה משהו שהוא עומד מאחוריו? הוא חושב שהוא סיים את העניין וזהו ואת עדיין יושבת בבית ומנתח כל הברה שיצאה לו מהפה. אני שוב ממליצה לך על טיפול אצל איש מקצוע, אני חושבת שאת צריכה לעבוד על עצמך די הרבה ולא רק על הדברים שהפריעו בקשר איתו ובטח גם היו בקשרים קודמים אלא באופן כללי על התלותיות שאת מפתחת במישהו שאת לא מכירה מאוד טוב רק על סמך כמה מילים יפות שהוא אמר לך ולעבוד על חוסר התיאום בינך לבין... המציאות, אפשר להגיד.

קשר רחוק

הי סמדי, אני סבורה שאת רוב הדברים שצריך היה לומר לך, כבר קיבלת בתגובות של האנשים כאן. ברור שנכנסת לבלבול בגלל המסרים המבלבלים שקיבלת ממנו. ל"הודאתך", שאת היא זו שקילקה את הקשר יש משמעות רבה לגבי העתיד. הרבה פעמים יש לנו תחושה שאם אנחנו קילקלנו אנחנו גם אלה שיכולים לתקן וזוהי תחושה שיקרית הרבה פעמים. לעיתים את הנעשה אין להשיב. ייתכן שהחמצת הפנים שלך אליו בסוף השבוע שהיית אצלו (לפי דברייך) הותירה אצלו איזו ידיעה פנימית של "צריך להיזהר". את מנסה להתעלם מהמסרים הברורים הללו וייתכן שהידיעה הזו שאת יכולה לתקן מתעתעת בך כמו שקורה לכולנו.הוא אמר לך בדרכיו הפתלתלות והישירות, ויותר מפעם אחת, שאין סיכוי לקשר. הסיבה הגלויה מבחינתו זה המרחק הפיזי, אולם אינני יודעת מהן הסיבות הנסתרות שלו, וכנראה שגם את לא יודעת מהן. ההנאה המשותפת שלכם כשאתם נמצאים ביחד כנראה אינהנ מספקת עבורו כדי לחזק את הקשר ביניכם. הייתכן שאת מתעלמת מהמסר הזה? שלא בכוונה? אני יודעת ומבינה שכימיה כזו לא מתפתחת עם כל אחד, וכנראה שזה מה שנותן לך מוטיבציה להמשיך ולנסות "לתקן", אולם נראה לי שחבל את האנרגיות הרגשיות שלך שתצטרכי להשקיע שם, ועוד יותר חבל לי על רגשות האכזבה, הדחייה והתסכול (ועוד ועוד רגשות) שתחווי אם זה לא ילך. מצטערת שלא יכולתי "לעשותך מאושרת" בתשובתי.

seeyou

New member
יש מצבים שה"שלט לרחוק" נפל ולא שווה לתקנו.

ישנם הרבה בעיות עוד בתחילת הקשר ואיני צופה שיפור בעתיד. ילדים מתעקשים בקשירת זוגיות-האנשים הבוגרים יותר צריכים לבדוק יותר לעומק. יוסי

סמדי 45

New member
אמא שלי דיברה איתו היום במסנגר ללא ידיעתי

קראה לו במסנגר שאלה לשלומו , הזדהתה בתור האם שלי בתחילת השיחה והוא לא התייחס למלל ... שאלה לשלומו ענה לה בסדר מה שלומך ? שאל ואז הגיב : הגעתי עכשיו הבייתה , גמור מעייפות אני ער מ- 5 בבוקר עד עכשיו עבדתי ... מפה לשם ... הזמינה אותו לסופ"ש אצלינו הוא לא הבין מה קורה כאן שאל מי אותנו ? אמרה לו : זאת אני אמא של סמדי אתה מוזמן אצלי לסופ"ש הגיב: אהה עכשיו אני מבין מה שלומך ? אמא של סמדי והשיחה הסתיימה בנחמדות ובלי הרבה מידע על הקשר שלנו אמא שלי אמרה לו : ששמעה נפלאות עליו ממני הגיב : כייף לשמוע . הוא חשב שאני מדברת איתו עד שאמא שלי הבהירה לו שוב שזאת היא. כשנודע לי אחר כך על השיחה אני ישר נכנסתי להיסטוריה של השיחה במסנגר. וקראתי מילה במילה . אני דיי מופתעת ממנו , שהוא דיבר איתי ככה , כאילו ברגיל

chenby

New member
נתקע המסנג'ר הא?

ועוד אמא שלך מתערבת . נראה לי שהמצב קצת יותר מורכב אצלך ממה שחשבתי... אני לא רוצה להיות בוטה לכן אני אסיים בזה שאני אחזור ואומר- תוותרי עליו, אל תדברי איתו יותר, ותני לו לנשום בשקט, כי נראה לי שהוא עוד יותר מבוהל ממך עכשיו. אם הייתי הוא, באותה שנייה היית נחסמת במסנג'ר. ושוב סליחה על הבוטות. אני לא מתכוונת לפגוע. אלא רק לעורר...

סמדי 45

New member
אמא שלי לא יודעת בכלל שהקשר נגמר

היא דיברה איתו ממקום של כוונות טובות ונקיות אחר כך סיפרתי לה , שכל הקשר נגמר בינינו אז תרשי לי לתקן אותך בבקשה ! היא לא מהמתערבות בכלל . ואני חושבת שלך נוח להסתכל על חלק הטפל ולא על העיקר .

chenby

New member
לא יקירתי, המראה היא שלך

מה יש לאמא שלך להתכתב עם בחור שאת מכירה 3 חודשים?????? מה היא מתערבת לך בחיי האהבה, מה היא מתכתבת עם גברים שלך ללא ידיעתך - רק שאת נותנת לה לעשות דברים כאלה, ועוד זה לא מפריע לך - אם אמא שלי היתה מדברת עם חבר שלי - של 3 חודשים - הייתי הורגת אותה! והיא גם לא היתה עושה דבר כזה בחיים! כנראה שאת יותר מידי בתוך הבית....חבל.

סמדי 45

New member
הרחקת לכת

ויותר מזה , הם מכירים והבחור שלי מאד מחבב את אמא שלי , ויצא להם לא פעם לפתח שיחות שונות ומגוונות המשפטים שלך כמו : , שאמא שלי מתערבת לי בחיי האהבה שלי , ומתכתבת עם גברים ללא ידיעתי ממש לא רלוונטיים ולגבי מפריע או לא מפריע לי , לא מפריע לי בכלל , לא הייתה לה כוונה להתערב מראש שאלה לשלומו ותו לא. את מסיקה מסקנות מהירות מדיי וצר לי לשמוע שהיית הורגת את אמא שלך בגלל שיחה במסנגר . עזבי , CHENBY את נסחפת.. היחסים שלי עם אמא שלי מדהימים , פתוחים ... אני מאחלת לכל בת בישראל אהבה ופתיחות בין אם לבת וכבוד הדדי כמובן אני חושבת , שהגזמת

סמדי בוקר טוב

ראי חמישה או שישה אנשים שהגיבו לך בפורום אם זו ריקי,או שמרית,או chenby או czar כולם כותבים לך תרפי. הוא כבר עזב אותך. אי אפשר לגרום לו לאהוב אותך. זה קשר "אבוד" ולא בגלל הגיאוגרפיה. אבל ככל שאני קוראת אותך יותר, אני מרגישה שכל מה שמגיבים לך לא מחלחל ,כי את שבויה בעולם של עצמך ,בו אתם זוג .את מחפשת "סימני נפט" לכך שהוא עדיין מעוניין בקשר, ובאם הם לא קיימים ,את מדמיינת אותם (להלן השיחה הנימוסית לחלוטין שניהל עם אימא שלך ביוזמתה) זה לא אהבה, זה נימוסי שולחן. עצוב לי עבורך, כי לא רק שהגבר החליט חד צדדית להתנתק ממך, אלא שאת בונה לעצמך עולם דמיוני של סימנים,ועלולה להתאכזב שוב ושוב אם לא תקחי את עצמך בידיים לתהליך של "למידה עצמית" וטיפול .

czar

New member
לילי והשאר - בואו נרפה אנחנו

כי למרות הרהיטות והרצף, הבעיות כאן הרבה מעבר להבנתנו ו/או יכולתנו. יש כאן בחורה בת 37 שאילו לא היתה אומרת את גילה הייתי משער שהיא בת 17, חשבתי בהתחלה שהיא מתעקשת שלא להבין ובסוף מתבהר לי שהיא לא יכולה להבין.....וזאת גם הסיבה כנראה שהצפוני ברח. מי שכותב את הגבב הזה ....["כי הוא הצליח לבלבל אותי הוא אומר לי דברי איתי ? מה דברי איתי ? על מה יש לדבר עוד ? אחרי שאמר לי " ז ה ל א ע ו ב ד " קשה לי לקבל את העובדה שהוא מוותר עליי , הוא זה שרצה את הקשר יותר ממני תביני הוא זה שפיתח ציפיות גבוהות בקשר שלנו...."] כנראה סובל מעוד כמה מוגבלויות הבנה וזה מבהיר לי את כל התמונה. אני נוטש.

seeyou

New member
מהיכן התעוזה לתת עצות לאנשים?../images/Emo12.gif

לדעתי מכול מיני מקומות בארץ
בודדים נימצאים רחוק יותר

נומלה

New member
יחסים של 3 חודשים

סמדי כמה פעמים נפגשתם בשלושת החודשים האלה? פגישות ממש. 3 חודשים להכרזה על "אהבת חיי" ו"להתחתן" נשמעות יותר אצל נשים צעירות ממך ב15 שנים. נראה על פניו שבנית מגדלים על כרעי תרנגולת. יתכן שהמרחק לא היה מהווה בעיה אם הייתה לכם אפשרות פגישה יום יומית. אם כי אני מפקפקת בזה. תמשיכי אלהה

למעלה