יו טיוב

בתיה בא

New member
יו טיוב

לכל העוזרים והמומחים שלום אייפוד טאצ' 32 G. לא מצליחה לצפות בקטעים מיו טיוב. אין בעיה להיכנס ואפילו לראות את התצוגה המקידמה ואת כל מה שנכתב על הסרטון. כשאני מנסה לצפות בסרט מתקבלת הודעה: "תצורת השרת שגויה" תודה על העזרה, בתיה

noa_f

New member
אין פלאש באייפון. סרטי יוטיוב הם בפורמט פלאש

CPUBOOM2

New member
מנצל"ש -מה דעתך ? , האם אי פעם אפל ירדו מהעץ

שעליו הם נמצאים ויחליטו לאפשר פלאש באייפון ? אם אפל יתנו סיבה אח הגיונית למה הם לא מאפשרים לתוכנת צד שלישי שמאפשרת פלאש להיות על האייפון אולי אשתכנע אבל עד אז תרוצים כמו " האייפון לא מפסיק חזק לעמוד בזה" לא מרשימים אותי כל כך ,וזו הייתה טענת אפל לפני כחודשיים . סתם נקודה למחשבה

יש

יש אפליקציית יוטיוב דרכה ניתן לצפות בסרטונים. אצלי זה הגיע מותקן ב- IPHONE

CPUBOOM2

New member
אני יודע , לא על זה דיברתי . אני מתכוון

לפלאש באתרי אינטרנט . סרטוני פלחאש שלא נמצאים ביוטיוב וכ'ו

בתיה בא

New member
עדכון

לא נראה לי שפלאש שייך לכאן. אני מתכוונת לכך שמהיישום של יוטיוב באייפוד מתקבלת התגובה "תצורת השרת שגויה". וזאת למרות שלאתר היוטיוב עצמו יש התחברות ורואים את כל התוכן פרט ליכולת לצפייה בסרט עצמו.

AYELET1

New member
יכולה לתת קישור למה שניסית להתחבר אליו?

קישור ספציפי

בתיה בא

New member
קישור?

אני מנסה להתחבר לאפליקציה של You Tube באייפוד. למשל חדשים או לפופולרייים, אל לכל סרט אחר שאני עושה עליו חיפוש. אני מגיעה לחיפוש הרצוי, אבל אז בניסיון לראות את הסרטון אני מקבלת את התשובה שתצורת השרת שגוייה.

CPUBOOM2

New member
ניסית לבצע ריסטרט למכשיר ?

נסי לבצע ריסטרט ואז בדקי האם ההודעה מופיעה . לחצי על לחצן הבית (העגול בתחתית האייפוד) ועל לחצן השינה (בחלקו העליון ) עד שיופיע לך אייקון של אפל . זה אומר המכשיר מאותחל . זה לוקח יותר זמן מהדלקה רגילה אז קצת סבלנות . לאחר במכן בדקי האם הבעי קיימת

AYELET1

New member
אגב, סדר את הקישור לבלוג בחתימה

הוא מוביל לדף שאינו קיים בבלוג

CPUBOOM2

New member
אני יודע ../images/Emo13.gif יש לי בעיה לסדר את זה

כבר זמן מה . שמח שאת מתעניינת

AYELET1

New member
שים לב לקישור לאתר PDACE בחתימה שלי-

הורדתי WWW בגלל בעיות כאלו

CPUBOOM2

New member
לא משהו מיוחד

היו לי בחתימה כל מיני דברים שאחרים שרשמתי שמשום מה הפריעו להצגה תקינה של כתובת הבלוג . פשוט השארתי רק את כתובת הבלוג .

בתיה בא

New member
איך זה יכול להיות?

לא קיבלתי תשובה, אין אף אחד שיודע איך לפתור את הבעיה?

למעלה