יחידות לימוד קוליות

D e c e m b e r

New member
יחידות לימוד קוליות ../images/Emo124.gif

מישהו נתקל בזה? זה חדש? התלהבתי.... אוכל לעשות ספונג'ה ולהקשיב ליחידות הלימוד
במקום לשבת ולקרוא... מגניב

1קישקשתה

New member
מדעי הספונג'ה ../images/Emo178.gif

תקשורת להמונים ואריחיי הבית נקיים!
תיזהרי רק לא לתלות בטעות ממנ"ים, במקום כביסה..

johnny d

New member
לפני שנים רבות

כשעבדתי, הייתי כל יום שומע ספר קריאה ברקע, מאוד יעיל העסק. באיזה קורס מדובר, אני דווקה חושב שזה רעיון מצויין וצריך לעודד הרצאות מוקלטות בכמה שיותר קורסים.

1קישקשתה

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif אני מייחל לזה

האו"פ, לדעתי, יכולה לקנות כל עולמה ביצירת מאגר גדול של שיעורים. זה יכול לבוא בצורת שמע, וידאו או באמצעות מצגות אינטראקטיביות. מאגר גדול וברמה הכי גבוהה שרק ניתן להפיק. אם נורית חלוזין הנחמדה יכולה, אין שום סיבה ששאר הרכזים (העצלנים) לא. טוב, הנושא הועלה בפורום לא אחת ולא פעמיים. אם תהיה פעם רכז באו"פ, אני כבר סומך עליך
אה, וצריך גם לאפשר בחינה בפאבים. צריכה להינתן אפשרות הבחירה בין היבחנות על שרפרפים של בי"ס לבין היבחנות בסטייל, באווירה נינוחה ולאור שני טובורג

D e c e m b e r

New member
מדובר בתקשורת המונים

ולפי ההתחלה נראה כי היא מקריאה את כל היחידה...ויש נדמה לי 8 יח"ל זו לא הרצאה מוקלטת...

sivvann

New member
../images/Emo31.gif אי אפשר לעשות סיכומים

אי אפשר למרקר, אי אפשר לקרוא ליד המיטה, אי אפשר לקחת מחוץ לבית ועוד. ממש לא נוח.

אבל אפשר לחבר לטקסט מנגינה ../images/Emo79.gif

וככה יותר קל לזכור את המילים....
מזכיר לי את בחינת הבגרות שלי בתנ"ך - באמצע הציטוט נגמר פתאום השיר - ולא ידעתי איך להמשיך...

shironet3

New member
../images/Emo6.gif

אני קישרתי את כל הבגרות שלי בהיסטוריה לשיר "שנינו שווים" של אביב גפן. מה שרק מוכיח כמה מעט חומר היה
.

justred1

New member
זה מעולה

נכון יש לזה חסרונות כמו שרשמו למטה אבל מה יותר מדליק מלעשות הליכה מהירה בחוץ ולשרוף קלוריות תוך כדי שמיעת החומר באייפוד? זה אפקטביות כפולה בפעולה אחת (נשמע כמו פרסומת לנוזל ניקוי לרצפה אבל לא רציתי להגיד "להרוג שתי ציפורים במכה"
) לא במקום לסכם את החומר בשיעור אבל כן בתור אקסטרה

למעלה