יו כמה כיף לחזור לכאן.....

נו...

אז גם את מכירה. משום מה לא מפליא אותי

jane34

New member
קוקו אני שואלת כי על הבקבוקים

בקובץ שצרפת כתוב בגרמנית סתם רציתי לדעת ולך קוסמטיקאית חביבה מה לך ולגרמניה יקרתי? מחפשת עו"ד טוב בBADENWUTENBERG מכירה? אשמח לשמוע.....

תראי...

כתוב שם בכמה שפות... גרמנית,עברית,רוסית ואנגלית. בנוסף מצולם שם מנזר לטרון. אבל... זו הגלויה שקבלתי מהנזיר...הוא לא פרט באיזה מנזר הוא... ואני כאמור לא שאלתי כלום. ולכן...קשה לי לתת לך תשובה חד משמעית. אולי...הנזיר יגיע בעצמו לכאן...ויספק לנו ת'תשובות,בהפסקות בין השתיקות... אולי

jane34

New member
ויפאסנה???????????

גם דרך נחמדה להסתכל על החים העקר האופטימיות ובהזדמנות זו תודה לך על כל ההפתעות והמנתנות

יו כמה כיף לראות אותך..../images/Emo24.gif

אני הבטחתי כוכבים, וגם את הבטחת לי כמה דברים.. אז אם יש מקרים שאני אוהב להיות חייב..זה אחד מהם. ואל תטעי, על החובות שלי אני לא מתכוון לוותר..

יערית

New member
גם אני לא מעודכנת

ומקווה שהכל כשורה איתך מותק!!!!!! הרבה הרבה בריאות

ג'אן,הפקרת אותנו

ככה בג'ונגל??? תדעי לך שלקחתי לך את טרזן לכמה ימים ... והאמת? לא יודעת אם בא לי להחזיר לך אותו
ברוכה השבה מלכה!

jane34

New member
אז את זו שלקחה לי את טרזן?../images/Emo8.gif

עכשיו אני מבינה הוא כל הזמן ספר לי שהוא נמצא עם איזה פרח ולא הבנתי..... טוב מקווה שנהנתם כי מעכשיו נגמרו החגיגות- שבתי לסורי אני שוב כאן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ולפעמים החגיגה נגמרת כבוי אורות(כשאצלי כבים האורות החגיגה רק מתחילה....) החצוצרה אומרת שלום לכנורות.......

Rinattt

New member
יאאאא איזה קטע ג'יין...

לא הרגשתי בכלל בחסרונך...
צוחקתתתתתתתתתת נשמה... טוב שחזרת
'תגעגענו...

jane34

New member
לא הרגשת בחסרוני?את?../images/Emo7.gif

אני בשוק אני בהלם אני המומה אני פגועה אני בוכיה אני אני אני אקח לך את הפאן ואת הנייד (זה נראה לי העונש הכיח נורא בשבילך לא???????? גם אני אוהבת אותEך

Rinattt

New member
חחחחחחח

תארי לעצמך גם בלי נייד וגם בלי פאן! גם את וגם סופי רוצות להעניש אותי?
מה חטאתי ומה פשעתי?

maof

New member
ברוכה החוזרת ../images/Emo13.gif

ו....נו....מה זה אומר שכולם צריכים לרדת למקלט
מעוף

למעלה