יחי ההבדל הקטן

unholy

New member
יחי ההבדל הקטן

אוקי זאת שאלה מעט מוזרה שנובעת מחוסר נסיון אבל וואט דה פאק אוקי אז וים אחד ישבתי וחשבתי מה לעזאזל ההבדל בין ידידה ולחברה. שאלתי מס´ אנשים יותר מנוסים ממני בעניין והם אמרו לי שזה הרגש (בנוסף לקטע הפיסי). וזה נראה לי מעט מוזר. כאילו אם כל ההבדל בין ידידה לחברה זה הרגש אז חברה זה לא דבר כזה גדול. ובכל זאת כל העולם מחפש את זה ומתייחס לידידה כאדם אהוב משהו כמו משפחה. כאילו את ידידה שלי אני אוהב (במובן אפלטוני כמובן) ואני מספר לה הכל ותומך בה בשעות קשות וכשלי רע אז היא תומכת ובכל זאת לא אמור להיות פער יותר מהותי בין ידידה לחברה? אז אני פונה אליכם עם נסיונכם הרב
ושואל. מה באמת ההבדל?

MUFFIN MAN

New member
זה האהבה...

ואני לא מתכוון כמו לאהוב ידידה... אני מדבר על הפרפרים בבטן... ועל הרצון להיות איתה כל הזמן... ידידה זה כדי לעזור אחד לשני ואולי לשתף... לפעמים להתייעץ בקשר לדברים שקשורים לחברה ולחברה בסיטואציה הזאת אתה לא יכול לספר... זה הבדל גדול... אתה אומר ´מה, זה בסך הכל ה"רגש" ?´ הרגש זה הבדל ענק בין הרגשות לידידה ולחברה.... טוב פילספתי מספיק אני יורד... בייי

ההבדל הוא

שעם ידידה אתה יכול לדבר חופשי על בעיות ולקבל עזרה, ואתה יכול לאהוב אותה הכי בעולם אבל לא יהיה לא רגש חזק כמו לחברה, חברה זה קצת שונה מידידה, בגלל הרגשות בעיקר. כי בתכלס רוב הדברים שאתה עושה עם ידידה אתה יכול לעשות עם חברה (לצאת, לדבר, לקנות אחד לשני מתנות...) אבל הדבר שהכי מפריד זה האהבה

למעלה